Найкраще, що ви можете зробити для вашої дитини.

Після того, як час, дивовижне керівництво і я проїду на маршруті «не туріст». Індія. В одному з храмів ми розповіли, що ви можете попросити будь-якого важливого вам. Побачивши, що я був «здоганенням» – сказали мені: «Побачити себе щастя, простір призведе до цього. йЯ був так здивований в той час: «Довірте дорогий всесвіт з турботою про своє особисте щастя так нездатне. й Ми – майстри власного щастя. . . . ?





Я навчаю щастя. Ми знаємо від вікової психології, які базові рівні щастя, поряд з базовим оптимізмом, довірою та не довірою світу, здоровим вкладенням, формується з про народження до двох років, і ми повертаємо на цей базовий рівень після будь-яких допамінових і серотонінових ін'єкцій.

Після будь-якої захоплюючої події, після будь-якої покупки, щастя, перемоги, сумності, ми все ще після того, як буде падати (або піднятися) до базового рівня щастя. Основний рівень щастя – рівень, що дозволяє собі бути щасливим. І це, ймовірно, що психологи роблять. Я не пам'ятаю те, що я писав. «Щасливість не є актом, але дозвіл, тому джерело зберігається в межах. . . ? Нерідко, коли я шукаю себе, чекаю когось, щоб зробити мене щасливими, я повторю ці слова.

Важко бути щасливим, ніж батько. Добрий день, щоб бути щасливими, здоровими і успішними, якщо батьки не щасливі. І ми звикли до «святої» відповідальності за щастя оточуючих і зміщуючи відповідальність за їх щастя до ближнього і далекого.

А коли батьки в консультуванні запитують, що вони можуть зробити для щастя дитини, я кажу, що просто в «пронуції», але часто складно в виконанні – бути щасливими. Не бояться виростити діти. Прийняття дитини гри - надмірна інтелігенція, до речі, також призводить до «низького рівня щастя». . й

На сьогоднішній день в моєму архіві, ймовірно, втратив.«і вірити, що щастя є щасливою. Підключення всіх частин «в даний час».





Я вірю, що щастя може бути відчуженим, якщо ви зупинитеся і слухаєте в даний момент, якщо ви «побачте всі ваші частини» і спасибі, що Expensive Universe для них, і вірте, що ми всі так щедро подарували, що шлях до щастя відрізняється, прямо, вітер, бампі, асфальтовані – все, що питання не зупинятися і йти.

Але, ймовірно, піти в першу чергу після того, як все – вперед і вперед ... збільшити «басний рівень щастя», щоб не замінити те, що цінний і бажаний всередині, зовнішні дії і предмети. Ірина Мельник колись поділилася дивовижною думкою – «Якщо ви попросите людину, що щастя для нього, то він буде сказати, що він не має повного щастя. й
Ми будемо раді!Видання



Кредит: Світлана Royce

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.facebook.com/photo.php?fbid=1569542073079392&set=a.3604857678368.86863.100000708430176&type=3&theater

Категории

Смотрите также

Новое и интересное