Чому наші жінки сплачують кредити і сплачують заборгованість, забуваючи про власний добробут?

Так сталося, що у нас жінка не є крихким квіткою, яка повинна бути захищена від зайвої домішки, але справжня коня, наполегливо прагнучи до чогось краще для своєї сім'ї. І Жінка, яка любить так багато, Вони можуть навіть піти на екстремальні дії і взяти на себе роль загартовки цілком, навіть якщо їх другу половину не заслуговують її на всіх.



«Кінь зупиниться на галобурі, він буде входити до горіння хати!» Так, дорогі жінки, це все про вас. Однак, шлюб варто такий крутець або краще всього залишити паразита, незважаючи на все і навіть на спільних дітей, включаючи? Сьогодні ми маємо 3 історії для вас, які боляче точно характеризують, як жінки можуть бути неправильними.

Жінка, яка любить історію 1. Ми довго не зустрічалися, близько шести місяців. Я подобав його прямо, ім'я Саша. Помірно милий, високий. Як виходить, він працює за хорошу фірму, але він боб, і це насправді його батько. Хоча заробітна плата пристойна, і він отримує його чесно. Але на 23, хлопець не хоче виростити занадто багато, і його кар'єрне зростання не турбували його.



Після того, як пропозиція була виконана для мене, я наполягав тільки одну з них: хочу прохолодне весілля. Як казка. З платтям, шампанським, красивим інтер'єром, подарунками, салютою і красивою зйомки. Весільні поїздки повинні бути включені, звичайно. Я не маю достатньо грошей на все, і мій погляд був гроші. Я мав взяти кредит і, звичайно, в моєму імені. Після того, як я працював офіційно, і не оплачується в конверті, як деякі люди.

Я знайшов великий тур, майже для пені. Одна справа погана: весілля буде працювати тільки по приїзду, інакше вона зникне. Ну, перед тим, що немає проблеми, нехай ламаються.



На півдні ми дізналися, що ми просто не впишемося. Звісно, я не вдалося в домашніх умовах. Якщо це так болісно для мене на відпочинку з ним, що відбувається, коли ми отримуємо додому і живемо разом? Ми приїхали, весілля скасовано, депозит не дав мені, звичайно. Ви знаєте, хто кредит. Ось як жити.

Історія 2. До весілля я знав, що я збираюся зробити, але я був сліпий талантом мого майбутнього чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Він красиво фарбує, це правда. Я не можу допомогти.



Навігація Будь-який може відхилити художника, але якщо ви відмовляєтеся від свого таланту, це буде ще гірше. Згодом його картини знизили значення, як ніхто не хотів купити їх. Раритетні виставки не дали колишньої користі, і мій чоловік звикли до міцних напоїв навіть більшою силою, ніж у молоді.

Я не можу жити без грошей, я почав думати про різні варіанти. Мій чоловік, що він мій, і разом ми подолаємо. Я пішов на бізнес-класи і попросила друзів і знайомих. Я прочитав багато статей в Інтернеті. Я отримав кредит і почав власний бізнес: невелике кафе в хорошому районі.

3610Р. 4200Р.

На жаль, мій тренінг і знання було занадто мало. Або можливо, просто поганий удачі. Бізнес пішов. Зараз я маю таку ж проблему з чоловіком. І до цього було додано багато заборгованості.

Історія 3. Мій хлопець був дуже гаманець, ставка на все. Він навіть сперечався зі мною про всі види нецензур. Але я любив його більш ніж життя, якось він мене гакнув. Ймовірно відкритість персонажа і харизми.

Після того, як він став дуже гарною кількістю грошей, ставить на улюблену футбольну команду. Але цей час не був навіть щасливим, тільки очі пожовували з деякими абсолютно дикими іскрами. "Нові," пообіцяв мене, "назволяє жити". Як він пояснив пізніше, це була точка.



Ви дізнаєтесь про результати матчів, які навіть не почалися. Я спробував мій улюблений і він був підтверджений. І з тих пір він не мав грошей, і він був чорним в банку протягом тривалого часу, він назвав мене, щоб допомогти йому збільшити свої інвестиції в десятки разів.

Я отримав кредит на наступний ранок. У цей день було 2 ігри, які обіцяли тверду перемогу, бо більш слабка команда мала виграти.



Після 2 гри ми втратили всі мої гроші, хлопець залишив мене. Я прийшов з чимось, як я не вірю в це, так що я пішов. Не спиною. Я, ймовірно, залишився з ним. Але тепер у мене немає кредитів, які я не знаю, як оплатити.

Ми сподіваємося, що ці історії будуть служити гарним уроком для тих дівчат і жінок, які довіряють своїм чоловікам так багато, що вони готові працювати, де вони пропонуються. Вправа обрізка і не слідувати свинцю будь-якого. Ви маєте голову на плечі, і вам потрібно використовувати його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное