Здоров'я коліна

Питання коліна є одним з найбільш поширених питань. Більш того, мої коліна не зовсім праві (до щоденного і досить серйозного навантаження), і якщо я не маю справу з ними, я думаю, що це буде досить сумним. Але завдяки всім, що описано нижче, ваші коліна досить щасливі з життям.





Робота з колінами працює і ресторує. Операція є коли щось гостре, болюче, термінове або навіть, Бог заборонений, навіть травма. Ця ситуація, як правило, в галузі роботи фахівців травми. Вони роблять всі необхідні дії, призначають всі необхідні препарати. Але коли пропущена гостра фаза проблеми, а фахівці-травматологи більше не здаються, ми змушені вирішувати питання - як відновити коліна, як їх лікувати, і головне, як їх ремонтувати.ПослугиЧи здорові вони? Якщо коліна є слабкою точкою, то давайте постійне навантаження на цю частину тіла, подальші проблеми не можна уникнути (якщо не допомогло жодним чином).

Ті, хто розуміє це, розвивають власні шляхи збереження здоров’я колін. І є проблеми.
Практично все, що ліки пропонує нам на обличчі аптеки, є кремами і мазями лікувального спектру, тобто для гострої фази, для невідкладної, оперативної роботи: біль при видаленні, функціональності для відновлення, але в глибокому розумінні, в каусальному сенсі вони не працюють. В аптеці практично немає.

Основним критерієм регенеративного препарату є відсутність штучних компонентів. Для ресторативного препарату передбачає тривале, практично регулярне використання, і якщо є багато синтетичних компонентів, вони також накопичуються і вийдуть до «одного лікування». . . ?

Навіть чудові мазі і бальзами Дікул, які я також часто використовують, поряд з дійсно хорошими активними інгредієнтами, мають штучну основу, містять консерванти. І, отже, вони також належать до цілющого.

Для ресторативних цілей, від чого завжди і легко доступно до нас, мед найкраще підійде, а також ресторативних кремів Першої бджільницької компанії «Тенторіум», які базуються виключно на бджільництві продуктах (вони також грають роль консервантів, так як мед, прополіс, і воску відмінно консервують в собі). Щоб описати, як натуральні і фізіологічні вони є, вам потрібно сказати, що ці креми в деяких показаннях використовуються навіть перорально (приблизні під язиком)! Це, вони дійсно живі і природні.

І тепер конкретні програми.

По-перше, крем "Тенторіум" є основним кремом, який завжди використовується першим. Цей крем для суглобів є великою радістю. Всі мої чудові результати на артриті-артриті значно за рахунок цього крему. Це ресторативний, живильний крем, не цілющий.

Крем Тенторіум в гострій фазі, в короткостроковому терміні не настільки сильний, але як редукуючий агент (поступово, не хитно, але надійно) - тільки супер. І ось я потерти його просто регулярно - пара разів на тиждень напевно, і це відбувається щодня, якщо навантаження велика.

Знову ж, цей крем не містить єдиного синтетичного компонента, тому що він виготовлений на основі бджільництва продуктів, які мають відмінні властивості збереження та стабілізації. Тому цей крем точно підходить для тканин, включаючи хрящі.

Додатки з Apicrem

Це також вершковий крем. Якщо в Теторієвому кремі основний активний компонент є бджолиною, яка анімує нервову систему і тим самим прискорює всі процеси метаболізму і регенерації, то в Apicrem основним активним компонентом є пилок, який відомий бути кращим природним багатовітамінним комплексом. Тому консистенція і колір цього крему дуже відрізняється від крему «Тенторіум». Пікірм товстий і коричневий, якщо він довго рубається, то утворюються котушки - це тверда дробильна дробина пилки таким чином. Цей крем насичує суглоби необхідними мікроелементами.

Застосування з цими кремами слід зробити наступним чином: спочатку наносите крем "Тенторіум", а потім, зверху наносите Apicrem і не тільки на передній частині колінного суглоба, але і на шинку. І потерти його до повного. А котушки, які утворюються в цьому випадку, після чого просто заковтнути і відкинути. Це тверда дроба пилка, що не має значення. Головне, що всі активні компоненти пилку вводять шкіру і проникають в тканини.

До речі, слід зазначити, що крем «Тенторіум» також є чудовим «вегетаріанським» (за рахунок мікродози бджільництва, що міститься в ньому). Це допомагає поглинати глибше і краще всі компоненти, які містяться в будь-яких інших кремах, з якими вона натирається.
Навіть коли я використовую аптечні креми (апізатрон, вівтарень, долобень і т.д.) - Я потерти їх разом з теторієм.

Далі робимо те ж саме з другим коліном (до речі, це дуже важлива точка - навіть якщо проблема тільки одне коліно, то ці креми, на відміну від аптечних, краще втирати в інший коліно - так буде більш повне відновлення). Звичайно, ви можете зробити все це з двома колінами одночасно - як зручно.

Наступний спосіб більш ефективний і глибокий робочий. Це обгортання.


Спочатку все те ж: потріть вершки Теторію, потім - Apicrem, а потім візьміть звичну харчову плівку і загорніть коліно (включіть, в свою чергу). Якщо є колінний ковпак, ви можете носити його зверху. Якщо немає коліна, то цілком можна обійтися без неї.

Тримайте стрічку на 30-40 хвилин. В принципі ви можете зробити це довше – експериментувати самостійно. Він був дуже щасливим. Я не тримала його більше години і половина.

Потім беремо плівку і натираємо решту кремів, закручуючи котушки.

Точно така ж процедура може бути виконана з чудовим лікувальним грязьом - Peloid. Це дійсно унікальний бруд!

Пам'ятайте палеонтологія. Є такий палеонтологічний період – Перм (який, до речі, старше відомого Юрасика). Виявляється, що цей період називається Пермом, оскільки він знаходиться в районі Перм, що є місцем для виходу шарів цього древнього періоду до поверхні землі. Правда не на самій поверхні - але як дно декількох озер, найбільший з яких знаходиться озеро Аспен. Цей мус з дна Озера Аспена був виведений з давніх часів і його використовували для місцевих курортів охорони здоров'я.

Компанія «Тенторіум» цей бруд почав видобути і збагачувати його бджільництвом. У зв'язку з відновленням суглоба, цей м'яз в моїй практиці відмінно зарекомендував себе. Після того, як я залишила цю програму на ляпасі за всю ніч, загортаючи її плівкою.

До речі, нехай бажать говорити про механізм обгортання. Плівка, герметично покрита поверхнею шкіри, запобігає її вільному диханню. У таких умовах інтенсивний потік кисневої крові до відповідних місць, а організм енергійно поповнює кисневий дефіцит в цих місцях. Киснево-багата кров «піреки» зламати судини і капіляри і «розривається через» суглоби і поверхневі шари шкіри.

Біоактивні речовини, що містяться в самому крові, а киснем інтенсивно живлять тканини і прискорюють обмін речовин. І з прискоренням метаболізму, відповідно, поглинання корисних компонентів наших кремів є порядок більш інтенсивний, ніж просто тертя. Простий і ефективний!

Таке обгортання можна зробити тільки з кремом Теторіум, якщо, скажте, Apicrem не є. При цьому можна використовувати масло чайного дерева, шавлія горіха, м'ята, розмарин, гвоздики, кориці, лаванди.

До наступних способів ресторативної практики коліна відносяться мед.


Якщо продукція компанії «Центріум» не скрізь, але в основному тільки в великих містах СНД, то мед рівно всюди. З точки зору ефективності ми втратимо нічого. Якщо ви добре працюєте з медом, можна обійтися без кремів. Я просто хочу сказати, що мед дуже хороший! В іншому випадку ви також можете завдати шкоди, якщо ви наносите трохи розтоплену бадугу.

Тепер технічні характеристики. Перша річ, звичайно, медовий масаж! Так, покласти мед на коліно. Потім потерти його на 10-15 хвилин з масажними рухами. Пальми ... З великим... До тих пір, поки мед не загущить на всіх і масажних рухах буде важко робити.

