Шляхи, як сліди від передпоїздних доріг



У день Парентальної суботи замовляється запам'ятати своїх предків. У цей день ми пам'ятаємо кілька десятків, можливо, сотні мільйонів наших предків Великої Анкети, незбережені наші офіційні історії, відвідайте місця, де вони мешкали і де вони зустрілися з минулим днем. Ми вдячні їм за те, що ми подаємо нам життя. Тому що це, крім нас, ніхто не знає про Them, і тих, хто знає, мовчить. Наше завдання полягає в тому, щоб передати якомога більше людей. Правда про наших вихователів і далекого минулого. Минуле, з якого всі найбільші досягнення архітектури, будівництва, мистецтва залишаються, а найголовніше – наша Земля та наша країна. Як відчував сиріт, який розповів всім своїм життям, що його батьки були алкоголіками і паразитами, щоб вони покинути його як дитину, і тільки завдяки вихованцям, він став людиною, і тому він повинен подякувати цьому будинку і людям, які там працювали. Як, після багатьох років, це вирощена дитина, що блукає через віддалені ліси передмістя, раптом знаходить покинутих руїнах величезного поселення в минулому. На околиці цього поселення він знаходить величезне кладовище, на могилах могил він знаходить прізвища і портрети людей з однаковим прізвищем, з портретами благородних чоловіків і жінок, і багато чоловіків нагадують йому своє відображення в дзеркалі. І він починає розуміти, що, швидше за все, в цьому лісі, є його чудовими предками, які вже не живі, але це до них, він кине його народження, і його зовнішній вигляд, і, ймовірно, його спадкоємність. І це той, хто є прямим нащадком і спадкоємцем цієї Землі, в якому його великі предки відпочивають, і ці руїни, які всі забуті і покинули, і що він просто зобов'язаний дізнатися все про своїх предків. Тому, ймовірно, це не випадково, що він сказав, що це все життя, і, ймовірно, не випадково він зробив нову біографія. І найголовніше, він просто повинен дізнатися, що сталося в цьому місці і чому.
... Ми слухаємо всі види неприємних казок про наших предків, будуємо наш подарунок і майбутнє з цими казками. Ми навіть не розуміємо, що варто звернутись до лісового шляху, де наш сердець зв’язує нас, і дізнаємось про наше минуле.
Правда, як вона виходить, розбивається на тисячі дрібних шматків і розсипається по всій Землі. І потрібно зібрати ці фрагменти, щоб зібрати картину вашого минулого і читати те, що там на цій картині зображено. Шматочки цієї правди можна знайти на кожному кроці. Вам потрібно лише відрізнити і побачити в середовищі неоціненний шкард Truth про ваш минулий. Вам потрібно подивитися, а потім виходить, що ці безцінні фрагменти виявляються на кожному етапі.
Так, нехай намагатися шукати сліди нашого Великого Пасту не в містах і селах, до яких ми обов'язково повернемо, але в лісах. Як сказав поет,

Є дива. У вас є лев, що блукає.
Мермаді сидить на гілках;
Невідомий шлях.
Сліди невидимих тварин;
Хати над ними на курячих ніжках.
Без вікон, без дверей.
Є ліс і долина бачення, повні...

... Ті дуже ліси, вік яких в Європейській частині Росії не більше пари сотень років. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
Але, перш за все, мало введення і слова вдячності тим, хто дав відчуття «Що і де шукати. й
Ті, хто не перший рік в пошуку, помітили шаблон – наші предки не мали труднощів будувати прямі вулиці в містах. Виставляючи нас з цими "потоками" причепами. Точність зазначених точок, до яких зосереджені вулиці, настільки велика, що відхилення є десятими ступенями. Крім того, на будь-якій поверхні була встановлена ідеальна пряма лінія вулиць і доріг. І паралельність ліній так точно, що питання завжди виникає як це можна зробити без лазерного інструменту, так і аерозної корекції. І, відмінно рівні лінії довжиною десять кілометрів. Будь-який, хто побудував або укладав доріжки в їх житті знає, що найпростіший спосіб розмітити лінію з простою мотузкою, але не здатний дати точність на відстані більше сотні метрів. Ми спостерігаємо найбільшу точність і косметику, за десять кілометрів. Згадуємо, що факт.

На планах майже всіх античних міст можна побачити приклади будівлі, які ідеально літають вулиці та дороги. Приклади цього можна побачити тут:
Український 2014/09/iv.html
Ось деякі з них:

Вулиці Нью-Йорка:



Вологда,



Вашингтон.



Костром



Майже всі старі міста (Афіни, Санкт-Петербург, Берлін, Мехіко та багато інших) відрізняються цією особливістю - відмінно прямі вулиці.

Як можна побачити з прикладів, наші предки не заважали, щоб зробити план ідеально плоских вулиць, а також реалізувати цей план в житті.
Але ця точність не обмежувалася макетом вулиць міста. На багатьох старовинних спорудах спостерігаються прямі та паралельні лінії.
Наприклад, розглянути канали, які охоплюють навіть сьогодні країни Азії, Америки, Європи - Китай, В'єтнам, Камбоджа, США і навіть Сибір:

Китай:



США



В'єтнам:



Багато людей, які не вірять в хай-тек наших предків скажуть: «Це було все побудовано в 20 столітті на мільярди китайських, нічого складного або незвичайного. й
Проблема полягає в тому, що такі споруди виявляються всюди, навіть де китайці не влаштували стопу, і часто людина за останні сотні років.
Сибір:



Астрахан - Волга-дельта:



Хто і при побудові цих відмінних структур історичної науки не говорить.
В результаті ідея виникає, що наступна річ для перевірки точності будівництва повинна бути дорогами.
І право, Все по всьому світу можна знайти дуже старі дороги, довжина десятків і сотні кілометрів, де відхилення по всій довжині майже нуль. Наприклад, невідома дорога в Центральній Азії:

Ідеально прямі дороги в Австралії:

Якщо ви хочете, ви можете знайти безліч таких прикладів онлайн, і, офіційно, час будівництва таких доріг, як правило, 19 століття. І цікаво, ніхто не гасить.
Наприклад, подивіться на найсучасніші дороги, побудовані в Росії за останні роки. Наприклад, траса М4 «Дон» М11 «Москва – Санкт-Петербург», побудована всього кілька років тому, використовуючи європейські технології та фахівці. Ідеально прямі розтяжки всього декількох кілометрів. Це справа, є рельєф, який вигідніше, ніж спорудити мости або копати величезну траншею на пагорбах.



Як ви можете побачити, тепер дороги не будуються так, і немає необхідності, і, можливо, навіть можливість, в цьому сьогодні.
Уважний читач, звичайно, скажеш, що я намагаюся вводити аудиторію, і, звичайно, надасть такі дані:
Московська область, OLD шосе Москва-Сан-Петербург, Солечногорськ:

Габаритний зображення

Більше 20 км, відмінна дорога. Ви можете перевірити його самостійно. Відхилення практично нестійкість. Майже люблять їх, в Австралії, правда не сотні, але пара десятків кілометрів. Але проблема в тому, що це стара дорога. Яка була покладена, згідно з І, знову в одному 19 ст. Але в 20-му немає такої точності.
Він був ниткою, витягуючи такий м'яч, що тепер я не знаю, що робити з ним, і які висновки зробити з нього. Так я збираюсь, і я збираюсь, і ви можете просто дивитися, або приєднатися, і, можливо, в кінці ми зустрінемося з деякими цікавими висновкими. Або, навпаки, ви переконаєте мене, що це все моя уява, і я не хочу бачити «Сприяння» в усьому. Все має раціональні пояснення.
Побачивши це чудово прямий розділ автомагістралі в Санкт-Петербурзі, я вирішив перевірити, чи є більше таких розділів біля Москви. Не варто шукати довгий час, виявилося, що такі сайти в найближчих і не дуже заміських, ставок є ставком. І відразу зловив очі однією особливістю, дуже плоскі дороги дивно "пов'язані" з очищеннями в лісах. І часто «Просеки» були як природним продовженням «Правих доріг», так і навпаки, «Праві дороги» дивним чином пішли в ліс у вигляді «Просек». Це викликало найбільш підозру. Я відразу пам'ятав статтю одного з Патрідерів, які привернули увагу на «Стоматність» цих дуже «Москва підказка». Я був першим, щоб запашити його. Далі я збираюся показати ці шанси, і я збираю їх, де вони є. Для того, щоб «enjoy» потрібен супутник. Карти. Я використовував Яндекс, але я думаю, що Google буде робити це занадто. Так, поїдемо разом з «відомими шляхами»
Найцікавіше – Південно-Західна Московська обл., до Калуги. У одному місці перетинає три ідеально рівні ділянки, і прокладаючи продовження кожного з них, можна знайти безліч цікавих речей. Я відразу ж зауважив, що це всі три старі дороги, багато з «історичною» минулим – київським шосе, Варшавським шосем, трасою Калуга.
І це місце:

р.

Ви бачите трикутник зліва внизу? Він утворюється трьома досить прямими лініями доріг. І Варшавське шосе, понад 50 км!!! немає відхилень. Два викривлення, прямо, пізніші «розчинені» дороги навколо населених пунктів. Знайти цей сайт на карті Спутник, змінити масштаб і насолоджуватися великою кількістю відмінних шляхів в області. (Балабаново, Калуга обл.).
Поблизу декількох місць:





Зверніть увагу на велику кількість ідеально гладких слотів і різних широт. Більшість відкриттів або починають або закінчуються, а деякі напрямки зміни в місцях дивних відходів, які дуже добре підходять для невеликих або великих населених пунктів. (Формування колективних ферм, критики скажуть!) травень. Але не поспішайте до висновків.
У Калузі знаходиться село Тарутино.
Він з'єднаний з війною 1812 року, недалеко від неї є обеліск з орлом, в цілому, місце не випадково, я вирішив подивитися на "аномалій" там. Для критики я був багато разів у людини, тому я скажу як справжній свідк:

р.

5273 2014 р.

Дорога A108, (Ліжовий бетонний кільце), в цьому місці є однією з сторін вище «Трикутник», а також досить прямим. Tarutino розташований на трьох паралельних вуличних лініях. Дорога від Тарутино до А108 прямо, але переправа А108 переходить в ліс, «звідти», на карті вказується широкий проміжок. Мета цієї дороги завжди здавалося мені дивним. Поблизу бетону є дуже пряме очищення в лісі, але не так широкий. Якщо ви перейдете по широких зазорах, ви обов'язково отримаєте в поселення або «оструму». Більш того, якщо хтось вважає, що це дороги, закладені в лісах за допомогою кошиків, то я скажу наступне: ліс дуже щільний, і дуже легко, деякі з «дорогих» навіть зараз відпочивають на болотах, які поступово висихають, десятки років тому болти були повністю непристойними. Але це було давно. І так це в цьому цілому районі. Військові дороги? Він також не працює, військові укладають з бетоном, є дійсно багато з них, і вони також були чітко прокладені уздовж вже існуючих проміжків, це грунт, сильно переросли з кущем, явно не використовуються протягом тривалого часу. Але головне, щоб зауважити, що на карті відмінно виділяють прямі розділи.

Що таке? Чому вони ідеально відповідають прямим дорогам? Більше сотні років тому, як були ідеально плоскі залізниці і автомагістралі? І найголовніше, як ви встигли порізати лісом! ідеально плавні очищувачі довжиною десятки кілометрів?
Я не маю відповіді, що підходить для традиційної історичної науки. Можете ви зробити.

Моя думка про це питання полягає в тому, що слухаючись збереженням і розгалуженням, в останні минулі була досить розвинена культура на території Центральної Русі, а не тільки залишки яких ми спостерігали всюди, як в архітектурі, в технології, в управлінні дорогами, так і в галузі водних доріг. Про це свідчать факти, які стають все більш і більше. Але в результаті чогось серйозного катаклізму практично універсального масштабу ця цивілізація практично зникла. Протягом десятиліть його розвиток припинили, пов'язані з елементарною потребою тих, хто залишився - вижити. І після наслідок катастрофи були частково подолані, в 19-му столітті з'явився бум технологічного розвитку. Але коріння цього технологічного прогресу йдуть назад до передкатастрофічного часу.
Міста та населені пункти були зібрані або поховані товстим шаром глини та піску, а також дорогами та сміттєдіяльними ділянками вказують на своє місце розташування.
Цей захід скористався певними військами у світі, які вирішили відповідні законності. Взявши густоту залишків архітектури в Європі, і практично повну відсутність її, в Росії (за винятком Санкт-Петербурга і частково (на пагорбах) в інших містах), він був переселенцями з Європи, які його використовували. Зважаючи на те, що вона була Західною Європою, яка страждала менше, і височина. територія Росії зазнала значної кількості. Все в долинах і річках було зруйновано. Я особисто зацікавлений в цьому питанні не з точки зору прийняття претензій до когось (хоча це те, що боїться), але з точки зору встановлення причин, і можливість повторення цієї події в наш час.
Бо хто, хто не попередив...

Успіхів і причин, опублікованих П.С. І пам'ятайте, просто змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: yuri-shap2015.livejournal.com/1247.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное