Електричні автомобілі - чому зараз?

У зв’язку з скасуванням 19% мита на електромобілах в Росії, зацікавленість в цьому сегменті автомобілів обов’язково зростає. Коли ви вважаєте, що навіть до того, як ви прийшли до сили, було вже кілька відсотків і придбані електричні автомобілі. Правда, є один підводний водоспад.

Якщо ми подивимося на ринок електромобілів, це ще дуже мало. Є автомобіль від Tesla (Model S), який в Росії коштує $ 150-$ 200 тис., є Mitsubishi iMiev, за 1,8 млн рублів, і є прототип електрики Lada Kalina, вартістю 1,5 млн рублів. Не можна назвати їх масою. Але тенденція цікава з огляду на те, що Москва вже має кілька зарядних станцій для електромобілів, в тому числі швидкісна станція.

Я дуже здивував свого віку в історії електромобілів. Який рік ви думаєте, що перший електричний автомобіль був зроблений? 1970? 1940? Травень 1920? Ні, ні і ні знову. У 1841 році в 1841 році був побудований перший електричний автомобіль. І якщо ви думаєте, що кошик не дорівнює машині, пам'ятайте самохідні вагони для пари і бензину того ж року.

Але потім є більше. Електричний автомобіль La Jamais Contente встановлений рекорд швидкості на 29 квітня або 1 травня 1899 року.





Він був першим у світі, щоб подолати швидкість 100 км / год і досягнуто швидкості 105.882 км / год. Після того, як Волтер Бейкер отримав швидкість 130 км / год. В якості бензинових двигунів DMG гоночний автомобіль, побудований відомим інженером Wilhelm Maybach в 1900 році, розроблений божевільною швидкістю 75 км / год.
Автономність роботи також не поступалася ЦІ. У 1895 році в якому бензинові вагони мали подолати 125 км. Для подолання цієї дистанції автомобілі потрібні кілька зупинок, а середня швидкість переможця склала 24 км / год. А електрична автомобільна компанія "Борланд Електричний" проїда на одному заряді 167 км з середньою швидкістю 55 км / год.

Як бачимо, переваги бензинових двигунів не були в принципі. Я мав проблеми зарядки. Але були проблеми з заправкою і переробкою бензину. І якщо ви ще думаєте, що це був якийсь веселий для деяких людей, У 1910-х рр. в Нью-Йорку було близько 70000 електричними таксі.й

Так чому електромобіль сьогодні прийшов до розуму і чому основні автовиробники інвестували в цей вид транспорту? Про необхідність захистити навколишнє середовище, світову спицю в 70-х роках. Не тільки вчені, але і найвідоміші філософи і громадські діячі ХХ століття – від Рон Хаббард до Далай Лама – говорили на цій темі. І один з найбільш поширених чинників в екологічній деградації - викиди вуглекислого газу, які виробляються машинами в величезній кількості.

Як зазначено вище, в 1910 р. були багато електромобілів і вони активно використовували. Можливо, все було прийнято рішення випадково, хоча я вірю, що це було прийнято рішення всіх нафтових компаній, які досягали предомінантності структури бензинової мережі заправки через мережу зарядних станцій. У 70-х роках ентузіазмами і науковцями спробували відроджувати електромобіль, але вони не змогли, так як автомобільна промисловість швидко адаптувалася до нафтової кризи, ставить на економіку двигунів.

Але було ще один момент в історії, який не отримував покриття, особливо в нашій країні. Сьогодні Tesla Model Електричний автомобіль S називається революційним. Спеціально для його діапазону 350-500 км. Звичайно, у порівнянні з іншими пропозиціями на ринку - це дійсно незрівнянна.

Але що не вистачає, що назад в 1998 році, General Motors випустили електромобіль EV1. Це був автомобіль в задній частині купе, з запасом живлення 240 км (з вагою акумулятора кілька разів менше, ніж у сучасних Tesla Model S), які мали дуже хороші динамічні характеристики. При цьому його зарядка від звичайного відділення зайняла 10-12 годин.





Вартість автомобіля також не була певною площею — $34,000. Так цей автомобіль вже влаштував величезну кількість звичайних американців, які приводять в середньому 50 км на добу. У 2005 році GM мало електромобілів всіх типів і розмірів, з кращими батареями і кращим діапазоном, а також більш доступною вартістю. Найімовірніше, інфраструктура вже була розроблена для перезаряджання автомобілів для довгих трас.

Але це не сталося. І ось що дивно - проект не просто "повний", і автомобіль просто припинив продаж. Спочатку не було продано сотні автомобілів. Вони зняли їх. Це майже той же, як кредит, з єдиною відмінністю, що власник автомобіля залишається учасником продажу.

Завдяки цьому стану справ власники взяли автомобілі, а потім знищили всі, але кілька музейних експонатів. Не більше запитів, щоб залишити автомобілі, а не пропозиції від власників, щоб купити їх за вартістю двічі оригінальною ціною, не допускаючи результатів.

У яких вбитих електромобілів? автори уклали, що це призвело до тиску від нафтових компаній і автовиробників, щоб втратити багато грошей не тільки на бензині, але і на автосервісі.

Що змінено в 10 років? Чому нікому не зупинили Tesla від того, щоб зробити свій автомобіль на списку найкращих бізнес-седанів у Сполучених Штатах та обравши всі інші автомобілі в Норвегії? Чому не існує проблеми з мережею «підрядників», яка може заряджати автомобіль 80% за 30-40 хвилин? А на цій мережі сьогодні ви можете приїхати з одного узбережжя США в інші.

Тим не менш, СНД не далеко за Натхнений американським електромобілом, нашими інженерами та винахідниками від людей почали перетворювати звичайні автомобілі в електромережі. Крім того, вартість такої конвертації починається з досить прийнятної кількості кількох тисяч доларів, яка досить швидко «боротьба» економить на обслуговуванні такого автомобіля.

Як я сказав, що я хочу вірити, що це всі несправності турботи про навколишнє середовище. Але в іншому випадку я бачу тільки одну причину: створити інфраструктуру і розробити технологію, необхідну для поступового перетворення флоту США на електричну потужність.





У зв’язку з запасами нафти США та фактом, що протягом останніх кількох років він збільшив імпорт «чорного золота», протягом декількох років ми можемо знайти себе в ситуації, де Сполучені Штати більше не потребують такої кількості палива. Якщо в той же час вони відкривають свої консерви і відмовляються від імпорту нафти (або принаймні заявляють про їх намір), ціни на цю сировину згорнуться в той же день в кращому 2-3 рази. Тим не менш, це можливо, що вони припадуть до мінімуму $50 за бочка.

Які країни будуть страждати від цього в першому місці, я думаю, не потрібно пояснити. Ця тема вже була піднята Алексей Військовий, популярний російський блогер, в останню статтю під назвою «Beautiful and Terrible». Але його прогноз 10-20 років не точні. Є вже багато зарядних станцій в США і в два роки вони покриють більшість цієї не маленької країни. Залишилося лише виготовити пару дешевих автомобілів і споживання бензину.

Це не те, що я закликав до розгляду прогресу або що я хочу перепрошувати Тесла для захоплення Росії. Не всі. І я хочу звернути увагу на те, що це більш важливо, ніж коли-небудь розробити немасляне виробництво в нашій країні і зробити його великим і міцним достатньо, щоб взяти нашу економіку з нафти і газу голкою. В іншому випадку, коли він видаляється занадто швидко, «розрив» буде дуже болючим.

Джерело: Newsland.com

Категории

Смотрите также

Новое и интересное