Після цього натираємо 15 хвилин: натискаємо долоню і інтенсивно відірваємо так, щоб шкіра піднімалася.

Вам не доведеться боляче занадто багато. Якщо вся пальма болюча - робіть тільки пальцями, або навіть пальцями.

Отже, ми відштовхуємо його протягом 10-15 хвилин, після чого змиваємо гарячою водою без мила. Після цього дуже важливо нанести зволожуючий засіб, так як мед також очищає шкіру, знімає зовнішній шар оболонених клітин, а тому після такого масажу шкіра повинна бути «покрита». Для цього наносимо вершки теторію зверху, які, серед інших речей, також відмінно зволожує шкіру. Якщо це не так, то масло насіння винограду добре підійде, добре, або екстремальна оливкова холодна пресована «екстра Діва».

Після цього масажу - година і половина без фізичного навантаження для завершення всіх процесів всередині коліна.

І нарешті, загортання медом. Схема виконання така ж, як з Apicrem. Тільки, звичайно, не потрібно чистити, але тільки втирати мед в коліно. А в час можна довше тримати - кілька годин.

Все, що ви можете зробити з точки зору загоєння колін.

Якщо говорити про колінах досить дорослим, то кожен, хто серйозно цікавиться відновленням і поліпшенням колін, потрібно знати, що найважливіший фактор відновлення колін є гарним глибоким вивченням поперекового відділу хребта, оскільки це звідти, що коліна внутрішнє

Що таке повністю здоровий спинка? Це може бути визначений без будь-яких MRI та інших дорогих іграшок. Вам просто потрібно зробити хороший повноцінний масаж, заточений для очищення капілярів: гуа-ша, консервований, ударно-динамічний, застосовується вакуумна технологія.


Якщо нижня спина повністю здорова, капілярна кровопостачання є нормальним, то після цих прийомів не буде синців, а під час такої роботи ви відчуєте яскраві приємні відчуття, як брум в банній парі - приємний біль.

Якщо нижня спина - це те, що називається «захищеними», то після цих прийомів буде синці (точніше, вчено називається «випромінювачами».

Не менш потужна робота над покладанням опори "лужна система відновлення". Крім того, всі лужні техніки працюють одночасно на нижній частині спини і на самих колінах.

До речі, як лужна процедура для колін, можна використовувати однакові колінні колодки, які описані вище. Принцип тут точно так само, як і в техніці «лужних шкарпеток».

Крім того, в ідеалі ці лужні прийоми слід виконувати BEFORE мед - тоді мед буде працювати набагато більш глибоким і більш потужним (лужні техніки очищають, і мед - заливаються).

Протягом багатьох років практики я вже чітко переконався в тісному з'єднанні між задніми і колінами. Навіть якщо людина не влаштувала завдання поліпшення колін, після гарного вивчення і очищення нижньої спини, кожен однозначно заявляє поліпшення стану колін.

Як «згасити» коліна зсередини.

Завдяки швидкому відновленню процесу реабілітації, якщо ви перебуваєте в ньому, вам потрібно відновити коліна.

Для цього обов'язково потрібні поживні речовини для підвищеного живлення хрящової тканини. Це в першу чергу пучок таких поживних речовин: хондроїтин, глюкосамін, омега-3 і МСМ. Доповнення, що містять цей набір "регулятора" - багато. Майже будь-яка компанія, що виробляє харчові добавки, має такий продукт в асортименті.

Для категоричних дислікаторів дієтичних добавок - потрібно худнути на холод, а ще краще - хеш.

При такому комплексному підході коліна будуть відмінно тонкі - перевірте!

До речі, зауважив, що все про «медову частину» цієї статті може добре працювати для плеча, ліктя, зап'ястя, щиколотки. Видання

Автор Олексій Галкін



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: alg-масаж.ru/raznoe/koleni.htm

Категории

Смотрите также

Новое и интересное