Моя мама - 58 і вона виглядає 40. Секрет молодості в чудотворній масці.

Моя мама - 58 і вона виглядає 40. Секрет молодості в чудотворній масці, рецепт якого пропускають в нашій родині від покоління до покоління. Його інгредієнти настільки прості, що вони знайдені практично в кожній домогосподарці, в той час як процедура вимагає дуже мало часу, і результат дивний!

Омолодження масок обличчя після 40



Коли шкіра в хорошому стані, вона виглядає сяючий і привабливо. І зберегти його, дуже добре, щоб періодично помперити обличчя масками. Цей косметичний засіб легко зробити в домашніх умовах, і всі інгредієнти дуже корисні і натуральні. Просто слідуйте за цією інструкцією і не ламайте!

Вам потрібно.
  • 1 лимон
  • 5 ст.л. вівсяного






Підготовка
Наріжте лимон, залийте сік в чисту і зручну ємність. Потім перемішайте сік вівсяним до однорідної, в'язкої пасти.
Додаток
Застосувати отриману пасту на обличчі пензлем. І омолодженняЗастосувати маску для очищення обличчя перед сном протягом 20 хвилин, уникаючи області навколо губ і очей. Бажано застосовувати маску двічі на тиждень. Якщо ви вирішили використовувати маску протягом дня, то переконайтеся, що ваша шкіра не піддається впливу сонячного світла. Для цього можна використовувати сонцезахисний крем або тональний крем з хорошим рівнем фактора SPF.


Я також хочу поділитися іншим великим рецептом. обличчя-маска На основі вівсяного, бо вони так корисні! Oatmeal відмінно заспокоює роздратування шкіри, а також живить її.





Маска для обличчя вівсяного, меду та молока Вам буде потрібно
  • 5 ст.л. вівсяного
  • 1 ст.л. молока
  • 1 ст. л. мед
  • 1 ст.л. окропу


Підготовка
Залийте в вівсяному молоці, спекотну воду і дочекайтеся до вівсяних пом'якшень. Потім додайте мед і добре перемішайте, щоб маса стала однорідною.
Додаток
Застосовувати маску для очищення шкіри обличчя косметичною щіткою або губкою, уникаючи області навколо очей. На обличчі близько 10 хвилин, потім промийте теплою водою. Якщо у вас виникли проблеми з комплексом і потрібно зволожувати шкіру, то цей рецепт для вас. Ця маска вівсяних соот, зволожує і освіжає шкіру.




Попереднє створення анти-старінняЦі маски можуть допомогти видалити небажані плями на обличчі. Тексти пісень, а це означає: Ви побачите вашу шкіру буквально трансформуватися.

Як Коко Шанель колись сказав: «А 20, у вас є обличчя, що природа дав вам; на 30, у вас є особа, що ви зробили, і в 50, у вас є обличчя, яке ви заслуговуєте». Люблю себе, шановні жінки, і не лежати, щоб приховати не менше 20 хвилин на день, щоб догляд за красою. Пам'ятайте: ви так само, красиві і неповторні!

Поділитися з друзями ці чудові рецепти маски для обличчя, які роблять вашу шкіру ідеальною!

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте WRITE ARTICLE Автор статті

Редакція сайту Це справжня креативна лабораторія! Команда справжніх однодумців, кожен з яких є експертом у своїй галузі, об'єднаній спільною метою: допомогти людям. Ми створюємо матеріали, які дійсно варто поділитись, і джерело невичерпного натхнення є нашими улюбленими читачами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное