Біткойни та інші речі, які є невідомими для тих, хто народився в СРСР

Світ не зданий нам щось незрозуміле. У готелі є тролейбус, світильники, телевізор в домашніх умовах. Таких знайомих і простих речей не можуть здаватися дивним. Найцікавіше починається саме в момент, коли раптом ви починаєте мислення про процеси. Тексти пісень, а це означає: Ви думаєте, що ви дійсно навколо. Логінй Так, так!

312210

Редакція "Сайт" Він завжди намагається виглядати глибше в речі. Часом, коли ми досягнемо успіху. Незважаючи на те, що ми прагнемо до всього нового і невідомого, загальний Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми не розуміємо нічого. Я, фізика та хімія. Але все ж, як це працює?

У нас є невелика колекція, яка дійсно виглядає безперечно. Хоча людина може уявити в своїй голові все, але багато за межі! Тут працює. Ви використовуєте його. Якось, що завжди є для вас. Але пам'ятаєте свого дитинства. Чи були іграшки трохи легше і важче?



Як це працює? Так, ми робимо. Ви натиснете кнопку, екран обертається, після чого ви забираєте мишу. Тепер вам не потрібно, просто вкажіть пальцем на телефоні. Сучасні апарати, яка майже кожна дитина, продуктивність не поступається комп'ютерам. У будь-якому випадку, ми знаємо, що нам потрібно натиснути тут, решта шкода.

Всі права, комп'ютер. А електрика? Відомий з такою енергією довгий час, і ніхто не здивує їх. Але всі ці речі - сила, напруга, струм -- що найважливіше для електропристрою? Що таке різниця між 220 і 380, і чому це те, що холодильники та мікрохвильові печі не люблять?



Інтернет робить його важче. Як отримати новини на вашому гаджеті? Як передається інформація через Wi-Fi? Немає, ми знаємо цю технологію існує, але як це ви йдете в покриття і все відбувається? Веб-сайт: www.facebook.com Світй Ні, дійсно, як і коли це все відбувається?

У вас є будь-яка з вас спробувала вивчати іноземну мову? Це може бути ебать жорсткий! Але деякі карапаузи в чотири або п'ять років говорять вже до повного. Знайте, тепер давайте уявителі. Ці хлопці не здаються занадто словним. Як це зробити? Чому ми зараз можемо мити будь-які кісточки на годину?

Р

Розмова. Просте питання. Як люди знають, що це час для завершення розмови? Особливо на всіх соціальних заходах, коли потрібно підтримувати етикет і переконатися, що не бути в незручній ситуації? Чому я завжди хочу сказати, коли хтось інший спокійний?

Якщо ви помітили, що це займе багато часу, щоб знайти «що подивитися», ніж «дивитись» себе? Я ретельно збираю колекцію протягом всього дня, готую, купити їжу, щоб зробити перегляд якомога приємним, і всього за півгодини я впевнений, що все, що я знайшов абсолютно нечудовго. Хто дає ці гроші?



Чому кажуть люди «заспокійливих як консорціу»? Як ми знаємо, якщо ми щасливі або щасливі? Може бути, він страждає від кашлю, ніжний білий кролик? Ви коли-небудь бачили курку на телевізорі? Ось він каже, що у мене є найбільша великий! Який бульйон я! Це рейс! Ви не маєте ніяких обмежень про це?

Ми постійно приймаємо рішення. О, це дуже важливі і складні рішення, дійсно. Вранці, коли тривога відходить, ви боїтеся, щоб отримати більше сну. Тоді ви вирішили зробити сендвіч з сиром або ковбасою? Я пишу цю статтю і думають про мій кіт. Як вона думає? Чому мені не потрібно будувати будильник?



Хтось може пояснити мені те, що це і як це можна «змінити» за допомогою графічної картки мого комп’ютера? І як їх обміняти звичаї? Як перенести рахунок на банківську карту? Так що я міг би мати два сендвічі одночасно - один з сиром, один з ковбасою - і не думаю, про який вибрати більше?

Не варто думати, що ніхто не з нас пішов до школи і тут тільки зібралися студенти. Ми просто намагаємось передати вам велич нашого світу. А потім є решта Всесвіту, про який ми знаємо практично нічого. Чи є ще одне життя, щоб дізнатися, що всередині чорного отвору і який час? Як ми робимо тут на цій планеті?



Складання речей Навіть коли ви дивитеся в дзеркало вранці і попросіть себе, хто ви? Ось ми йдемо! Напишіть в коментарях, які інші речі, здавалося б, і в той же час подивіться цей матеріал про те, які пропсії братів Стрігацького вже були виконані в нашому часі. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное