Уміння частини

І жили вони щасливо коли-небудь після.
І помер один день.
(Закінчення дитячої казки)
Одне з моїх великих друзів написав примітку зв'язку - це дуже вірне спостереження, на мій погляд.Жінки не навчаються розірвати, залишити стосунки або навіть просто тримати їхню відстань.й

Від жінки очікується, що у відносинах вона завжди “на кінець” – це, до самосвідомості та вся любов до життя. Він буде тримати, незалежно від всіх об'єктивних обставин і суб'єктивних почуттів. Це ціла точка його існування – «будувати сильні та довгі відносини». Це сильний і довгий - тому, як ще?


Я не розумію довгий і сильний зв'язок. Я не збираюся зателефонувати за "безкоштовне кохання", для самотності, для шлюбу або будь-якого. Але погани його, Чому ми не дали права на один день, з чіткою совістю і тихою сумністю в нашому серці, скажемо самі, «Так, я зробив помилку, це не те, що мені потрібно» і просто залишити? Щоб залишити назавжди або переїхати на іншу дистанцію - це не важливо, головне - не нести полум'я і самооб'єднання за те, що "Найбільш важливий проект не вдалося." Це не працює. «Все знову». Звісно, деякі будуть говорити, хто не? Не схожий на це – відійти, як це – відступ, що таке приміння? Безсумнівно, жінки навчаються залишити і закінчувати відносинами. Диворце став звичним місцем, і кілька очікувань "перша любов" до останнього життя, з дітьми і онуками. Але, як кажуть, «це в повітрі». «Жіноча жінка повинна інвестувати в відносини» якщо вона нарахує на будь-яке щастя. Ця людина може виглядати, перевірити, пробачити вираз, «зберігати як варіант резервної копії» і навіть жити разом протягом багатьох років, насолоджуючись всіма перевагами життя разом до «кращого». Не можна економити на інвестиціях і бути обережними.

Перший, Ми постійно нагадуємо, від віку сімнадцяти до остаточного «вивільнення», що наша краса і привабливість швидко проходить, що наш біологічний годинник - це миття, що армія молодого і бажання зробити все на шляху - так що ви думаєте і вибрати, жінка близько тридцяти років? Зайдіть його, запустіть його, збудуйте його! Не даруйте більше одного!

По-друге, Ми не повинні дратувати наші відстані. Ви знаєте всі ці жарти про те, як жінка на першій дати обов'язково придуматиме ім'я для другої дитини разом до кінця вечора? Це його. Жінка не може прагнути до легкого, незрівнянного зв'язку - це чисто чоловічі привілеї. Тільки Love-On-All-Life, і будьте впевнені, щоб подолати жіночність, чекати Him, бути впевненим, щоб піти в реєстр офіс, так що відразу ж діти - і ні, не турбувати тут від Real Women's Happiness!

Ще один друг шахти поділився смішним оповіданням: З ким вона мала лише таку залежність, не маючи великих стратегічних планів для майбутнього, був сумний, що ми зустрілися тільки один раз на тиждень. Ні, він не хотів нічого більше, все влаштовує його, але він був злий – чому б не вона? Цей чоловік може бути "легально" живий з однією жінкою і знайомства ще два. Цей чоловік може забути про те, що він має серйозний бізнес людини. Він не може викликати, хоча він обіцяє, а потім падають, як сніг на голову, тому що він має вікно в розкладі - і він щиро очікує жінку, щоб почекати весь цей час на низькому старті.

Очікується, поклавши все вниз. А в антіпіпації обирає імена дітей і стиль весільної сукні.

481533 (доб. 3)



Не дивно, що з такими вступними жінками, багато жінок – як інтелектуальні, так і чутливі, і відповідальні – просто не розуміють, що це подобається зламати? Не можна відмовитися від будинку, побудованого на цегли своїми руками, крім того, це дуже погано - вогонь, війна. Після всього, так багато енергії було інвестовано, тому багато ресурсів, нарешті - найголовніше - час, безцінні роки короткого життя людини - і частина, здається, як кінець життя, як ніби до частини - виходить, все в вагу, і це не було життя, ні любові, ні сім'ї. "Блага - невелика смерть".

І тут я відмітив ще одне цікаве явище: Відносини для жінок в принципі не повинні кінця. Ця людина може залишити, і з натисканням від дверей, закритих за ним у своєму житті, колишня любов зникне з усіма вагою минулого - жінка, здається, повинна "запобіжитися" після цього. Я знаю багато смішних оповідань, коли хтось любить, що прийшов на рік, два, п'ять років пізніше, і я був дуже дивний, що в той час, коли жінка переїхала, змінила три вакансії, одружився, розлучення, знову і навіть мала дитину. Як? Після того, як він пам'ятає, що він залишив її тут, на дивані, все в сльозах. І тепер нічого не пройшло десять років і вона забув її, в'язниця? «Я шукаю тебе не дуже любити мене! й

Але я знаю багато трагійних оповідань, коли жінка дійсно залишається там на дивані. Сльози висушені, сезони змінилися поза вікном, деякі життя пішли, деякі роботи робили, і всі чекали і чекали Хім, щоб зрозуміти свою помилку і повернутися назад. Заявка на кожен випадковий дзвінок, зустріч шансів. До речі, все це очікується жінки та інших, «Дуже любов ніколи не закінчується!» Іноді, незважаючи на пісні, навіть реальна смерть не є підставою для завершення відносин – після того, щоб почати жити після цього, необхідно «захопити пам'ять!» і «Як вона могла? й

Наше життя не починається з прибуття чоловіка, і наше життя не закінчується його відправленням. Якщо у вас виникли проблеми, то вони не можуть бути.

Після того, як ми просто маємо право зробити помилки.Видання



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: femunity.livejournal.com/197153.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное