Надмірна вага або надмірна вага

Яка фігура повинна мати жінка? Чи буде вона як модель? Або ви можете дозволити будь-які параметри?

Нерідко ви бачите жінок, які хочуть виглядати як модель. Вони мають плоский живіт, нічого зайвого. Навіть якщо це "екстра" не зашкодить. Вони їсти листя салату з листям листя салату – і часто їх очі йдуть голодним. Поява і фігура схожа на єдиний капітал такої жінки.

І часто ви бачите ще один тип жінки – фігура якого не говорить: «Це не те, що я шукаю, я не люблю себе!» І ключ тут не об'єм тіла. Іноді це може виглядати як хтось, хто одягає 44 розміри. Тексти пісень, а це означає: Це просто покинутий тіло. Не потрібно нічого.

Це, звичайно, два перегини. Два екстремальних В одній точці значення життя стає 90-60-90. На іншому місці фігура не має значення.





Але є гармонійний середній, правий?

На мій погляд, жінка повинна бути здоровою і гарною. А потім є варіанти. Є три різних конституцій. Вони не зможуть відновити навіть якщо вони їсти весь холодильник вночі. І інші не зможуть втратити вагу, навіть якщо вони перестануть харчуватися. До сих пір третини – середина, яка зазвичай не тонка і жирна. Але вони не люблять це, вони скаржаться на їх велику широку або важку кістку та інші ненависті дані.

Багато хто орієнтується на пошук ідеального для глянцевих журналів. Не існує ніяких ознак целюліту або інших дефектів. Фотошоп допомагає їм багато, хоча це не справа зараз. Порівняти з ними робить вас сумним і хворим. Це дуже далеко від ідеального. І ви можете переслідувати цей ідеальний – принаймні для всього життя. Але щастя від такої раси не збільшиться.





Постійне обмеження їжі призводить до стресу. Що потрібно знову їсти. Жінки, які постійно на дієті рідко виділяються. І часто заздрять тих, хто поп-лід або торти. А потім чому вам потрібна талія, якщо її коханка сама перетворилася в сердечко?

Тіло на дієті при війні з хостом тілай Він намагається приховати щось інше, так що є запасом дощового дня. Довгий і більш сильний раціон, більш сильний організм вважає, що чорний день буде і господиня не сама. Так він може зламати після закінчення дієти – і отримати ще більше ваги, ніж було втрачено.

У стані дієти також складно виконувати свої обов'язки - годування будинку, наприклад. Багато людей намагаються покласти чоловіка на листя салату, але стикаються з тим, що голодний тигр вимовляє на них. Ви можете знищити сім'ю, як це.

У той же час надмірна повнота - величезне навантаження на організм. І якщо ви кицька, це не підстави перетворити в великий торт. Для того, щоб жити повноцінним життям, вага сто вже може стати перешкодою. й

Тіло, що має так багато додаткових в ньому, не добре. Починається боляче, тут і там. У той же час вона не може носити фізичні навантаження. Це не так. Кінцевий кінець.

Чоловіки часто не люблять надмірної повноти. Навіть якщо чоловік любить курчат, то в якомусь місці він може втратити бажання доторкнутися до дружини. Тим не менш, якщо вона не любить торкнутися.





Ви можете прийняти вашу фігуру, як Бог дав його і не запустити його. П'ятий розмір вашого одягу хороший. Зберігайте себе в цій формі, не отримаєте до шістдесяти. І навпаки. Не намагайтеся відразу красти з фіфтита до сорок-секунду. Тому що краще мати здорову і щасливу жінку в порожнечі, ніж дратівливу муку на вічній дієті в сорок-чотирьох.

І до речі, чоловіки не люблять моделей. Найчастіше вони люблять жінок, які люблять себе. У вигляді, що Бог дав їм.

Не думайте, що я є аристом на цій темі. До моєї першої вагітності я зважився п'ятдесят кілограмів. І пішов вона, щоб дати народження, всі вісімдесяти. І після пологів вона впала в депресію про вагу - як і куди її покласти. Ніщо працює. Всі

І з'явився в житті продукти харчування (просто їсти і писати те, що я їсти і чому), і з ними психології. І мінус десять кілограмів легко. Немає дієти або тренажери.

Тепер мій вага не вагітна – близько шістдесяти. Він зручний для мене, він робить мене щасливими. А коли кісточки були зараз красивими. А раунди, де вони потрібні. Не вдалося мені прийняти себе як я зараз.

Саме тому ця стаття прийшла. Я думав багато про це, робила багато з дівчатами про це, розказав багато. І я хочу, щоб якось організувати мої думки про надлишок і зайву вагу. На здоров'я і краса жінок різних форм

Повернемося до того, що я думаю,

Що означає фігуру здорової жінки?

  • На малюнку, як вона повинна бути за його конституцією, без надлишок. Не занадто тонкий, не занадто повний, не шматок м'язової тканини. Жіноче тіло як це. Що потрібно мати? З власними особливостями.

  • Необхідно мати місце для жирових відкладень. Але в правих місцях і в розумній кількості. Навіть лікарі кажуть, що жирові клітини в організмі жінки необхідні для нормального функціонування всіх систем.

  • Походи в праві місця - наскільки це можливо в цій Конституції. Хтось буде мати багато раундів, хто може з'явитися тільки після народження дитини. Не допускаються великі округи. Це життя!

  • Розслаблений шлунок. Це не означає, що він зависає до колін. Це означає, що вона рухається, вона дихає, це не забивається до хребта. Живіт - життя жінки, в ній життя її дітей росте, є і її жіноче здоров'я. Не варто бути плоскими або з кубиками. Залиште його чоловікам! Головне, що він красивий. Дуже приємно бачити чоловіка. І сама жінка. Можливо, це головний критерій.

  • Жінка любить виглядати в дзеркалі. Ми всі різні, красиві. Дуже добре в 42 розмірах, інший чарівний на 48. І ось. Марилін Монрое носило розмір 50. Чи був жир? Він був у своєму випадку, що був здоровий жіночий малюнок, який обійшов і любив.

  • Вона добре виконує. Це, її вага не заважає їй жити, вона може бігти, стрибати, ходити. У той же час він не вражає голоду, не в стані фізичного виснаження. Роуг щік і гниль в очах.

  • Вона в хорошому настрої. Я, ї. Це право. Коли жінка здорова і любить себе, вона легше її бути в гарному настрої більшість часу.





Як це зробити (що допомагає і допомагає мені)

  • ПартнерствоМи не приймаємо своє тіло. Чим більше ми не любимо і приймаємо наше тіло, тим більше ми його змусимо. худі мрії великих сиськи. Жінки в тілі сниться бачити свої ребра в дзеркалі. Замість того, щоб зацікавити заслуги нашої фігури, ми розглянемо її недоліки. Тексти пісень, а це означає: І ми робимо нічого.

  • Здорове харчування вирішує практично всі проблеми. Стоп їжі вночі, тому що насправді це ріпаку тіла. Випивати більше води часто, що ми думаємо як голод. Стоп вживання шкідливих речей - швидка їжа, соди. Більше свіжої. Ми знаємо, що ми не знаємо. Чому? Тому ми не дбаємо про здоров’я та краси. На жаль,

  • Рух. Хтось любить бігти, хтось любить тренажерний зал, хтось любить басейн. Для навантаження досить просто ходити. Щодня на кілька кілометрів. Питання є закономірністю. Прогулянка також свіжим повітрям. Хороше навантаження дає танці, йога, Пілатес. Питання знову закономірність навчання і відсутність вболівальників.

  • Не їсти стрес.Якщо ви спробували зберегти щоденник їжі, ви можете помітити його. Коли ми відстежуємо, чому ми зараз їсти і що, виходить, що голод не найважливіше. Дуже часто ми їсти, коли ми змішаємось, коли ми не можемо самі зателефонувати. Це також для компанії, і тому що ви повинні їсти. І ви не можете відмовитися від їжі – вам потрібно закінчити для всіх. В результаті ми отримуємо однаковий стрес, що підвищується на кілька фунтів нашого тіла. Не дуже добре. Що ми робимо? У складних моментах заспокоїти трав'яні чаї на руці. Вони, безумовно, не похили на стегнах. Заспокоїти вас.

  • Аналіз. Дивіться, де ви зазвичай кладете все зайве. Ці напрямки повинні навчатися першим. Що таке неправильно. Де у мене є затискачі для роботи з. Експерти кажуть, наприклад, що часто причиною решти живота після пологів є неправильна поведінка матері. Хто відразу намагається накачати прес, не чекаючи на все, щоб повернутися до свого місця. Тепер традиції постпартуму, що занурюється. Існують різні припущення психологів, які проблема пов'язана з зайвою вагою в певній частині тіла. Є багато варіантів – іноді це захист від зовнішнього світу, іноді спроба стати більш важливим, іноді є генетичним нагадуванням когось забутого, іноді прагнення уникнути сексуального контакту з чоловіками. Дивитися, подивитись, думати. Якщо видалити причину, зміни ефекту.

  • Після пологів не бігти прямо до тренажерного залу, вона має поганий вплив на молоко. Ви не потребуєте стресової гонки фігури прямо зараз. Подаруйте собі час назад. Крім того, в цей період природа сама змушує нас трохи «поглинати» переповнювати неспокійний жіночий розум, заспокоїти і пом'якшити. Найкраща дієта для молодої матері - грудне вигодовування. Ви не знаєте, скільки калорій, які ви опікуєте, поки ви просто годуєте дитину. Довгострокова вигодовування грудей - більше року - може відновити фігуру. Немає обмежень на харчування та найсвіжіші тренажери. Просто здорове харчування, активність і грудне вигодовування.

  • Зв'язок.Вчені провели цікаве дослідження. Це говорить про те, що чим більше непристойних і нездорових людей навколо вас, тим швидше за все, ви повинні стати однаковими. Це зрозуміло без статистики. Якщо в домашніх умовах прийнято пити чай з тортами в нічний час, ніхто не займається спортом, то ви робите те ж саме інерцією. Якщо у всіх друзів після пологів "згорнути", і якось не зловживати, або досить просто розпочати себе, ви не будете турбуватися про ваші проблеми. А з ними ви будете йти в кафе з швидкою їжею. Якщо всі ваші друзі і родичі грають спорт і дивляться себе, то це буде природно для вас, щоб пити тільки молоко вночі і перемістити багато. Додайте до свого середовища жінки з здоровим ставленням до фігури та ваги. Вам буде легше дотримуватися простих правил краси.

  • Вагітність не встигає їсти на дві. Це час, коли потрібно їсти для двох – більше поживних речовин, свіжих овочів і фруктів. Багато в цей час починають самостійно їсти – їсти все і багато, трохи рухатися. Я знаю для себе, що здоровий раціон під час вагітності, простіше повернутися до попередньо вагітності. Якщо ви хочете.

  • Подбайте про своє тіло. Любі жінки досить чарівні, коли вони добре зачаровують. Коли шкіра оксамитова, і волосся шовк, і манікюр, педикюр. І одяг, що підкреслить гідність. І в той же час, навіть досить тонкі жінки з миткою на голову і синці під очима лякаються. Чим більше ми звертаємо увагу на здоров'я і красу нашого тіла, тим більше радості він приносить нам у відбиття дзеркала.

  • Ти душа. Важливо пам'ятати, що тіло не вічно. Поставляючи всю енергію в це незворотно. Одного разу, кожен з нас буде зморщуватися на обличчі і тілі. Це неминуче. Ми всі душі. Подумайте про свою внутрішню красу зараз. Так що, коли ви і я був восьмим, ми можемо безпечно ходити в купальник по пляжу. Не тому, що у мене було сто п'ятдесят пластичних операцій. Тому що всередині цього тіла є яскраве вогонь, що переплітає все інше.

Шукаємо, що ми хочемо. Усе право, кожен має свій власний. Тому що ми всі різні, що це добре. І для кожного товару, купець. Чоловіки люблять різні жінки теж.





Як зробити натуральний шампунь в домашніх умовах: 7 кращих рецептівСупер Засоби для схуднення волосся - 3 простих рецептів

Головне, що жінка залишається здоровою і добре втомленою. Так вона не піклується про те, що вона виглядає як ввечері, коли вона роздягається в душі. Вона любить те, що вона бачить в дзеркалі. І в її житті закінчувати вічна боротьба за фігуру - в одній формі або іншому. І почався другий захоплюючий розділ: Шлях до здоров'я і щастя. Видання



Автор: Ольга Валяєва





Джерело: www.valyaeva.ru/lishnij-ili-nelishnij-ves/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное