З яких країн ви приїжджаєте додому з рельєфом і крім щастя?

Іноді я не хочу йти додому з подорожі. Особливо коли ви бачите похмурі обличчя прикордонників, невдоволення навколо, сірі панно. Ви відразу пам'ятаєте, як добре це було далеко від цього. Але є країни після того, як ви розумієте, що будинки дуже добрей



Дуже добре редаговані "Сайт" Вони підкажуть вас, де хочуть повернутися до Росії і поцікавити рідну землю.



Здавалося б, що нічого нового з'явився в цій країні з часів розпаду Радянського Союзу. Це особливо вірно для міст, таких як Жезказган і Кзилорда. Але в Астані встановлюються повноцінні бетонні і скляні безсмачні споруди. Інфраструктура важко шліфувати, оскільки є стандартом життя.



Астана (також Nursultan) побудована як якщо потрібно подивитися на місто тільки з видом на птах. Тут ви можете потрапити на години під ошатним сонцем, не знайшовши єдиний укриття або невелику вулицю. Абсолютно немає комфорту, тільки величезні блискучі споруди, які не викликають захоплення. Після такої рідної сірої панелі здаються затишні.

Багато людей здивують, що один з європейських країн знаходиться на цьому списку. Ви можете часто почути, що грецькі острови називаються «парадісом», і є багато туристів. Але якщо ви витрачаєте більше місяця в Родосі, кожен день більше і більше хочуть піти додому. Клімат є найбільш дратівливим. Влітку дуже гаряча і ви можете тільки приховати від тепла біля кондиціонера. Взимку він вітер і немає опалення в будинках. Холодні мармурові підлоги просто жахнуть.



Якщо ми говоримо про природу, острови навряд чи можна назвати «парадою», адже вони переважно камінь. Якщо є рослинність, вона невисока і рубцева. Дуже брак нормальної зелені, звичайні високі дерева. Навіть море перестає радувати в таких умовах. До речі, комахи тут не люблять наші звичайні москіти з мухами. У Греції літають таргани є нормою. І, звичайно, вишня на торті є дивним способом життя. Наприклад, люди тут працюють два набори, ранок і вечір. Вони відпочиються протягом дня. Дуже складно адаптуватися до такого графіка.

З цієї країни Я хочу втекти так багато, що є думки про зміну квитків на раніше рейсу і навіть оплати за них. Тут на кожному кроці чекає на деякі неприємності: розширюються безсмачні продукти харчування, завершують несанітарні та місцеві пригоди, які намагаються готувати на відвідувачів.



Величезна кількість людей навколо дисків в постійний стрес. На ставлення місцевих жителів до історичної частини своїх міст – барбарична, а також все інше. Як тільки після такого місця ви повернулися до Росії з сльозами радості в очах.



Так, дорогі друзі, не думаю, що трава завжди зелена. Є деякі країни, які ви пропустили будинок багато. Я впевнений, що ми повинні знати, що ми маємо.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное