Сови фотографами Jari Peltomaki і David Tipling

Сови, можливо, одна з найбільш унікальних птахів світу, які не так легко зустрітися з природою. Однак реальні фахівці і любителі цих птахів знають місця, в яких вони знайдені. Всі ці дивовижні фотографії сов були взяті відомими фотографами-природниками Jari Peltomaki і David Tipling.



Зимова сова сова полювання. Фото: Девід Порада

Наприклад, це мініатюрна сова стріли, яка є найменшим з європейських сов, застрягла глибокий сніг в Оульо, Фінляндія. Перед висадкою на білосніжну поверхню він гордо сідає на високій сосновій дереві.



Губка сова. Фото: Ярослав

Коли я побачила цей милий нянь у снігу, я знав, що я мав захопити цей рідкісний момент відразу. Не буває кожного дня, говорить Jari Peltomaki. Він не впадав в сніг, тому він мисливець, намагаючись зловити під снігом. До речі, гризунів не вдалося уникнути цього мисливця.



Губка сова. Фото: Ярослав

Сова борони зірвав вниз, слухаючи уважно протягом 30 секунд. Він, ймовірно, почув воль, що рухається під снігом. Після цього він лежав у снігу біля мене, триває 48-річний. Коли він шукав волю, його голова був повністю під снігом, але потім він вийшов, і в його замозі був мишей, з яким він кинув. Його весь трюк не більше 15 секунд!



Фото: Jari Peltomaki

Фотограф дуже здогадувався, щоб побачити його на камері. І ось ще одна дивовижна фото, в якій сова приклеює голову з великої діри в дереві і, здається, виграти на фотографі. Це жіноча хутряно-легована сова, яка виглядає безпосередньо на камерному об'єктиві в лісах Сіахокі (Фінляндія).



Сопуга поселилася в занедненому обстрілі. Фото: Порада Девіда

Jari Peltomaki встановили сотні гніздових коробок для вовків в фінських лісах, особливо багато з них встановлюються для хутряних сов. І ця жінка мовчала всередині буквально за кілька хвилин, коли я прогулявся по дереву, вибираючи правильний кут для зйомки. А потім побачила її лебідка. Дуже смішний! згадує пан Пелтомакі. Дякую за гніздові коробки!



Суп в Північній Норфолк, Англія. Фото: Порада Девіда

Всі ці чудові фотографії совів зібрані в одній книзі, Сови, нещодавно опубліковані фотографом і кращим другом Ярі Пелтомакі, Девідом Порада. Вони люблять сов і розкривають секрети через фотографію.



Штани в Північній Норфолк, Англія. Фото: Девід Порада



Огляд книги: Jari Peltomaki та David Tipling

Джерело: Zopicture.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное