Салат для якого я завжди отримую кришталеву салатну чашу з далекої шафи

Як створити святковий настрій за 15 хвилин? Це простий, зробити сирий салат з яйцем!

З дорогих продуктів в цьому салаті тільки трішки печінки. Крім того, не варто йти на ринок в рибному відділі, печінку можна купити в звичайному супермаркеті в жерсті. Інші інгредієнти прості і доступні.

Цей рецепт салату завжди допоміг мені, якщо потрібно. стіл Немає часу. До Нового року я навчаюся зробити салат, чоловік і діти щасливі!



Салат з сирої печінки з яйцем Сьогодні видання "Сайт" Поділіться інструкціями приготування найсмачніших салат з печінкоюй Хороше лікування!

інгредієнти
  • 115г код печінки
  • 100 г консервованої кукурудзи
  • 3 яйця
  • 100г твердий сир
  • 1 цибулина
  • зелений
  • 1 ст. майонезу
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Зніміть цибулю і зріжте дуже дрібно. Сир на тертці, варити яйця і нарізати кубиками. зелень також дрібно розрізають.



  2. Залийте зайву рідину з сирої печінки. Я зазвичай пропускають консервовану їжу через сито. р.



  3. У зручному контейнері розтягуйте печінку з виделкою. Додайте зелень, кукурудзу, подрібнену яйце, дрібно нарізану цибулю і сир. Відправте свій смак. Подивитись його добре. р.



  4. Печінка какао досить жирний продукт, тому одна столова ложка майонезу в якості заправки досить. Якщо ви не любите майонезу, можете зробити кислий вершковий салат.



  5. Поставте готовий салат в холодильник на годину. Перед подачею залийте салат в красиву чашу і при бажанні прикрасить зелень. Бодибилдерши!





Щоб познайомитися з рецептом докладніше, обов'язково перегляньте це відео з чудового каналу «Кулінарні пригоди». Є багато чудових рецептів на цьому каналі. Головна-курс!

https://www.youtube.com/watch? v=iB1OK_9R9Gw

Редакційна рада Також я пропоную ознайомитися з рецептом закусок з печінки корова, з якого коліна кашель з першого зразка. Кормові, ніжні, не можна порівняти з іншими рибними стравами!



салат клена печінка А сир виходить ніжним, ситним, ароматним і дуже смачним. Заради цієї делікатеси я завжди отримую кришталеву салатну чашу з далекої шафи! Цей салат щорічно прикрасить наш святковий стіл напередодні Нового року.

Я дуже рекомендую приготувати цю смачну страву, ви не пошкодуєте її!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное