Анатомія Его або навчання себе

Сьогодні ми говоримо про те, що ніхто не бачив, але незалежно від вірувань і кредів, кожен визнає своє існування. Ми будемо використовувати ряд зображень, щоб розповісти про цей невидимий і таємничий об'єкт, який зазвичай називається Ego, в той же час візьміть новий погляд на деякі символи, розшифруйте деякі знайомі слова, інтерпретуйте один з Zen koans і прочитайте інші відомі казки.







Термін его в сенсі, в якому ми використовуємо його зараз досить молодий. У 19-му столітті був популярний завдяки Freud, Jung та інших менш відомих діячів психоаналізу та психології. Термін береться з латинської мови і перекладається як «І». Взагалі древніми, безумовно, добре розуміли сутність багатьох явищ, і щоб переконатися, що це достатньо, щоб розпочати вивчення слів.





Слово «его» має той же корінь з словом «едж» (егг) і обидва слова говорять, з одного боку, поділу і ізоляції від інших країн світу, з іншого - це явище тимчасове, оскільки всередині яйце щось дозріває і повинна рано чи пізно люка, залишаючи оболонку.

р.



Коли ми говоримо про себе, ми означаємо особистість з усіма його атрибутами. Цікаво, що слово «особистість» (від давньослов’янського «обличчя») російською та словом «особа» в Латинській мові призводять до того ж значення – маска. І знову ми можемо бачити подібне значення: маска це те, що приховує нас від реальності, але також дає нам певну форму, прояв, індивідуальність.





У ведикських текстах давньої Індії слово Ахамкара використовували для позначення подібного значення. У Санскриті, ахем перекладається як мене, а кара означає зробити або створити. І значення слова це: «що, що створює відчуття-І», або «чуття І-дотера». The Vedas називає Ahamkara помилкове само.

32726934



Основою почуття окремості є можливість розрізнити. Відхилення віддає перевагу концепціям, які в свою чергу призводять до багатьох об'єктів і явищ. Християнська історія падіння Адама і Єви розповідає про народження здатності дискренувати і формувати концепції. П'ятий говорить в саду Едена, «День, що ви їсти їх, ваші очі будуть відкриті, і вам будуть як боги, знаючи добре і зло. й

Адам і Єва ate заборонені фрукти і були раптово загинув їх гоління. Це момент виникнення ідеї «Я», момент народження значення мислення та подвійного сприйняття: мене та інші. Це оригінальний гріх. Слово гріх нічого не помилиться. Щоб гріх був неправильним.

Всі релігії і духовні традиції точки до цієї фундаментальної помилки людського сприйняття. Помилку не те, що ми робимо, але ми думаємо, що ми і які думки про те, що від неї. Нездатність буддійського терміна є лише іншим словом для цієї помилки. І пропущений цей недосконалість з одного покоління до наступного. Саме тому християнство говорить про оригінальний гріх Адама і Єви, який впливає на всіх людства.

(До речі, ви знаєте, що означає логотип Apple.) Ключові слова, приховані за цим брендом: мене, інші, особистість, подвійність, пізнання, спокуса.





Так, Его. Що це і що це складається?
Відповідь може загадувати вас: від усього, що ви знаєте.й Весь світ відображено в свідомості людини у вигляді думок, концептів, образів, почуттів, станів, ідей та концептів. І все пов'язане між собою в одній структурі. На фізіологічному рівні це нейромережі в мозку людини. І не існує єдиного нейрона. Мозок є однією великою мережею.

І на концептуальному рівні ми можемо думати про все це як різновид багаторівневої піраміди, в якій весь зміст нашого розуму знаходиться знизу вгору:

1) Навколишнє середовище, об'єкти, люди
2) Бігавіор, що ми робимо.
(3) Беліфи свідомі переконання, що ми спираємось на дії.
(4) Значення — значущі ідеї, концепції та явища
(5) Самоідентифікація, які ми думаємо.
6) "І."

Зауважте, що «Я» представлена як картка Joker. Жокер на палубі - спеціальна карта. На цій карті зображений імітатор, що приваблює. Картка Joker здатна замінити будь-яку іншу картку, будь-який костюм, налаштовувати в будь-який макет. Це її функція на палубі. І це роль того, що ми називаємо «І.»

Кожен вищий рівень визначає всі рівні нижніх рівнів. І це легко побачити в нашому виступі. Подаруйте мені приклад заяв: Я патріот і я люблю свою батьківщину. Це мій обов'язок захистити її. Якщо необхідно, я захистить свої інтереси в рядах своїх товариств. У цьому проході з вершини донизу беруть участь всі рівні піраміди. Або, "Я буддійський". Компасіон є важливим аспектом буддійського світогляду. Буддизм без компасіону неможливий, тому я практикую самодіяльність в дитячих будинках і лікарнях. ?

Зверніть увагу, що ідея «Я» може бути пов'язана з кожним рівнем, сумісна з всім.

Ця структура є основною сферою праці на духовному шляху, але мало хто розуміє, що робити з ним.





Більшість духовних шукачів мають це бачення своєї мети: знизу вгору, хороші оточення, корисні виснаження, позитивні переконання, лофтії цінності, духовні ролі, і над усіма цими ознаками є трансцендент «високе само» святого і Будди.

Але насправді змінилася тільки забарвлення змісту, а не структура. Це структура, яка визначає его, її межі та жорсткі конструкції. І до тих пір, поки є така ієрархія, основна ілюзія залишається, що оригінальний гріх або ігнорування: мене і інші.

Що ми говоримо про духовність? Дуже слово «східність» вказує на це. Він походить від слова Духа. І більшість духовних шукачів не мають ідеї, що це.

Де дух на цій картині?

пірамідальна структура - все, що ми знаємо, розум з усіма його змістами. Розум постійно перебуває в процесі становлення, і дух незрівняний, нескінченний і постійний. Це також називається не-мінд або не-ме. За межами конструкції і одночасно переносить її.

У структурі немає свободи. Духовні шукачі хочуть свободи для себе, але правда свобода від себе. Ідея «Я», з якою особа виявила себе, є основним обмеженням. І до цього розуміють, що ви робите все, але визволення, не пробуджуючи. Можливо, ви хочете бути гарною і моральною особою, можливо, ви хочете мати надпотужності, можливо, ви хочете навчити інших, можливо, ви хочете любити і блаженство, можливо, небо або нірвана. Але це не про визволення.

Кожен хоче щось інше. Ось чому вони отримують щось інше. Це спосіб світогляду – всі побажання виконуються в ній. Сондер або пізніше. Якщо ви розумієте це, ви просто повинні подивитися на факти: є мільйони духовних шукачів і є тільки кілька Будди. Не тому, що дуже важко досягти, але тому що дуже мало людей дійсно піклуються про справжній пробудження. Люди більше цікавляться отриманням чогось уві сні, ніж прокидатися від неї.

Якщо духовність є втіленням себе як вічний і нескінченний дух, то як ми отримуємо там?

Перед тим як приступити до розгляду різних підходів, необхідно визначитися з тим, що зберігає всю структуру.





Знімок піраміди призначено передати підпорядкування рівнів в нашому розумі і показати, що ідея «Я» лягає на весь зміст розуму. Але в той же час всі змісти розумового відпочинку на ідеї «І.» І збереження цієї структури вимагає постійного інвестування енергії. Ми подаємо ідею себе безпосередньо або непрямо в кожну думку, кожна заява. Що б ми говоримо про те, що я маю на увазі «Я» як предмет, з яким він буває. У суть ідея «Я» має весь світ разом. Подумайте про це мута. Я повторю: До тих пір, поки є "Я" є світ, немає "Я" заяви, немає миру. Ви хочете побачити, що легко? Перейти до місця У глибокому соні ви перестаєте підтвердити ідею «Я» і з ним весь світ зникне.

Тепер розглянемо різні підходи. У Індії країна багатьох релігій і духовних традицій існує лише два шляхи: шлях відродження (бакти) і шлях мудрості (яна). Решта є варіаціями і поєднаннями двох. Ми використовуємо цю класифікацію.

Я відразу ж попрослю віруючих різних традицій, щоб пробачити мене абстрактний підхід, що багато сприймає чуттєво і емоційно.





Ми всі знаємо різні релігійні релігії (Рішення, Іслам, юдаїзизм, Ваїшнавизм і т.д.). Головною ідеєю є Бог, і ключовий підхід до Бога. У цьому випадку Бог представляє людину з певними якостями, особливостями та атрибутами.

Є два Джокери в кожній картковій палубі. Першим ми вже знаємо, що ідея «І», сумісна з будь-якою картою, будь-яким костюмом, будь-яким макетом. Є другий Йокер в житті вірителя, ідея Бога.

Бог здатний ті ж самі речі, як і я, він має однакові повноваження, але він також подолав якості омніху, омнітенції, вічність і нескінченність. Спочатку Бог стоїть біля себе, і ці два ідеї змагаються один з одним. Але з часом віритель все частіше підпорядковує всю структуру до ідеї Бога. Одного разу ця ідея стає основною, і навіть ідея «Я» починає її обманювати.





На цьому етапі віритель стверджує, що все буде Божим. І ідея «Я» в цій структурі починає виконувати тільки роль посередництва.

Тут можна згадати так званий Карма Йога. Його основне повідомлення: «Акт, але не доречні плоди цієї діяльності». На шляху відродження всі подразники і мотиви приписуються до Бога.

На цьому етапі людина стає досить ефективною, легкою, привабливою в плані людських якостей, в яких є дуже мало самопізніх тенденцій. Після того, як ідея «Я» більше не підтримує всю структуру, вона була замінена на ідею Божого, так як при освітленні важкого навантаження маленької людини і значної кількості енергії.

Для більшості віруючих, таких людей є рольові моделі та багато з них відомі педагоги та хижаки.

Але це не про вічність і нескінченність, ні про не знаючи природи реальності. Про новий, вищий рівень. Люди на цьому рівні говорять про Вище само, Боже, Супермінд. Але це ще структура, але при більш високому рівні. На ідеї «І» все ще є тонкий тримач.

Наступним етапом на шляху відкладання є найскладніший, він виконується підрозділами.





Чому? Бо ви повинні відмовитися від Бога. Потрібно відмовитися від ідеї «І», відмовитися від всіх значень, вірувань, клонування діяльності та об’єктів матеріального світу. Коли це відбувається, ідея Божої кине, бо вона відпочиє на «І.» Можна сказати, що за структурою розкрито вірний Бог і природа реальності.





Після повної дедикації вся структура зазнала великих змін, виникає суттєва реструктуризація, а ті, хто усвідомлює себе за межі цієї структури, перестають його виявити. Ми будемо говорити про реструктуризацію другий спосіб.

Шлях мудрості. До послуг гостей буддизм, Адваїта, Таоизм. Цей шлях не дуже потребує ідеї Божої людини. Буддизм не говорить про Бога. У Advata, концепція Божої є неоднорідним. Їх термін Брагман, іноді використовується для того, щоб означати Бога, по суті, що ми визначаються як нескінченний дух. Термін Тао має схоже значення.

Оригінальне повідомлення в них полягає в тому, що подвійне сприйняття є причиною страждання людини, а також причиною ігнорування істинної природи реальності. І весь спосіб з'являється, щоб усунути це ігнорування.

Ми використовуємо нове зображення, яке відображає попередню структуру.





У центрі головної ідеї «Я» є Сонце, навколо якого всі інші об’єкти розуму (тобто всі об’єкти у світі) переплетені. Кожна орбіта є одним з рівнів, які ми обговорювали. У найближчій орбіті є наші ідентичності, наші наступні значення, потім переконання, потім поведінка і навколишнє середовище.

р.



подвійне сприйняття людини здійснюється наступним чином: коли ми звертаємо увагу на одне з об'єктів, всі інші об'єкти, в той момент перестануть існувати для нас. Це те, як працює розум, його головна функція ідентифікація об'єктів сприйняття. Ми спочатку активуємо об'єкт «Я» (це зазвичай помилково називається предметом), а потім об'єкт, який ми сприймаємо в даний момент, тобто два об'єкти завжди послідовно активуються. Почуття подвійності сприйняття.

Що потрібно зробити, щоб перейти з обмеженої структури в нездатну обізнаність за межі обмежень?

Є багато методів і підходів, але я знаходжу в лібертет зменшення їх в одну стратегію.

Головне завдання - отримати в центральний об'єкт «Я» перевірити, що стоїть за ним. Наприклад, можна використовувати питання «Чому я?». Більшість духовних шукачів не розуміють це. Вони думають про нові знання про себе, але це питання відрізняється. Про природу того, що ми називаємо "І." Що таке?





Знайте себе лише нову інформацію. Тут була звичайна вечеря лялька ...

440250Р.



Вона змінила свій колір, коли вона дізналася про себе щось нове. Новий самоклин може впливати на вашу самоідентичність, цінності, переконання, дії та навколишнє середовище. Але все це не вплине на рівень «І».

Це не самоножник, який необхідний, але самопізнання. І знати себе, духовна робота, щоб вирізати все, що ви не, все, що ви тримаєте на.





Ви помітили всі шари, всі маски, всі речі, які приховують справжню природу вас і реальність. Ви робите це, поки не буде нічого іншого.

По дорозі слово «Матришка» є одним коренем з словом «маттер».

Що Основна труднощі цього процесу? Тільки ми не хочемо, щоб це зробити. З різних причин, всі ці шари і одяг важливі для нас. Ми боїмося зникнути, ми боїмося нічого, ми боїмося втратити все, що ми вважаємо важливим.





Духовна робота полягає в тому, щоб зробити всі об'єкти однаково важливими. Тоді ідея «Я» втратить свою довіру на інших об’єктах. Коли один об'єкт не краще іншого, енергія між ними рівномірно розподіляється. Центральний об'єкт само знаходиться в стані нульової ваги і ви знайдете, що немає нічого за ним. Це тільки ідея, яку людина безумовно вірить, але ніколи не тестує. Більше

Згадувати буддійську Віпасана. Це те, що практикуючий цього Медитація робить. Всі об'єкти в свідомості продаються на нашому тілі у вигляді тонких і валових відчуттів. Засіб відсканує організм і дотримується без втручання або живлення відчуттів, які з'являються з увагою і енергією. Це зменшує значення цих відчуттів, і з ними об'єкти в розумі, що виробляють їх.

Коли всі відчуття на поверхні всього тіла відчувають себе тим самим, тіло здається повністю зникнути. Це один з ознак видалення одного з шарів несвідомих пам'яток об'єктів. Працівник Vipassana займається видаленням таких шарів.

1767031



Після відчуттів, зображень, ідей, концепцій перестають привернути увагу, залишивши відчуття «Я» в нульовій вазі. Тоді виходить, що є хтось інший, хто дивиться це “І.” І це один безмежний і присутній кожен момент життя, ніколи не зникнув, ніколи не загинув або був народився. І це ви, це реальна реальність.

Після того, як ви виявили, що світло сонця (середній об'єкт само) було відображено, і його джерело завжди була поза структурою розуму.

(доб. 3)



Тепер нехай відлягати один міф. Багато людей думають, що духовне визволення про зникнення его.

Я можу сказати незрівнянно ні, хоча я носила змішані реакції на це. Духовне визволення – відкриття себе за межі его-структури, але сама структура залишається. Ідея «Я» теж. Ви не можете отримати нічого з вашого розуму. Не єдиний об'єкт.

Після виходу за межі структури розуму вона зазнала значних змін і значно спрощується, тому що зараз всі об'єкти в ньому однаково важливі. Але це завдяки структурі і ідеї «Я», що людина продовжує жити і діяти.

Ми вже сказали, що ідея «Я», особистість, его, це маска, роль, характер. Звичайна людина ідентифікована з ролями, які він спостерігає, але не пробуджена людина. Це різниця. Пробуджена людина знає, що він не є символом на сцені, він хтось за ним. І він не знає, що інтелектуально. Він розуміє, що кожен момент.

Людина як акторський характер є втіленою думкою, ідея надійшла з силою. І функції організму людини постійно годуючи цю ідею. Щоб повністю позбавити його від енергетичних засобів для припинення використання організму, що призведе до позбавлення його життєдіяльності, збурюванням і, в результаті, смерті.





У Zen Buddhism koans використовуються як парадоксичні головоломки або теми для відображення. Вони використовуються в якості дрилі, щоб проникнути глибоких шарів. Один з них це:

У пляшці розміщено невеликий гусениці. Тоді він виріс і став занадто малим. Як отримати гуску з пляшки без розбиття пляшки?

Після того, як все це потрібно розуміти контекст цієї таємниці. У нашому контексті питання, як ми йдемо за межі структури без розриву структури? Як ви не можете самостійно?

Зен відповідь немає, гусака вже зовні.





Що ми говоримо. Справжня природа кожного з нас вічна і не належить до структури. І зверніть увагу, що завдання наполягає на збереження пляшки.

Щоб розробити цей образ, людське життя схоже на це: гусака виглядає в пляшку і бачить її відображення внизу. І він думає, що він всередині.

Також варто відзначити, що яка структура его є структурою суспільства. Ми проектуємо структуру его по всьому світу, і не дивно, що суспільство має однакову структуру. Пам'ятайте про структуру піраміди? Нагадуємо про те, що нагадуємо про новий світ Якість класа, високі ієрархії, а також підпорядкування є більш важливим, ніж інші.

Я впевнений, що ми живемо в незвичайному часі. Це час великих змін, час, коли хтось буде вибрати, щоб змінити структуру его, і інші будуть робити так через обставини. Це буде впливати практично на всіх людства. Я вірю, що суспільство з поточною структурою живе через останні дні. І він зіткнувся з серйозною соціальною кризою і подальшим розпадом структури.

І я розповім:Криза хороша. Криза показує, що ми досягли нового рівня.

Тексти пісень, а це означає: І нарешті, я розповім, що ви всі знаєте. Це казка «Раб Курка». У контексті нашого зв’язку я приймаю цю казку як пропагію. Символи повинні бути зрозумілими для вас зараз.





Після того, як час був дідусь. У них була курка. Курка прокладена яєчка, не просто - золото. Грандпа б'є, б'є, не зламався. Баба б'є, б'є, не ламав. Миша ran, вдарив хвіст, яєчка впав і зламав. Гранпа випікає, жінка висихає, а курячі кісточки:

Не плаче, дідусь, не плаче, бабуся: Тексти пісень, а це означає: Я прокладаю вас не золото - просто!

Згадайте цю казку, і якщо раптом буде час великої універсальної кризи, пам'ятайте, що це зробити. Залиште клінінгу на золотисту яєчку і оберіть просту яєчку.

Це наступний крок у суспільстві людини - горизонтальні структури замість вертикальних конструкцій.

Але ще краще не чекати кризу, щоб розгортати зовні, але побачити, що він вже прийшов, і це буде час, щоб виростити.

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть своє розуміння – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Change-world.net/2014/11/07/anatomiya-ego/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное