7 Батько Навички Кожна мама повинна мати

доб.200



Коли мова йде про батьківство, вона може бути важкою для мами, щоб визнати, що чоловіки часто люблять речі, як жінки (і в деяких випадках ще краще). За словами психолога Нансі Грека, жінки часто приходять до материнства з помилковою вірою, що вони природно краще при батьківстві. Тим не менш, реальність полягає в тому, що як чоловіки, так і жінки, як правило, мають різні стилі виховання батьків, і діти повинні скористатися як з обох. Прочитати для вивчення сім класичних батьківських підходів до виховання батьків та догляду за дитиною - та виховання батьків.

1,1 км Фізичний контакт Tickle. боротьба. Посунути в повітря. По суті, ви, швидше за все, побачите тато «зразок» з дитиною, і мама хвилюється, що батько може пошкодити дитину. Але так важко, як це для мами, щоб подивитися таку гучну поведінку, батьки насправді роблять контакт з дитиною в своєму стилі. І що мій мама дзвонить мені, мій дад дзвінки любов. Мати тримається, лікди і лікди, і батько чати дитину вниз (і напевно, як дитина себе, затоплюється сміхом, теж). Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Так не хвилюйтеся, коли Dad показує торкнутися неправильно. Не шкода він повністю ignorant - що дуже рідко - батько не завдасть шкоди дитині, яка набагато сильніше, ніж він виглядає. Не дивно, що батько хоче зв'язатися з дитиною і знайшов спосіб це зробити?

2,2 км Як правило, чоловіки заохочують своїх дітей до свободи і незалежності, оскільки вони відчувають необхідність зробити це. Перекладений на мову батьків, це означає, що це просто відмінно, коли син їде його велосипед в магазин, або п'ятирічна дочка піднімається на стелю на гімнастичні оболонки. "Я постійно прагнув бачити сина більш самостійним, поки моя дружина - вона хоче, щоб залишатися дитиною назавжди." На відміну від прагнення дитини до незалежності, підтримують чоловічу перспективу. Зрозумійте, що ви зацікавлені в тому ж самому: вирощування незалежного дорослого. Після того, як у вас є багато причин, щоб створити власні кроки дитини, і переосмислити, відправлено про минуле.

3. У З деяких причин, якщо ви бачите ще одну матір, що ви думаєте, це помилка – пропускає її дитину без куртки на холодний день, годуючи її чіпси – її мама швидше судити її, ніж батько. Чому? За словами д-р грека, мама вірять, що вони народилися з геном, що говорить їх, що робити з дітьми. Однак, слухаючи інших батьків небезпечна поведінка. Небезпека полягає в тому, що в суді інших, ми намагаємось, щоб наші краще не зробити однакових помилок. Ця поведінка є мертвим кінець. Якщо ви забудете куртку в один день або випадково годуєте дитячі чіпси (не менша ціна для оплати миру). Якщо дади менш ймовірні судити інших батьків - і здавалося б, бути щасливим і більш спокійною про це - чому б не спробувати копіювати свій стиль?

4. У Ви точно знаєте, що взяти з собою на майданчик, де ви йдете на прогулянку. Ви усвідомлюєте всі надзвичайні ситуації та непередбачувані ситуації. І хоча ви ніколи не повинні, що ви підготували, ви завжди будете тримати пакет бандажів або солодкого бару з вами просто в разі. Тим не менш, да може залишити будинок, не беручи нічого, але малюка і ключі квартири. Чоловіки витрачають більше уваги на всю картину, ніж на деталі. Дуже факт ходьба і веселощів є більш важливим для нього, ніж турбуватися про повну діапер або пізній обід. Погляньте, як змінюється поведінка вашої дитини після ходьба з татом, який був сповнений пригоди і не був представлений чотири види снеків і цілого сумки підгузників. Побачити, скільки задоволення вашої дитини. Неважливо, що сорочка сина не відповідає своїм шортам і волоссям дочки не має шпику? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

5. Умань Подаруйте мамі два секунди і вона значить відчути себе гіпти – від того, скільки часу вона витрачає на роботу, чи добре вона з дітьми, залишаючись господинею. На думку д-ра-рока, багато з материнських стеблів провини від помилкової вірності, що мати повинні бути «ефектними», і що вони повинні інтуїтивно зрозуміло знати і зрозуміти все, що необхідно доглядати за дітьми. Чоловіки, на відміну, не обов'язково беруть участь у піднятті дітей з почуттям, що вони повинні бути досконалими батьками. Таким чином, вони рідко відчувають таке надмірне почуття провини. І якщо мати почувають, що вони не можуть приймати правильне рішення, то це змушує їх кидати на подальший пошук варіантів. Отці, з іншого боку, готові приймати будь-яке рішення – найкраще рішення – і не хвилюйтеся про те, як «ефект» це. Якщо ж тато ніколи не здається відчувати себе винним, коли мова йде про дітей, візьміть момент, щоб попросити себе, чому ви відчуваєте винний. Наприклад, висловлення провини може бути одним способом казки, «Ді?» Я хороша мати! Хороші мами відчували гіпти. Щоб отримати корінь проблеми, Dr. Buck пропонує запитати себе, "Чому я відчуваю себе винним?" Чи є це, бо я відчуваю, що я повинен бути? Чи є це почуття, що мені це добре? Яскрава про джерело провини, і не відноситься до того, наскільки добре мати ви. Після того, як ви керуєте цим, ви станете набагато меншою, ніжною і щасливою матір'ю.

6. Жнівень Уявіть, що ваш перший вазучий одяг незадоволений і він згинається, щоб виправити його. Він не дуже хороший в житті його взуття ще. Не ще - він працює важко і він не досягається багато. Як мати, Ваше перше бажання полягає в тому, щоб поспішати і допомогти йому, не тому, що ви не хочете, щоб дізнатися, як зв'язати свої бузки, але тому що ви знайдете його важко побачити його розчарування, нехай тільки сумність, біль, або розщеплення. Тато, з іншого боку, ймовірно, тримати свої імпульси, щоб дати дитині шанс тримати намагатися. Батько може подумати, що маленька розчарування принесе користь дитині. Не слід судити про поведінку вашого чоловіка і не блювоти його, щоб зробити ваші діти відчувають розчарування або боляче. Спробуйте подивитися на цю ситуацію не як прояв байдужості до почуттів дитини, але як можливість розвитку дитини. По суті, обидва підходи правильні. Але якщо батько хірургить вас від допомоги, коли дитина лікує на ньому, утримуючись. Незабаром ви можете знайти, що ваша дитина стала більш незалежною і успішною, яка є перемогою для всіх.

7. Про нас Ви читаєте всі книги про батьківство і знаєте, що кожна зміна діаперів або купання дитини може посилити зв'язок між вами. Ви знаєте, що дитяча дієта повинна включати зерна і подрібнити м'ясо, і це ще 10 хвилин перегляду телевізора занадто багато для дитини. Але Дад не обов'язково читає ці книги - швидше за все, тому що він просто не як емоційно інвестував в "зміцнення з'єднання". Про це не означає, що батько не хвилюється. Це означає, що він може бути більш схильним до вгадок і довірити його інстинктам. Замість атаки чоловіка не намагатися зробити контакт очей з дитиною під час купання, спробувати подивитися, як ви робите однакові речі різними способами. Вчити себе думати, Hmm. Так що він робить його. Я дивлюсь чому. Ідея полягає в тому, щоб побачити, як гнучкість батька до правил може дозволити йому більше задоволення. Якщо ви не весело підняти дітей, ви можете зробити занадто багато зусиль до виховання батьків.

Джерело: yod.ru



Джерело: /users/1077

Категории

Смотрите также

Новое и интересное