Чому кавова питна вода?

Я думаю, що ви бачили більше, ніж один раз, як в кав'ярні, ресторанах або кафе, поряд з каву в Туреччині, офіціант приносить склянку чистої холодної кип'яченої або фільтрованої води. Це дуже цікава традиція пити славний напій, який має свої коріння з давньої Греції. Тут не можна відсвяткувати пам'ять про це надзвичайно мудрі люди, які придумують багато корисних речей в їх часі.
р.

Як виявилося, вперше скла холодної води подається ароматична кава в Стародавньої Греції. У ці дні вода подається освіжаючим елементом після гарячого напою, коли вона вже була дуже гаряча. Цікаво, що тюрки приймали таку кав’ярню лише кілька десятиліть. Як красиво, як я думаю, традиція кавового пиття популярна в наш час. Найчастіше використовується тими, хто хоче насолодитися глибиною смаку улюбленого напою максимально найкращою. Після того, як вода підсвічує наші рецептори, вже наповнені солодкою гіркотою.


Але не всі знають, що пити каву з водою корисно навіть з медичної сторони. Гульпа свіжої рідини нормалізує серцеву активність і різко знижує тиск, який варіабельно стрибає. Вода також не дозволяє фарбувати зуби в темному кольорі. У такому порядку немає секретів. Вода для подачі може бути вибрана принаймні кип'яченою, навіть відфільтрованою. При бажанні можна навіть принести склянку мінеральної води, попередньо додавши скибочку лимона. Ви повинні пити воду в невеликих ковпачок, як ви хочете.


Подаруйте цю каву своїм гостям, і вони не тільки задоволені, але і дуже приємно здивовані.

Джерело: /users/147

Категории

Смотрите также

Новое и интересное