Фрази відомих людей, про які вони самі не мають ідей

Якщо Omar Khayam, Churchill, шекспір і Bismarck змогли подивитися на Facebook, вони будуть дуже дивовані. Після того, як користувачі найбільш популярної соціальної мережі наполегливо приписують до них популярні фрази, які ці великі люди ніколи не фіксуються.



В епоху, коли ми читаємо менше і частіше, публікуються «розумні статуси про життя», фейкові котирування стають реальною епідемією. Приїжджайте до точки, де письменники, політики та навіть президенти повторюють їх без того, щоб дізнатися її.



Для запобігання нашим читачам з покрокової обробки на одній граблі ми пропонуємо підроблений парад найвідоміших фантастичних цитат. Хтось з них, я зізнаюся, все моє життя вважається реальним.

Популярні фрази
  1. "Ельментар, Ватсон!"
    Важко вірити, Найвідоміший персонаж Артура Конана Дойл ніколи не затертий цієї знаменитої фрази. І вона вперше з'явилась в романі Палема Гренвіль Вудхаус «Псміт журналіста» і була виражена в жартах.


    Поза «Ложки»
  2. Калм вниз, Маша, Я Дубровський.
    Тим, хто уважно читав роман Олександра Сергійовича Пушкіна «Дубровський» міг бачити, що в ній немає такої фрази. У романі головний характер говорить інші слова.



    GettyImages. Я не те, що ви припустимо, - він продовжував, пом'якши голову, "Я.
    Не Француженець Дезорь, Я Дубровський. Марія Кириловна з'явилася.
    до Не боїться, за Божу раду, не варто боятися мого імені.

  3. «Якщо вони не мають хліба, дайте їм їсти тістечка. й
    Історія, яку королеви Марі Антоінетт звернулися з цими словами до голодування людей – фантастика.

    Поза «Ложки»

    фраза: сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Книга була опублікована в 1765 році. майбутня королева Франції була лише в 10 років.

  4. "І поки він спить!"
    З школи ми знаємо, що великий Galileo Galilei довів обертання Землі навколо Сонця. У 1633 р. судом з питань примусив вченим відродити ідею на час. Але в останні хвилини він змінив свою думку і сказав: «Це крутиться!»

    Поза «Ложки»

    Красива легенда, але не знайдено її прямих доказів. Перша письмова згадка про фразу датується 1757 р.

  5. «Хто, хто не був радикальним у своїй молоді, не має серця, який не зрілий в консервативну, не має розуму. й
    Вони кажуть, що це слова Церкви, але він ніколи не сказав їм.



    Так, і не міг, бо його дружина Clementine все своє життя була ліберальною.

  6. «Добрі художники скопіюють, великі художники краде. й
    Пікассо сказав: «Добрі художники скопіювати, великі художники краде». Так ми завжди вкрали великі ідеї без совості, Steve Jobs говорили про історію Apple в інтерв'ю. Р

    Поза «Ложки»

    Тим не менш, блискучий художник ніколи не виповнив такі слова. Поет Томас Еліот. «Молоді поети імітують, зрілі поети крадіжки. й

  7. Будьте обережні з вашими побажаннями - вони мають властивість прийти до себе.й
    фраза часто приписується до Булгаков Волод. Але в романі «Майстер і Маргарита» це не так.


    Поза «Ложки»
  8. «Ані варити може запускати стан. й
    «Чи більшовики зберігають державну владу?» «Ми не утопяни». Ми знаємо, що будь-який працівник або варвар не може негайно прийняти над урядом. Як бачите, оригінальне слово має різне значення.


    Поза «Ложки»


Цікавий факт: є сайт, де хтось може створити картину з «зручним словом», який ніколи не існував. Чи є у вас улюблені підроблені котирування?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное