Ситуація з батьками чоловіка, які перехоплюють його і приймають гроші так, щоб дружина не відходила

Життя з батьками чоловіка Чи складно це питання. Існують різні ситуації. Але заради спілки з коханою людиною готові зробити будь-які фундаментальні концесії. З іншого боку, не завжди щось добре виходить з неї.



По суті, незнайомці, навіть якщо вони дали народження і підняли свою кохану людину, не обов'язково з'являються, щоб бути хорошими і хорошими. Ти незнайомець до них, і незнайомець до них. І дуже важко змінити звички, незалежно від того, як вони можуть бути застарілими і застарілими.

Мій чоловік і я зараз 28 років. Я дівчина (або, можливо, жінка) з міста, і він простий хлопець з сільської місцевості. У нас є багато спільного, але не з батьками. Я люблю маму і таду. Але близько 21-22 років я пішов жити в окремій квартирі, хоча наші відносини залишалися чудовими.



Стара людина мала велику справу про нього. Коли ми починали знайомства, він ще живе з родиною в с. Він допомагав з господарським господарством, і він працював на годиннику або на невеликих купах. Не хвилюватися, він ніколи не мав шкідливих звичок. Все в усьому, хороший, надійний хлопець. Але не на власній.

3685797

Після того, як він попросив мене залишитися з ним. Власне, його батьки в селі. Так, ми будемо ближче, і ми перевіримо наші почуття. А один дуже непрозорий підказав, що це буде приємно, бо батьки лікують це з великою радістю. Добре, це говорить це зроблено.

Я не збираюся сказати вам, що дивні правила вашої сім'ї. Як мені важко бути в будинку іноді зрозуміло. Але вони не ходять до іноземного монастиря з власним чартером, і мені довелося коригувати. Але я пам'ятаю один випадок і, в принципі, він повністю показує сільське життя цих людей.



Я готувала гречку і випадково посипала сумку злаків по всій підлозі. Я бажав, щоб забрати рум і кинути все в сміття, але мій хлопець швидко зробив його. Потім запакував гречку в сумку і зліва з ним. Я думав, що я взяв курчат. Я був здивований, коли я побачила його в мисці води, потім кинути її в каструлю на решту злаків.

«Що не так, я не хочу бути втраченим». І ви знаєте, якось це зробив мене некомфортно.



І прийшов момент, коли Вадим мав піти на годинник. Він зробив мені стан, щоб залишитися з батьками протягом декількох місяців, поки він пішов. Допомогти їм і так далі. Тексти пісень, а це означає: Це нічого складного, але ви повинні. Я втратив нерв і я втратив його. У високих тонах вона пояснила, що я не хочу бути службовим, і я не зникне в місті без нього. Трохи про скандал, коротко.

Звісно, це почула мама Вадима, Клавдія Івановна. Вона не покаже, але це просто перед мною. По суті, вона розповіла їй сина, що вечір, щоб залишити мене і відкинути мене з дому. Після того, як він відмовився, ця жінка всього за пару днів поширила ромляну по всій с., що я сердитися і погана людина, і що я лаю, і бігу по чоловіків. Похиліть для всіх своїх гріхів, потім.



й Після хорошої думки Вадим вирішив переїхати з мене в місто. Своїм батькам, особливо його матір'ю, настійно загинув його. Як, приїхати, дочка-в-одному. А ви, єдиний син, повинен залишатися дивитися після старих чоловіків. Хоча, я скажу вам, енергія для обох з них була перевезенням. По суті, вони зберігали ферму, бо вони знали «як це зробити».

Далі підписано. Вони вирішили не робити весілля спочатку, але ще запрошують пару друзів, щоб отримати більше задоволення. Ми не можемо сказати, що ми страждаємо від нестачі грошей. Але сім'я молода, хочу почувати себе захищеною фінансово. І витрачаючи гроші на вечірку вже не цікаві.



А тепер, коли Вадим був повернений в місто з наступного годинника, Вадим отримав виклик. Мій батько запитав мене, щоб принести гроші, вони сказали щось відбулося. У вірному сині все право і прибули додому майже порожніми кишенями. А потім виявилося, що гроші мій батько просто почервоний. Так що я не проходив на салонах краси, і мій син повернувся до рідного гнізда з розпаду.

Для того, щоб дізнатися, коли я дізнався, що я був найбільш відхилений не за гроші, але для чоловіка, який так легко дозволяв себе застрахуватися. У своїх почуттях я дав йому ультиматум: або спілкуватись з батьками або файлом для розлучення. Тоді я шкодував, тому що Вадим дійсно взяв його серйозно. Я заблокував мами та номерами телефонів та припинив їх.



Я не така погана людина, і тепер я віддаю чоловіка від цього рішення. Я попросив мене відвідати. З тортом, квітами. Ні. Це погано тому, перш за все, сім'я одна. Що б ми говорили. І по-друге, я хотів би мій дочку, хто вагітний, спілкуватися з її грандіознимипарентами. Не знаю, але я сподіваюся, що він змінить своє рішення. Вони змінять ставлення до мене.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное