Історія торментованого мадама, катер якого йде на дно під вагою додаткових фунтів

Коли це сталося? Десять років тому сто або тисячі? Коли жінки знецінюють себе і роблять все, щоб будь ласка чоловіка? Або це просто інстинкт, який не може подолати навіть з глибокою самовіддачею? Ти знаєш, розчісувати перу, і чоловік тут. І ось питання: Як полюбити себе жінці?

823537 р.

浜у 涓 蹇 "Сайт"Я, ймовірно, намагався знайти цю магічну відповідь багато разів, але реакція завжди відрізняється. Хтось погоджується з нами, і хтось стверджує, що все неправильно. Ми приймаємо всі точки зору та значення кожної думки. досвід Ярмарок і важлива. Давайте спробуємо знову потрапити в конструктиву.

Можливо, ви завжди повинні попросити себе: що дає вам краси? Чому так важливо схуднути до п'ятдесят кілограмів, і не, скажеш, до сімдесят-п'ять? Що, якщо ви дев'ятдесят ніг заввишки і сорок ніг? Або, скажеш, невелике зростання, але ви далеко від тонких і навряд чи ви зможете стати її: кістка не така ж!

р.

Тут ви подивитеся на себе в дзеркалі і чітко розумієте, що це професійна краса з Instagram ви, швидше за все, не будете працювати. Дані не однакові, а фінанси не дозволяють зробити навіть найпростішу пластику, не кажучи вже про звичні засоби, які також дорогі.

Намагайтеся відповісти на питання: хто з цих професійних красунь дійсно щасливий, і чому вони повинні постійно привертати увагу? Можливо, це те ж саме. інстинктВін розчісував перу, і тепер є шанувальники в натовпах. Але ми думаємо, що все відбувається, щоб зробити гроші.



Тим не менш, можливо, що кожна з цих леді має хлопця, який просто хоче владу. Він настільки домінантний: він змушує жінку бути тим, хто вписує свої поняття краси. Це таке гіпертрофічне бажання бути ще краще, ніж ви. Чи є тут кімната для любові?

Ми прагнемо заробити статус, щоб бути вищими в нашому соціальному середовищі. Це інстинкт. У сучасному світі ви можете розшукати його, але все ще працює. Чоловіки падають для жінок, які вписуються в канони. Це загальний імператив поведінки. Тим не менш, тепер більше і частіше ви можете помітити жінок, які просто отримують високий від того, що вони не люблять всіх.



浜у 涓 蹇 Є багато історії. Сильні шлюби Починався в самих несподіваних місцях. Одна з наших товаришів впала в любов'ю до своєї майбутньої дружини, коли вона блукнула через лікарню після анестезії, елегантно драгуючи систему з ІV. Вона не виглядала, як хтось на Instagram. До всіх аргументів, вони кажуть, вона була зморжена, гофрована, в кінці він відповів тільки одне: «Око, хлопці». Я бачив зовнішній вигляд.

Ще після народження набрали сто кілограмів ваги. Її нормальна вага була п'ятдесят-п'ять. Ні, вона може здатися дивним, але не тільки її чоловік не залишав її, але він сказав, щоб любити її ще більше, ніж просто два. Однак це не заспокоїлося, і вона повернулася до нормального протягом року. Вона зробила для себе.



Чоловіки бачать, коли жінка не заважає. Вони бачать, коли вона любить себе. І тут чудово згадувати слова одного мудрого психолога: «Імейн, що в лісі, де дер, хіппо і слони живуть, кожен раптом вирішив, що дер є найкрасивішим. Чи будуть слони і хіппо з цього, і вони будуть розвиватися в цьому відношенні? нижчість? ? ?

Не так давно ми публікуємо матеріал про те, чому lumps життєві витрати більше ніж тонкі. Одне повідомлення є те, що всі худі люди виглядають як хтось. Така масивна втрата індивідуальності. В той час як «слони» і «гіппозиторії» дозволяють жити на широкій нозі і не хвилюватися про зовнішній вигляд.



浜у 涓 蹇 І ще одне. Жінка завжди може бути те, що вона хоче. Сьогодні вона не відчуває себе в настрої, щоб бути любленими іншими; її очі ковзають над нею і не зупиняються. І завтра вона має метелики в животі, а потім вона бере кожного погляду на себе. Що б це було. Що б вона була.

Так, це іноді може відлякати їх (на мій Бог, що люди скажуть про мене!), і вони знову приховують, рецензують стрічки і оповідання і думають, я хочу, що я мав але, як горіх! Але це не про гайка, це про те, як ви відчуваєте, коли ви подивитеся на себе в дзеркалі. Я повинен знати себе. Краса, що всередині вас.



Не потрібно подобатися комусь - краще подобатися собі. Коли ви приймаєте свою природність, ви розумієте ваші бажання, ви знаєте, що ви хочете, після чого комплекс про «саме покриття» знизився, як непотрібне захоплення. Що, можливо, є всі секрети існування.

Напишіть коментар Як полюбити себе жінцій Ви, ймовірно, маєте неоціненний досвід, який надихнув вас. Чи може це допомогти іншим, теж? Розкажіть, що ви думаєте про це. Ось статті про кальмари і як насолоджуватися життям. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное