Партизанський інвентар Елон Муск страхує штучний інтелект



Якщо роботи, які беруть участь у нашій планеті, то, напевно, скажуть Елон Муск, “Я сказав вам так!” Виявляється, що геніальний винахідник мільярдера, який любить довести неможливе в реальність, серйозно турбується про дослідження в галузі штучного інтелекту.

Минулого тижня Мускатував наступне:

«Ми повинні бути дуже обережними з штучним інтелектом. Небезпечний, ніж ядерні бородавки. й

Після того, як винахідник продовжував думати про це:

Я сподіваюся, що ви, і я не якийсь сорт завантажувача для штучного суперінтелекту майбутнього. Тексти пісень, а це означає: Але мені здається, що це точно там, де він збирається. й

Ці слова звучать досить омну. З огляду на те, що Elon Musk має набагато більше розуміння технології різання, ніж багато з нас, це безпечно, щоб припустити, що він говорить про. І це не перший раз геніальний винахідник говорить про штучний інтелект.

Під час інтерв’ю з CNBC раніше цього року Муск попросив вчених бути надзвичайно обережним з розвитком штучного інтелекту, а також сміливо у порівнянні з можливим майбутнім людства з сюжетом фільму «Термінатор».

У зв'язку з тим, що інтернет-гігант Google придбав Бостон Динаміка, що розвиває найбільш вражаючі роботи на сьогоднішній день, і DeepMind, що створює штучний інтелект, ми можемо припустити, що в найближчі роки ми побачимо щось нове покоління інтелектуальних людейїдних роботів.

Експерт з штучного інтелекту Рай Курцвіл (який також був найманий Google), проте, стверджує, що ми не повинні боятися для нашого майбутнього. За його словами, люди просто намагаються поліпшити життя і себе за допомогою сучасного AI.

На машині немає. Ми просто розширюємо свої можливості шляхом створення незалежних механізмів мислення, сказав Курцвіл.

З іншого боку, Муск не намагається зупинити розвиток штучного інтелекту, але тільки просить вчених бути надзвичайно обережним. Зрозуміло – довірити розумну машинну ядерну червоною кнопкою не слід в будь-якому випадку.



Джерело:nlo-mir.ru

Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное