Яка різниця між жінками та жінками в Швеції та США?

Швеція є дивовижною скандинавською країною, яку ми не знаємо багато. Що говорить середня людина про Швецію? Назва столиці, перерахуйте пару відомих Сведес, пам'ятайте високий рівень життя. Це його. Але як вони дійсно живуть ШведськаНе багато людей скажуть.

Тому сьогодні ми пропонуємо почути цікаві порівняння від шведського бізнесмена Ерік, який вдалося подорожувати багато в СНД. І за останні роки він жив у Росії. Так що деякі його коментарі дуже цікаві, щоб почути.



Коли я вперше відвідав Москва в 2004 році, я відразу відчував, що люди відчували більше безкоштовно. У Швеції, кожен з них подумав про те, що інші, вони дивляться на суспільство по-різному. Будь-який, навіть найменший, прийняття рішення з очей про те, як його сприйматимуть інші. й

«Русики думають про себе. Наприклад, в блоці трафіку кілька людей дадуть шлях, навіть якщо це принесе користь іншим. Кожен водій намагатиметься випередити не менше півметра, не дасть іншим проходам, і кожен буде стояти через нього. Так, це лише приклад, але це типово для бізнесу та багатьох інших областей. й



«Москва відрізняється в першу чергу за розміром з Стокгольма. Ви можете прогулятися після роботи і познайомитися з ким ви знаєте. Все дуже близько, кожен живе дуже близько. Вам не доведеться ходити в метро. й

«Що я не схожа на Стокгольм, як ретельно спланувати своє життя за роки. Люди звикли до зони комфорту і не хочуть його залишити. Це досить нудний. У моєму антурі навіть жарт про столи в «Еселі», де Сведес кладуть всі плани на місяць.

«У Швеції податки значно вищі. Ми віддаємо близько половини того, що ми заробляємо. На жаль, держава надає все необхідне: інфраструктура, освіта, медичні послуги. Якщо ви живете з сім'єю, Швеція, безумовно, найкращий вибір. й



Нещодавно я помітив більше і більше скандинавських ресторанів в Москві. Так, тепер світ бореться в нашій кухні, а шведські кулі вперше проходять в різних серйозних змаганнях. Хоча сто років тому, Swedes жив дуже бідний - круглий рік вони їсти тільки картопля.

Я все одно маю на увазі розуміння того, що російська кухня є. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми не їсти нічого, як в Швеції. й

«У нас ще неприпустимо, як можна пити горілку над їжею. Ніяких напоїв це напій в чистому вигляді. Водка додається тільки в різні змішувачі, змішані з спрайтами або фантазією.



«У Швеції всі міські будинки належать колективам. Якщо ви живете в будинку, ви перебуваєте в громаді в будь-якому місці. Так що кожна пара місяців, ми, власники, одружитися і говорити про те, що потрібно ремонтувати, що потрібно виправити. Розглядаються витрати. Щомісяця внести гроші в загальний бюджет. й

«Це відрізняється в Москві. Ліфт може працювати невтомно, а фасад виглядає страшно, штукатурка може падати від стелі ... Але ніхто не знає, чия відповідальність і хто несе відповідальність за неї. Люди тільки дадуть відповідальність за те, що зовні їх двері. Немає, хто цікавиться загальними. й

9338918

«Що я дійсно не розумію, це стосунки між чоловіками і жінками». Ми маємо абсолютну рівність. Якщо я відчинив двері жінці, вона зашкодить її. Вона може навіть вдарити мене. У Росії, навпаки, вони висловять невдовзі, якщо ви не попілилися з дівчиною. й

В цілому я помітив, що російські дівчата не дуже прагнуть до рівності. Багато людей сниться одружитися і мати дитину. І по догляду за дитиною ви майже повністю падають на жінку, яка дивовижна. Але в цілому дівчата в Росії цікавіше. Вони отримують гарну освіту і будують кар’єру. Шведські жінки, з іншого боку, менш цілеспрямовані, вітчизняні, навіть трохи передбачувані і нудні. й

«Для різниці в психіці, люди в Швеції дуже бояться обману. Податкові органи отримують найбільшу інформацію від своїх сусідів. Це нормально для того, щоб викликати податковий офіс і попросити їх перевірити на сусіді, якщо вони раптом купують автомобіль або щось.



«Модистість заохочується. Але не прийнято братися до успіху, як, наприклад, в США. Ось чому так багато наших посадових осіб їздить велосипеди для роботи, не турбуючись або блимає вогні. У Росії важливо показати, що ви маєте владу. Цей же принцип є справжньою в бізнесі, де бос в російській фірмі повинен розповісти всім, що робити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное