Що зробив десять-річний онуків, коли він спочатку бачив його бабуся і її будинок?

Сьогодні видання. "Сайт" збиваючи на двері з дотиком, обструктивним оповіданням від життя. Ми підготували для вас незвичайний Історія Вона зустрілася з онуком 10 років після народження дитини. Чому це сталося і чи здатні вони контактувати, читати нашу статтю.



Коли мій син пішов 10, я сказав йому, він мав бабуся: Вона живе в селі, не далеко від нашого міста. Я бачу, що я приховав. Паша не розуміла, чому він не знає нічого. Так я вирішив, щоб сказати йому правду.

«Грандма не схожий на ваш батько, щоб І коли ми таємно одружилися, вона просто припинила розмову з нами. На протязі багатьох років я був торментований цим, але я не даю називати її. І тепер я розумію, що час працює занадто швидко. Коли ви дізналися про вас, вона запрошувала вас цілий літо. Бажаєте йти? Я запитав у тремтячому голосі.



й Зрозуміло, що син був перплексований. Не знаю, як поводитися або що сказати. Я дав йому час думати і ввечері він сказав, що він був готовий спробувати. Не хочу витрачати 3 місяці сонячного літа в гарячому місті серед бетонних ящиків. В цілому він любив все нове і невідоме.

Через кілька днів я забрав сина до мого бабуся. Я боявся, бо я не бачив її в стільки років. Вона виглядала дуже втомлений і старий. Волосся прикрашені сірим волоссям, здавна з'явилася в очах, а руки були грубими від постійної роботи. Поки я говорю з нею, Паша пізнав двір. Перш за все, він зустрівся з матір'ю Сан-Санич і котом, названим Поохом.



浜у 涓 蹇 Коли бабуся не побачила, поїхала на ліжко хлопчика і кладемо на грудях. Саніч любив ходити з ним в лісі, охороняв його. Моя бабуся була дуже хвилювалася, вона боїться, що вона не могла б створити контакт з онуком. Але Паша допомогла їй і була дуже до неї.

Щиро вітаємо вас з Новим роком! Коли мій чоловік і я прийшов, щоб підібрати Паша, він сидів в обіє з котом, і Сан-Санич був комфортний в ногах. Моя сина виглядала дуже сильно, і майже кричав. «Зупинити воду. Ми повинні взяти всі три, мій мама збивається в моєму вусі, як ми захопили один одного.



А потім була справжня розмова. Мій чоловік і мій мама сказав. Я, ймовірно, ніколи не бачив його так плутати і щасливі одночасно. Наприкінці, моя мама закохнула і захопила нас. Про Сан-Санич і Поох. Мій чоловік і я завжди хотів вихованця.

«Пашка, мій бабуся і мій батько проконсультували. Ви можете прийняти Сан-Санич і Поох з вами, я радий сина. Його очі сяють і лопаються в сльози. Це не те, що він думав.



Моя мама поцілунала кожного з нас, захопивши чоловіка щільно. Вона захопила конверт грошей в кишеню, і я знайшов її в домашніх умовах. Моя мама відчувала кінця біля.

П'ять з нас були їзда додому, і я впевнений, що кожен з нас подумав, що життя змінив один раз і назавжди. Він був теплим і сумним одночасно. “Як старий, мій любов, як старий...,” Я збочений і кричав.



й Безкоштовно Перша з вересня Паша повернулася з школи дуже щасливою. «Сьогодні ми писали есе про те, як ми провели літо. Я написав історію про Бабця, кращий бабуся в світі! похилого сина, і я знову загинув.

Ми часто шкодуємо про те, що нічого не можна виправити. Але іноді просто одна розмова серця може змінити все. Цей сюжет знову доводить, що нічого неможливой Незважаючи на втрачені роки, сім'я переповнена і стала ще сильніше.

Ми сподіваємося, що ця історія надихає вас. Зателефонуйте своїм друзям і сім'ям і розкажіть, скільки ви любите їх. Пам'ятайте, що час занадто короткий. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное