Тісто дитинства: Що таке життя вчив мене так дивний і жорсткий?

Коли я сам був клієнтом психолога, взяв участь у психологічних групах і тренінгах, половив себе на те, що я опинився дуже ситуацією терапії. Так, з'явилася складна дитинка, весь час тільки зробив, що "справжило", "свіження", і виросла, стала дорослою, але все ж "змивається", тільки зараз з наслідками такого дитинства.

Ви розумієте, що як дорослий, ви не дієте! Ви не контролюєте своє життя, але іргани контролюють його.й І я хотів би змінити, але несвідомий є сильнішим і краще, якщо я отримав до психолога. Людина, але що сором'язлива, що дитинство "смокт" було і доросле життя важко, і ви все ще повинні платити гроші крові на "прибрати" і знову забрати на дитячі теми.

р.



І як, як, добре для тих, хто виріс у процвітаній сім'ї з хорошими батьками, і не потрібно йти до терапевта у дорослому віці і витрачати гроші і час. Чи не так? Білий заздрий народжується цими щасливими і, звичайно, небезпечна доля. «Справи Божого несуть.» І про те, чи є сенс у такому дитинстві і так багато зусиль до «здоровлення» вже у дорослому віці.

Перш за все, я помітив «аквіції» від всієї ситуації, коли я під керівництвом наглядових груп для психологів психодраматистів. Стиль проведення групи, взаємодія з клієнтом, кожен студент був різним. Хтось мав більш акцентувати увагу на м'якості, хтось на лідерстві, хто добре емпатував і процес переїхав, і хтось добре включив аналіз клієнта і процесу також переїжджає.

Нерідко практика «зміни директорів», тобто при одному процесі одного клієнта проводиться кілька терапевтів за півгодини. А потім, з одним клієнтом, в індивідуальному стилі кожного лідера. Що було цікаво. Але ще цікавіше звернути увагу на те, як минулий досвід терапевта, в тому числі дитинства, вплинули на цей стиль.

У мене був бонус, який з багатьма терапевтами я колись зробив свої процеси протягом трьох років навчання психодрами і був добре обізнаний про своїх рідних історій і травм. Спостереження за ними з-за кордону як супервайзера, і не займався повністю в роботі клієнта, почав звертати увагу на свої сили.Виявилося, що багато таких якостей були розроблені ними як компенсація за те, що вони не мали в дитинстві. Вони знають значення, коли вони не отримали, але вони потрібні.

Приклад: Батьки ніколи не слухали, були зайнятими і щітками. Вирощена дитина, тепер терапевт тільки всю увагу. Він не перериває, ловить кожне слово, просить, якщо він не розуміє. А клієнт відкриває, сидить в розслабленому положенні, а на тілі можна побачити, що в хорошому емоційному контакті з терапевтом. Уміння розвивалася як потрібна дитина. Він знав значення прослуховування!

Так я почав шукати інші терапевти і побачити, що відбувається і переміщення терапевтичного процесу. І було підтверджено припущення, тому більшість. Ті, хто не загинув, були дуже близько до клієнта і можуть бути захоплені, коли це було важко. Він може мати руку, коли він був рубаний. Ті, хто йшли, говорили спокійно, але чутно, з акцентами. Де було похмуро і депресія в сім'ях, було багато ігрових моментів, група включена, і багато речей перетворилися в вентилятор.

Але я все одно говорю про добре розвинених людей, терапевтів, більшість з яких пройшли індивідуальну терапію. Теми, які я згадував, були повністю опрацьовані ними, і не "не знаю".Але ресурс, отриманий від дитячих травм. Я хочу, щоб це сталося, перш ніж він прийшов. Я думаю, що більшість з них працювали над цими темами, тому що вони дуже важливі, оскільки ресурс заглушився так багато.

І було парадокс, що більшість терапевтів не розглянули його особливим у своїй роботі або у їхньому житті. Коли я звернув увагу на цей ресурс, вони сказали, "Чому, який ресурс це?" Для мене це як дихання, що так особливий? Якщо тільки я мав, що ... і назвав інші якості. З цього був тренд, я вирішив вивчити його далі і дивитися на мої сили, як терапевт і намалювати паралельно моєму дитинства.





Я попросив своїх колег, які поважали мої сили. Основними були:

  • спокійне сприйняття найскладніших ситуацій у покупців,
  • почуття гумору, навіть в найскладніших моментах.
  • Можливість включати всю команду,
  • Навички лідера,
  • емпатія в біль і інших почуттях,
  • Уміння бачити ситуацію з різних кутів і в усіх деталях,
  • Повна присутність тут і зараз, з клієнтом, як він і його прийняття.
З цими якостями я був досить в угоді і, звичайно, багато з них не розглядали деякі безпосередньо сильні навички. Як дихати. І ми побачили мене на навчальних групах і конференціях, багато хто пішов на групи клієнтів, де я був ведучим і помітив щось. Так що я мав, якось направляю себе.

Я збираю паралельно між навичками і дитинства в домашніх умовах, і ви будете дивитися на вашу роботу, ваші хобі, спілкування зі своїми міцностями. Можливо, паралельно з важкою дитиною буде намальовано. Або, можливо, навпаки, це вміння в сім'ї, яка була підтримана, а також – запам'ятовує ресурс.

Ну, то на точках, як я уявляю його у відносинах:

  • Спокійне сприйняття найскладніших ситуацій у покупців
Я не впевнений, що це просто вплив дитинства, тому що є багато подій, але я навчився з дитинства, що весь час відбувається. Ви знову переїжджаєте. Ви знову переїжджаєте. Ви рухаєте. Наоральні, ви переміщаєте. Немає грошей на все - ви живете. Ви переїжджаєте.

Кожна наступна подія стає нормою, що все життя є повними асами. Ніщо інше. До тих пір, як ви можете бути щасливими, грати, жити, потім ас буде приходити в будь-який час. Чому варто здивувати? Злий, кинув щось проти стіни, вилікається і вперед, груди на емульсії.

Дитинство, а потім дорослість навчалися тримати пучок. Тексти пісень, а це означає: І тоді вони навчають мене не дивувати, що інші люди мають ас, і навіть прохолодніше, ніж шахта. Найголовніше, що ви можете вижити, але це важко для одного! Що я маю? Так, той факт, що в перших моментах, коли я зрозумів від своєї молоді, що дует, у мене була паніка, хістерія і я не знаю, що робити з ним. Я маю на увазі фортуню. Величезна людина повністю розсипається, піднімати і кидати від безсилі.

Тільки з дослідженням, тільки з відстеженням механізму, я розумію, де проблема з'явилася. З дитинства, в якому ніхто не був у складних моментах. "Чи не змащувати і не змащувати" - основні повідомлення від вашої матері. Тато не на всіх, його дядько скинув і відвертав всіх своїх дітей, і він іноді поводиться вибухонебезпечно. Я маю на увазі, що я не вчився спокійно під час катастрофи. І мій мати може також сердитися і захопити ремінь.

Зареєструватися Я знаю значення, що має спокійну людину поруч, яка не дасть вам стрибати в паніку і хістерію. І я став для інших! Клієнт повідомляє про кінцевий досвід дитинства, монстроуса. Волосся на голові потрапляє вгору, вдихає, видихає, сяє і: "Це страшно ..." Як ви пережили цей фільм жаху?

Інгаля. Хит. Не зникне. Будьте з клієнтом. Не зберігати і не пускати в цьому цілому, щоб зануритися в ретраматизація. Перебування живого, відчуття болю клієнта і в повному поінформованості, з холодною головою. Щоб бути, в певній мірі, "парент, який не розбивається більше, ніж його дитина має на навчання травми або проблеми". Трохи Андрій добре знає, як він потрібен такий батько, але він не був. І прийшов він разом, і це життєрадісна, що як дорослий Андрей, в моменти допомоги, я не завжди можу включати, що Батьк всередині.

  • Відчуття гумору навіть в найскладніших моментах
Я не бачу мами сміятися, щасливі, щасливі. Тексти пісень, а це означає: Я ніколи не бачив її gobbling по її горло. Я не можу пам'ятати один момент, навіть у дорослому житті, що моя мама перетворилася на почуття гумору. Але є багато «багатих людей», – «відчувається, що це добре?» і так далі. Життя – це місце, де є маленька радість.

Якщо щось ускладнено, то це було Готові, подрібнити зуби. Дуже серйозний. Моя улюблена фраза – “Чому ти посміхаєшся як jerk?” Кожна подія - це завдання, як високий, як хмарочос, все дуже важливо і серйозне. Не місце для жартів. І через це я «забарвлений», як важливо це навіть в самому критичному моменті роботи з клієнтом, важкою ситуацією в групі включати гумор, жарт, зняти напругу.

І знову, щоб включити гумор в мій реальний життя, в тих моментах, де це важко для мене, де рідко можливо «серйозний». Для клієнтів, друзів, як ви хочете, модель поведінки матері отримує для себе більше. Я не майстер, я просто навчаюся. Але я знаю значення його, і майстерність, але до себе... Дякую за ваше почуття гумору. Клієнти щасливі, я впевнений.

  • можливість включати всю групу
Важко намалювати паралельно. Я думаю, про мій погляд і дядько. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вони любили мене, але вони не брали участь у навчанні. Він працював на день, після чого впав глухий, а другий день він відвертий в одному обличчі і знову скинув. Часом він відіграв шахи зі мною і пішов на муки. Проксимус

Моя тітка була свого роду, але вона не захистила її матері, вона мовчала. Іноді я хотів допомогти з приготуванням їжі. Проксимус Решта часу, вулиця і граючи з декількома іграшками. І вулиця знову.

Мій брат спробував грати в ігри, різниця 3 років є багато. Я був тягар до нього. Моя мама зробила мене з ним. І пішов він. Але іноді в домашніх умовах ми були божевільні разом - це було прохолодно, для чого ми отримали таблетки від матері.

Так що я дізнався про те, що всі люди в одному процесі, ніхто не сидить, всі вони беруть участь у грі, в дії. Я дізнався, як мотивувати, як зробити кожного учасника групи значущим. Я думаю, що привертаю колективу я майстер, в кожному сенсі. У тіні, де є обов’язковий процес.

Чи можу я легко брати участь у груповій діяльності інших? Абсолютно немає. Для мене, відпочинок з деякими компаніями, шашлики в природі - кожен раз, перебуваючи.

  • Знання лідера
Я просто не мав ніяких варіантів. У сім'ї, мама! І два хлопчики, які повинні слідувати її наказам. Коли вона дійсно навчить нас? Не ще. Виготовляється один раз і для всіх, видається виріб: стібки, миття посуду, ремонт велосипеда.

Найголовніше, що не було в сім'ї. Так, він веде той, хто пішов. Один, хто захищає від матері і приносить правосуддя.й Хто, хто переносить дитячі помилки і дійсно хоче навчити їх. Він хоче бути готовим до життя. Не для них, але для себе. Я маю на увазі, головний, тренер, вчитель.

Шити! Просто навчаю тебе! Я не знаю, як це зробити, але я буду навчити людей 100 разів краще, ніж мені. Збірник в армії - найкращий блок в блокі. 8 років навчання Айкідо. Керівник юридичного відділу з 5 підлеглих чоловіків. 8 років педагогічної психології. Безліч тренінгів та майстер-класів. Вчитель, поїзд, надихає.

У той же час я маю повну з мотивацією, цілями, місією – енергією Монархів/Король в роботі з тінь. Найсвіжіші архетипи. Я пам'ятаю, що живе біля Парку Bitsevsky, і над вихіднім я не можу отримати себе на прогулянку - на велосипеді або лижах. Ступінь на комп'ютері або телевізорі.

Але є навичка для керівництва! Я породив його, незважаючи на те, що батько його не був на всіх, і матір його притискав з владою. Але я знаю, як важливо лідера в групі, в навчанні, в терапії. Наскільки важливо надати майстерність, важливо, щоб клієнт не був в словах, але в оленях майстер.

  • емпатія в біль і інші почуття
Ви думаєте, що мій мама емпатизований з мене? У певній мірі, так, так як я ran для зеленого і свинцю. Він сказав: «Чому ти так приступиш?» Де ти пішов знову, хто ви борлися? Не сидіти на тебе ... Або знайомий: "Нехай!" Він буде живим перед весіллям! Про фізичний біль.

І про досвід фраз також добре відомі: «навіть, що ти не зайшов?», «мамама і не так звана», «так, нічого страшного», «вічно буває» і т.д. Що таке підтримка почуттів нульова. У вас було! Я навчився підтримувати їх з інших.





Я можу торкнутися з клієнтами, я можу сердитися, я можу допомогти, я можу поділитися болем. Я не включав в себе чітку позицію, якщо почуття реальні, тут-і-нині. Я не ховаю за роль терапевта. Я вітаю людину, від моєї живої частини. Чому?

Я знаю ціну, що не доглядати за вами. Я знаю, що це, як бути формально підтриманий, вид заохочується. І я знаю, як поцікавився я, коли за «розумними» словами терапевта нічого, крім «роботи». Не можна заперечувати мене в цьому, чутливість за межі можливості. Так я був чесним з клієнтами про це. Я не хочу торкнутися за підтримку, я скажу, і намагаюся зрозуміти, чому я не відповідав свою історію або сльози.

І займав мені роки терапії емпатією з маленьким Андрієм. Покращуйте з ранковою внутрішньою дитиною всередині. І не включають такі знайомі фрази матері. І перші роки... «Так, краще вмирати, ніж бути так зв'язаними і приниженнями перед матір'ю». . й

  • Уміння бачити ситуацію з різних сторін і детально
Ви також можете побачити, куди ростуть ноги. У сім'ї, моя мама. Завжди вірно. Мама завжди була правою. Улюблена фраза: «Мати краще!» Ну, якщо щось відбулося, ви думаєте, що ваша мама робили? Ви отримуєте деталі? Як конфліктувати з братом. З роботи побачила конфлікт, слухав скаргу на одну сторону і пік @yuli обидва. Так само легко. А хто думав, це винна. З'ясуйте, чому? І коли? Я втомився, я повинен приготувати. . й

І в кінці я дізнався, щоб побачити мільйони деталей, шукати речі з багатьох кутів. Я завоював десятки судових позовів у напрямку, що не було належним чином регулюється законом. Я міг розірвати будь-який судовий позов, знайшовши купу відхилень і знайшовши верховенство, щоб відхилити позицію.

З клієнтами я вже бачив сімейну систему, ролі різних персонажів в ній. Я бачив найменші нюанси, навіть від мінімуму інформації. В результаті Олена Моксьякова і я придумав відмінну підготовку з протидії маніпуляції. Де навчається розпізнати найтонші шлуночки маніпулятора.

У майстерність, де я бачу роботу терапевта, труднощі з клієнтом, амортизацію передачі та проекції з різних куточків. Більш того, після виїзду за кілька місяців в горах Киргизької Республіки, я зміг «локувати» вся система мого вирощування, на ролі Ольвія, а в цілому на структурі Его, Особистість. Я змогла стрибати в емоційну голку, яку я сидю на 10 років і отримаю себе!

Це абсолютний парадокс. Що загинув мене як дитина перетворилася на те, що допомогло мені приїхати до себе. Не зізнайтесь, Я навіть змогла піти і подивитися на тему «неправи», що зробив мене агресивними в багатьох ситуаціях.





Я змогла подивитися на сотні нюансів про тему самотності, що навіть як психотерапевт не мав чіткої ідеї. Я змогла «поховати» те, що я називався «супутним брендом» Вішняков Андрей. Що зробив мене “професіонал”, але взяв мене від себе від Його шляху.

У зв'язку з цими навичками також були написані статті про домашній насильство. «Я знаю краще» і «Що ти?» перетворилася на те, що я навчився знати, дивитись нюанси і передати їх словами, зображення, метафори. Зловживання моєї матері означають, що я роблю свою частину, щоб тримати її з інших сімей.

Я знаю ціну правди. Ціна чіткого бачення ситуації.

Я платив занадто багато, щоб з'ясувати, де я був обдурений, тому що все було для мене добре, навіть пояс.й Тож я дізнався, як це зробити. Зіткніть правду, що це і як боляче це.

Це місце, де ця майстерність працює не тільки для інших, але і для мене. Я готовий піти в будь-яку правду і врахувати всі нюанси. Я вірю, що я не виправда, і я буду ходити в біль. Це. Мені важливо, і я дуже щасливий, що ця майстерність прийшла в непритомність того, що мій мама зробив.

  • Повна присутність - можливість бути тут і зараз, з клієнтом як він, і його прийняття
Це те, що мій викладач сказав мені в психодрамі, дивлячи мене працювати з клієнтами. У той час я знав трохи про те, що вона розмовляла, і тільки через роки я розумію, що це був Хабіт, а також придбаний з «фігуру». Моя мама була фізичною і емоційно відсутністю. Я був на власній, співав у більшості ситуацій.

Коли ви перебуваєте в дитячій, на п'ятиденний сад, на розширення в школі, і в початкових таборах, ви починаєте «малювати матері». Захопити тебе. Перед тим як ставити і розтушувати, Іноді мій мама б. Я не можу стояти мої зв'язки, я був гістеричною.

Я не можу бути без мого брата і мене. Робота в ніч, в день. Три вакансії одночасно. Загальна відсутність. І коли моя мама прийшла додому, з'явилася нескінченна варіння, прибирання, миття, плита. Іноді гості і алкоголь. Завжди весело і не до дітей.

так, щоб сідла з мамою, щоб вичавити в її тіло, для інсульту більше волосся, від поля фантастики. Деякі дуже рідкісні моменти. Кращий контакт з матір'ю - це колекція грибів і ягід, через AUU. Але щось було зроблено разом. Читати казки? Ось ваші плівкові смуги. Поділитися щось? Він послухає їх, які роблять їх?

І я дізнався, що коли я народився, моя мама не втратила свій амніотичний простір. Здійснили операцію з анестезії. Вона не привезла мене на добу. Операція була важкою, ледь порятунку і матір, що залишилося на тривалий час. Я не відчув матері в цьому світі, хто знає його, де вона пішла під наркозією. З моїм вмінням відчути все. . й

Я дізнався важливість присутніх. Навколо важливої людини. Тим не менш, батько не піклується про своїх дітей. І майстерність, яку я скеляв, включає в себе фізичну присутність - Я великий шугер, я думаю, що я не буду дозволяти лежати. А енергія — Я відчуваю настрій і стан людини, навіть в спині голови. І будучи – коли всі з людиною, одна безперервна увага.

Для мене як анкер можна чіпати так, щоб не сльозитися в абіс травми, минуле, біль. Це те, що було отримано в горах, в Ашрамі, в Віпасані. Якщо це те, що ви можете викликати його зараз. Це вже не терапія, тому що ніхто не «закінчений». Він загоєння пресенсу, від Іст. Що таке. В цьому, але багато божественних, але не в принциповому релігійному сенсі.

Я навчився бути, або досить перестала бути. Вона не завжди працює, звичайно, але дорога покривається і вона відновлюється в медитації. Відсутність мами перетворилося в презервативу. Грай. Складання, але милосердя від Верховного. З якоїсь причини, що був спосіб для мене.

І ось тонка пляма. Як читати все це і виходить, що сором'язливий дитинства хороший! Спірування добре, над там, в I-I AM, але навчається бути, Всесвіт любить його, грай відчуває його. Нехай кожна дитина має пропаш, і нірвана готується до них. Я, що я шукаю. Тим не менш, в зомбі коробку ромбо і щасливий для всіх з їх 86 відсотків голосування. Підготовлений і «щастя» - хліб і спектакль.

Просто другий. Чи є Ісусом батькам? Мабе Будда був змащений. Як про Ганді? Як про Далай Лама? Чи потрібна дитяча допомога? Не зрозуміло.
Я впевнений, що я коли-небудь пропонував все, що об'єднала мене з усіх ресурсів, навіть від загального, трансцендентного самотності. Бог допомогла, можливо, карма минулих життів.

Я отримав це. Але я попросив вам побачити, як сценарій дитинства, батьківські візерунки, обмеження та депривації можуть дати вам унікальну майстерність. Є психоаналітик, Дональд Калшед. У своїй книзі The Inner World of Trauma він добре описав механізм «захисту» психіку молодої дитини в складних ситуаціях.

Дитина, як це було, «метелики» в такі шари несвідомих, де на допомогу приходять божественні енергії. Його фігура, контакт з Верховною Радою. Це в основному в моментах, коли не було батьків, він був самотнім і нестерпним. У лікарні, наприклад. Або коли всі були зраджені або одна була зафіксована в шафі протягом тривалого часу.



Дитина в цих "дівських реаліях" знаходить ресурс і повертається в тіло з подарунками - творчістю, здібностями, психічними навичками, подарунком лікування та ін. Калшед називає їх «закриття». Дитина не може вижити в світі людини, але пережили в світі високих регресорів.

Це прохолодно, але це може стати тюрмою у дорослому віці, запобігти дорослим від тісних відносин, захистити від соціальної активності. Захищає психіку від можливих травм і роду «потоків» в безпечному світі скарбу. І людина іноді страхує, що якщо він живе серед людей до найповнішого, подарунок буде втрачений. У мене є клієнт - митець боїться, що він загострював і не міг малювати. Я закінчив терапію.

У вас є ризик прийняття чого важкого життя. Інколи простіше чіплятися до травматичного досвіду і не ризикувати жити відповідальним дорослим життям без приховань за «дифективне дитинство». Візьміть ресурси, які були вдячні і славляться всіма цими подіями.

Витримати План. Спробуйте дізнатися, що таке значення? Що я можу дати іншим зараз, світ? Що робить мене унікальними. Що таке життя вчив мене так дивний і жорсткий? Як вижити і жити в цій точці? Що таке мій успіх? Що мені легко дихати, чому це так круто і як виглядає « себе»? Інше, але я. Це просто спадковість?

І важливо відзначити, що я написав, що надання іншим людям є сто разів простіше, ніж подарувати собі, бо це не сталося як дитину. Навички, ви повинні дізнатися її. Але, перш за все, добре зрозуміти, де «полювання» і тут хороший підказка – і де легко для інших. Підібрати собаки на вулиці і прогрівати? Підібрати внутрішню дитину і прогріти.

Тільки кожен з нас знає, що хлопчик або дівчина бажала більше, ніж що-небудь, і не отримала. Ти експерт! Ви знаєте ціну! Важкий дитинство може стати ресурсом. І знову це життєрадісна, що ми, як дорослі, все одно повинні боротися з дитинства, витрачати гроші, енергію і час. Не дайте собі дитину, яка збереглася сьогодні. Подаруйте сенс своїм стражданням.

Займає багато мужності, поінформованості, любові та підтримки від Ви, щоб дати йому жити.

Любов все. Введення такої самотності дуже важко не приймати і любити в цей момент.

Що виникає страждання. Що ви повинні зустрітися з ним, щоб прийти до умов. Видання

Автор: Андрій Вишняков



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //www.facebook.com/vishniakov/posts/1434352296597330

Категории

Смотрите также

Новое и интересное