Історія дружини, яка не миється, тому ковзання вимушеної мама-в-завдяки для ковтання квартир

Проблеми з житловим простором і питанням житла завжди були, є і буде одним з найбільш життєздатних в житті сімей. І не всі мають морально-матеріальних ресурсів, щоб боротися з ними. Часто ми не можемо відокремити себе від інших і не хочемо бачити все навколо нас, крім нашого сімейного щастя. Герой цієї історії не давав відпочинку на просторий батькой Історія зрозуміла, але є завжди щось для думки.

Ми не просто відпочивали. Моя подяка на новий додаток. Мій син пішов до першого класу, другий чекав дочки. Так дружина почала думати і повільно побачити чоловіка.



Однокімнатна квартира, на її думку, не підходить для великої родини і виховання двох дітей. Вона тримала мене, як незрівнянно це було. Як важко спати, коли малюк кричить.

683568р.

Але квартира батьків чоловіка була двоспальною і набагато ближче до центру міста. Так, вона знала, як вона була. З іншого боку, не вдалося зібрати кошти на квартиру самостійно. З кожним днем вона почала пити чоловіка. Зайдіть до своїх батьків і попросіть їх змінити квартири.



Що сталося? Моя людина подарувала і пішла до своєї сім'ї. Він повернувся з нічого: його батьки відмовили сина. Мій друг був непристойним. Вона не розуміла, чому два старі люди мали двокімнатну квартиру. І майже в середині: де вони йдуть?



Але її аргументи не чули. Я не хочу переїхати. Вони звикли до своєї двосторонньої, і вони так само люблять її краще в своїй квартирі.



Це історія про дружину, яка побачила чоловіка і квартиру. Я не знаю, що робити. Я шкода молодої сім'ї. Але з іншого боку, батьки не здаються нічого. Написати коментарях, ви думаєте, що ваші батьки робили право чи ні? І в цілому варто побачити чоловіка з цієї нагоди або гордо, в тісних і потертих зубах, щоб закінчити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное