Банановий бісквіт так що хороший булл залишається на ніч напередодні Нового року

Для тих, хто вже чекає на новорічний торт і любить бананові тістечка, раджу приготувати його. зрілій Банановий бісквіт з волоськими горіхами в поєднанні з найяскравими вершками з шматочками ананасу є справжньою урочистістю смаку.

І я люблю цей ніжний делікатес для того, що він готується в порівнянні з іншими тортами швидко, просто і без проблем!

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться інструкціями приготування торта "Гуммінгрі" беладонна з горіхами і сосновками. Не можна відірвати!



Банан бісквіт Інгредієнти для тесту
  • 280г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. кориці
  • 230г цукру
  • 340g банани
  • 150г рослинної олії
  • 2 яйця
  • 65г горіхів
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 200г вершкове масло
  • 150 г цукрового порошку
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 600г вершковий сир


Наповнення інгредієнтів
  • 200г ананас
  • 160г просочення


Підготовка
  1. Комбайн стиглі банани, цукор, яйця, дрібка солі і рослинного масла. Зріжте блендер на однорідність. У окремому контейнері поєднують сухі інгредієнти: борошно, розпушувач і кориця. Стирайте акуратно, а потім в два підходи додайте сухі інгредієнти до рідкої маси.

    р.



  2. Додайте попередньо оброблені і подрібнені горіхи до тесту. Добре промийте тісто.



  3. Розділіть тісто на два кільце для випічки 18 сантиметрів в діаметрі. Після випікання ми нарізаємо кожен торт на 2 частини. При бажанні можна відразу запікати 4 коржі. Випікати деякі бісквіти. при 170 градусах за півгодини. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою. Після випікання залиште тістечка для охолодження на грилі.





  4. Для кремовий збити вершкове масло в кімнатній температурі з цукровою пудрою, ванільним цукром до освітлення маси. Потім додайте охолоджений вершковий сир і збийте масу знову в однорідність. Покладіть готовий крем в пастній сумці.



  5. Кожен бісквіт вирізаємо верх, а потім розщеплюємо бісквіт на 2 коржі. Ви повинні мати 4 торти, щоб зробити. Покладіть перший торт на широку пластину. Кожен торт перед нанесенням крему слід замочити сиропом ананаса. Якщо він дуже солодкий, то можна злегка розвести його окропом. Круст займає близько 30-40 мл просочення.

    Змастити тістечка кремом, а потім викласти шматочки ананасу. Далі повторіть процес: crust + просочення + сосни і знову торт ...

    35782 500 р.



  6. З залишився кремом змащувати сторони торта. Поставте торт в холодильник на 2-3 години для замочування.



  7. Прикрасити торт зліва над. сосний Бон привіт!





Щоб дізнатися більше про рецепт приготування цього смачного торта, подивіться відео. кухар-канал Юлія Малий. Спасибі, Юлію, за ваші чудові десерти та багато іншого!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також рекомендую читати рецепт бананового сирка. На мій сюрприз кунжут добре йде з бананами. Іноді я посипаю їх сирним млинцем - він виглядає досить апетитно!



У цьому десерті я люблю банановий бісквіт і ніжний ананасовий крем. Торт ніжний, ароматний і досить незвичайний за смаком.

Аматорське відео банан-куріння Вони неодмінно оцінять дану делікатність! Я дуже рекомендую торт "Hummingbird" для всіх, хто хоче запашкувати родичів в холодних зимових будиночках. Не кажучи вже про святковий стіл, на якому цей торт буде більш ніж доречним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное