Що зробив чоловіка, коли він сказав на дату, що він не чекав серйозних відносин?

«Що чесність у відносинах впливає на свою силу і розвиток? й "Сайт" Я пропоную вам відповідь сьогодні!



浜у 涓 蹇 Деякі люди не знають важливість чесності у відносинах. І багато хто просто боїться бути щирими і відкрито розповідають про їх істинні бажання. Яскравий приклад цього героя історії сьогодні.

З Я отримав розлучення, мій особисте життя не працював. Я вирішив піти в психолога, щоб допомогти мені зрозуміти, що було неправильно. І, щоб мій сюрприз, разом ми швидко знайшли причину моєї колишньої поганої удачі в питаннях серця.



Я використовую, як більшість чоловіків: Я спробував попередити, що я шукав серйозних відносин, коли насправді я шукав приємне спілкування. Проблема, звичайно, покладіть на поверхню, але з яких причин я не розумію. Я завжди відчував, що розповідаючи про мої наміри, я просто відлякаю всіх жінок.



Але психолог допоміг мені зрозуміти, що єдине право рішення про розірвання безуспішних дат є відкритою державою рівня, на якому я готовий підтримувати відносини з жінкою на першій зустрічі з нею. Дуже важко почати з таких серйозних слів. Спочатку я був дуже ембаррасований і відчував винний. Звісно, дівчата розуміли, як гасіння я був і відповідав негативно.



浜у 涓 蹇 Але з часом я зрозумів, що мені не потрібно бути захоплений правдою. І так було набагато простіше зустріти жінок. В кінці я зміг знайти своє розуміння. Крім того, виявилося, що багато дівчат зіткнулися з подібною проблемою. Хто навіть подякував мені за те, що перша людина говорити про це.



Після двох років такої швидкої дати я зумів знайти свою другу половинку. Це смішний, що коли я зустрілася з нею, я, а також інші, негайно повідомляв, що я не шукав довгострокового підключення. І хоча б не так, як я не хотів обтягувати один одному з будь-якими зобов'язаннями, ми змогли впасти в любов і навіть побудувати сім'ю.



浜у 涓 蹇 У нас є два чудові діти і ми неймовірно щасливі в нашому шлюбі. Хто б подумав, що чесний прийом не хоче почати сім'ю, щоб допомогти мені зробити це? ?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное