феномен впливу клейковини – ефект Подори

Есе на хлібі

Медичний сертифікат:Глютен міститься в продукті, який утворюється з борошна зерна після вилучення крохмалю. Цей залишковий продукт являє собою суміш багатьох білків, які змінюються в їх розчинності і здатності до екстракту. У різних злаках цей компонент має різне найменування: в пшениці - клейковина (гліадин), в вівса - авенін, в ячменю - гордін, в жито - скалінін.

Бог і диявола, світло і темрява, життя і смерть, хліб і голод є класичними прикладами законності і боротьби з протилежністю, одним з найважливіших законів Всесвіту.
Я віддаю цей есе на хліб, символ благополуччя, а саме його головна складова – пшениця. Уявіть, даючи міцності і життя, але, як виявилося сьогодні, поступово несучі захворювання і передчасне смерть. Ефект коробки Pandora є ефектом вживання скибочка хліба.



«Велика наукова ідея – рідко введена поступовою персуазією та перетворення її супротивників. Реальність полягає в тому, що противники поступово вимирають, а покоління всмоктуються з початку з новою ідеєю. 浜у 涓 蹇

В кінці 70-х років газета Комсомолская Правда опублікувала статтю В. Пескова про проблеми, що виникають у мисливських господарствах для партійної еліти. Він описав в цій статті випадок несподіваних епізоотиків серед мозаїки в одному такому господарстві на початку літа. Померли від одиниць, крім того, вони не вичерпувалися (все ж спеціальне годування все взимку і навесні, щоб тварини були живими, коли сторони босів візьмуть їх на літа!). Дослідження на передбачуваному саботажі з посадкою отрути або деяких невідомих недуг не давало результату. Ось коли я зрозумів, що це просто подача. Для неї зима часто використовується не овочева їжа у вигляді сіна і хліба!



І хоча це було спочатку незрозуміло, як хліб (свято!) був відповідальний за смерть багатьох тварин, враховуючи важливість проблеми, він був з'ясований!


Справа в тому, що раціон мозаїки включає в себе всі гриби. Взимку в лісі немає грибів, крім того, звичайно, устриці та інші настоянки, що ростуть на гнилі деревини. Ця група грибів ніколи не отруйна для всіх. До речі, Китай вивозить сотні тонн грибів цієї групи, не боячи скарги про отруєння. Вони більш-менш корисні і більш-менш смачні.


Так, при цьому була зима і весна, мозаїка спокійно їсти хліб від годівників і були щасливими. Але як тільки теплі дні пішли і гриби сходження з землі, тварини відразу диверсифіковано їх раціон з усіма грибами, в тому числі блідо-табурети. Вже більше місяця не було годувати хліб. І почали вмирати один по одному.


Після великих досліджень було виявленофеномен впливу клейковини на слизову оболонку тонкого кишечника тварини, які зробляли його проникними для отруй білкової природи з достатньо великими розмірами молекул, до складу яких входять клаптатоксини і аматоксини, що містяться в блідо-тагеті. І виявилося, що ефект триває до двох і більше місяців після останнього споживання хліба.


На жаль, висновки були зроблені тільки для правил годування мозаїки в мисливських господарствах. Далі наукова думка не йде. Як початківця дієтолога, цей матеріал спонукав мене до подальшої рефлексії та пошуку нових методів при лікуванні хворих.

Есе, що пропонує вашій увазі, не є результатом суворих наукових досліджень, що вимагають абсолютної надійності висновків. Це просто спроба зрозуміти і систематизувати ваш досвід, накопичений більше 35 років великої медичної практики.


По-перше, звичайно, ми розглянемо проблему від відомого медичного положення. Непереносимість клейковини-контейнерних виробів у людини називається келаковим захворюванням. Проблема комплексна. Вивчається протягом десятиліть.

Примітка: Вміст клейковини пшениці коливається від 7 до 15 відсотків за вагою, досягаючи 20 відсотків або більше в твердих, високо цінованих сортів. Цей показник трохи вище 1%. Риба і ячмінь в кількісному вмісті клейковини займають проміжну позицію між вівсом і пшениці.

Проблема була вперше описана в 1888 році С. Г., який відзначив три основні симптоми захворювання: хронічна діарея, прогресивна втрата ваги і великий флаббі шлунок. Довгий час причина захворювання залишається невідомою. До 1950 р. Похід і колеги встановили, що зовнішній фактор, що викликає хворобу келак, був білок клейковини пшениці, жита, вівса і ячменю.


На сьогоднішній день використовуються різні умови, щоб посилатися на хворобу келак, в тому числі нетропічні ялини (з голландської). sprue - піна, так як біль у хворого нагадує піну, клейковина ентеропатія, хвороба Гай-Хертер-Хейбнера.


Механізм розробки


Взаємозв’язок пошкодження поверхневого в'язкого епітелію слизової оболонки тонкого кишечника з розвитком целюлозного захворювання було встановлено тривалий час, проте остаточний механізм розвитку захворювання не було уточнено. За однією теорією, при целюзній хворобі, є дефіцит певного ферменту кишечника, який зазвичай розбиває клейковину (екологічна теорія). Це призводить до накопичення нещільних продуктів в просвіті кишечника і токсичних реакцій на поверхні слизової оболонки. Але на сьогоднішній день цей фермент не був ізольований.

За даними імуноалергічної теорії відбувається зміна стінки кишечника через ряд імунологічних реакцій, які викликають обмін речовин глютену. Пропоненти теорії рецептора вірять, що при хворобі келаків спостерігається вроджена зміна чутливості рецепторів епітелію до глютену. За даними вірусної теорії порушення травлення клейковини і зміни властивостей слизової оболонки тонкого кишечника обумовлено негативним впливом вірусів на клітини. Але можливо поєднання цих теорій і особливостей утворення захворювання. Генетичні чинники мають велике значення при розвитку целюзної хвороби. В середньому 14% батьків, які страждають від цієї патології в пізній формі. Хоча заява цього факту ще не дає нічого зрозуміти механізм захворювання.


Згідно з клінічною картиною, іноді дуже важко діагностувати хворобу келак, так як початкові ознаки схожі на запальні захворювання органів травлення у дітей. Серологічна діагностика (на крові) має велике значення, метою якого є раннє виявлення специфічних антитіл класу ІгМ і ІгА.


Ці тести називають тести GSE (Gluten-sensitive Entopathy) Виконується ендоскопія і біопсія слизової оболонки кишечника. Крім того, іноді біопсія слизової оболонки кишечника повторюється після прийому їжі з клейковиною. Для диференціальної діагностики при інших ферментопатіях призначають тести навантаження з D-xylose і клейковини. Додатковий метод обстеження може бути вивченням плодів, щоб оцінити ступінь стеаторії (жир у фексах), що дозволяє диференціювати ураження підшлункової залози Визначення вуглеводів у плодах дозволяє встановити вираженість дефіциту лактази. На жаль, в даний час немає однозначних і специфічних методів діагностики целюхії. У 1969 р. Європейське товариство гастроентерологів і дієтологів (ESPGAN) запропонувало наступні критерії при захворюваннях келак:

Непереносимість персистентного гліцину. У активному фазі захворювання розвивається атрофія слизової оболонки тонкого кишечника. На фоні дієти без глютену відновлюється слизова оболонка. Повторне введення гліадину в харчуванні призводить до розвитку атрофії слизової оболонки тонкого кишечника ... Сьогодні, крім діагнозу келіакової хвороби, виникає діагностика: синдром целичного захворювання. Цей стан клінічно схожий на хворобу келак, але розвивається через будь-які гострі захворювання, стрес. Однак цей стан зникає після закінчення провокує фактора.

На підставі припущення, що вищезазначена мозаїка з мисливського господарства не страждала від хвороб келак, я створив власну дієту в 1981 році, яка виключена, серед інших речей, глютен-контейнерні продукти протягом 3 місяців. Це дав дивовижний результат в різних випадках.

Поставляючи пацієнтів з різними патологіями і скаргами офіційної діагностики (більше часто як супутньої): ентеропатія клейковини і передача їх до безглютенової дієти, я ризикував бути білою овецькою, адже без біопсії слизової оболонки тонкого кишечника і подальшого гістологічного аналізу, це колеги діагностики завжди прагнути до питання. Однак я використовував, часто практикував у випадках підозреної хвороби целака, через труднощі в точному виявленні захворювання, метод лікування екс ювантібу, тобто якщо результат лікування не вдало, діагноз неправильно.


Так як це було, як правило, не целюлозне захворювання, незначні порушення режиму, такі як їсть профора крихти в церкві, не перешкоджаючи появі позитивних результатів. Результати не довга. Спочатку зникли скарги про диспептичні явища, а в більш тривалий термін (з суворим дотриманням безглуздого режиму) різних, навіть несподіваних позитивних явищ. У багатьох дерматологічних захворюваннях, включаючи псоріаз.

Виняток був рядом випадків різних алергій. Я з'ясував це після 1985, коли я отримав свої руки на монографію, клінічні відповіді на харчування.


Виявилося, що клейковинаподібний ефект дається відходами багатьох черв'яків. І, переключаючи до безглютенового режиму, слід регулярно займатися знезараженням. Може бути навіть профілактично, тому що ми не знаємо всіх черв'яків.


Що стосується постійного ураження невеликих доз клейковини в нашому організмі, то сьогодні можна сказати: є вже спеціальні тести для кількісного вмісту клейковини в певних продуктах, медикаментах і т.д. Мінімальна допустима кількість клейковини у щоденному раціоні для пацієнтів навіть при целюзному захворюваннях, а не тільки дебатовані форми ентеропатії клейковини. Всі види способів отримання глютену в продукти, коли вони запліднені або знижені технологічні елементи досить чіткі.

Крім того, більшість населення, здається мені, страждає, а не хвороба келика, а ентопатія клейковини. Яка різниця між цими двома діагностиками в моєму розумі? У обох випадках пошкодження (порушення працездатності) слизової оболонки тонкого кишечника відбувається обов'язково. І призводить, після надмірного надходження глюкозних продуктів, до різних наслідків, які зараз почали турбуватися про медичну спільноту по всьому світу (хвиля проблем зростає катастрофічно, а не все може бути віднесена до навколишнього середовища).

Однак, якщо при целіакології хворий страждає від отруєння клейковини безпосередньо, в прямому сенсі слова, то в разі глютенової ентеропатії (я підкреслюю, в моєму розумінні) справа не йде так далеко. Здатність слизової оболонки кишечника підвищується, а алергічно-токсична реакція клітинного імунітету / К / до клейковини практично відсутня. Компенсаторні механізми роботи, які "слугувати" або навіть не відсутні у хворих на целіак. Але підвищена проникність стінки кишечника залишається!

Щорічно у депараційних публікаціях як наукових, так і медичних новин, більше і більше фактів, що накопичуються, що свідчать про причинні зв'язки між споживанням продуктів пшеничного борошна і появою шкірних захворювань, психічних порушень, аутоімунних проблем, остеопорозу тощо.


До речі, в Італії, Австралії, Німеччині та інших країнах вже близько 20 років, якщо я не помилився, є великі компанії з мільйонами оборотів, що виробляють всі сорти безглютенових продуктів. Печиво, макарони, навіть безглютенове борошно - замість клейковини додається каробова гумка, яка виконує функцію склеювання, але не пошкоджує кишечник.


Цей продукт продається по всьому світу, в Україні. Крім того, ці продукти продаються не тільки для пацієнтів з хворобою келак, але і для прихильників просто здорового харчування. Я не сперечався з юристами пшениці про значний зміст продуктів, необхідних для людини вітамінів групи В. Щоб заперечити явні технологічні зручності присутності клейковини в випічці і готують вироби з пшеничного тіста, як правило, степид. Але є багато корисності в блідому гробі! О, добре варена і смачна. Це підтверджується численними однорічні випадки отруєння серед населення. Однак, оскільки з'єднання табурету з смертною небезпекою не тільки доведено, але й стала побутовою назвою, цілеспрямовано хочеться трохи спробувати.


Що стосується клейковини-контейнерної продукції, майже кожен їх їсть. І сотні років. Індія, Китай та Японія є окремим питанням.

Для того, щоб зрозуміти ситуацію, я малю чітку аналогію: на сотні років люди дивилися на сонці і горизонт щодня. І, по-великим, кожен поважав землю і центром Всесвіту. Сонце є святим утворенням, яке відроджує навколо землі. Тим, хто дозволив собі сумніватися, чекав незаперечну долю Giordano Bruno.


Але 18-го і 19-го і 20-го століття прийшли і ті, хто засвідчив у цій інтерпретації. Я думаю, що це те ж саме з хлібом.

З різних причин приймається певні кроки. Поки, як інцидент на масштабі всієї держави. 1 січня 2007 року в Україні з’явився новий закон про харчування дитини. На території України поживні суміші для новонароджених, що містять певні добавки, включаючи борошно пшениці, заборонені на продаж і використання. Україна була першою і єдиною країною у світі, яка правово заборонена пшеничного борошна в раціоні дітей. З 16 липня 2009 р. це право реалізовано. Для всіх новонароджених малюків рекомендовані невисокі формули. Не заборонений. Інновації зустрілися з непорозумінням серед медичної спільноти та суспензії серед населення. Всім батькам новонароджених дітей, які усвідомлювали, що споживання пшеничного борошна здоровими малюками в найближчому майбутньому може призвести до алергії. Але радість була скороченою. У березні 2010 року новий український уряд перетворив закон, цитуючи бюрократичні помилки попереднього уряду. Хліб - голова всього. Ну, ви не будете насильницькі. Час ще не приїжджає на такі революції.

І клейковина. Є держава Пуняба в Індії. За рік пшениця до 4 врожаю. І, майже все експортується з двох причин: по-перше, вона має багато білка (так же клейковина) і вона належить до дуже цінних сортів твердих сортів, зручного для виробництва всіляких сортів «куципельика», тому це хороший дохід для мешканців; по-друге, місцеве корінне населення не з'їдає його, віддаючи перевагу рису. Звичайно, хтось в Індії з'їдає хліб від клейковини-контейнерних злаків, а тістечка випікають з них. Але, і великим, це виняток, не правило.


Я ніколи не був в Індії. Але, я насаджу, знову за аналогією, щоб визначити температуру поверхні Сонця, не варто літати там термометром. Я не думаю, що це потрібно провести референдум в Індії, Японії або Китаї, щоб дізнатися, які культура населення воліє.

До речі, інше цікаве спостереження. Пшениця відома людям протягом декількох тисяч років, крупа була плідною, зручною для зберігання, смачною. Він був широко споживаний в Європі. Але, сьогодні для мене, наприклад, це вражає те, що в тих, добре, дуже давні часи, в єгипетському хлібі пшениці (шкірі плоскі хліби, а не хлібні бункери в нашому розумінні, тому що випічка з такого борошна практично не тримала проростання!) була запечена з борошна, шліфування розтирається і потім сушена пшениця. Таким чином, різко знижується, майже до нуля, в залежності від ступеня проростання, кількості клейковини в зернах пшениці. Єгиптяни вважали найсвіжіші в античному світі.


У Біблії, у Відставці Івана теолога, є згадка про кількість свята. Це щось надзвичайно страшне, небезпечне, важко визначити, ворожий чоловік. Тим не менш, це те, що несе смертну небезпеку для людей.
Якщо ми приступаємо від наших поточних знань про небезпеку споживання глютен-контейнерних виробів і не боятися алегорії, то фото нижче можна назвати «обличччя Beast».

Історія людства, як ми знаємо, що вона наповнена майже безперервними війнами і незліченними шляхами. Згідно з останніми даними, хліб з'їжджається в Європі на тисячі років (!) може пробутися не найкращі людські якості, властиві індивідуальним генам: жорстокість, немотивна агресивність, вандалізм.

І, хоча не на одному клейковині все це перемішується, але є ряди звичайних, соматичних і психічних захворювань, які викликають хліб або надзвичайно заважають їх відновлення від них. Але хліб не отруйний, ні! Проблема полягає в тому, що дуже поняття «прочитати» стала синонімом з цінним, життєвим продуктом.

Сьогодні традиції та хлібобулочні підприємства стоять на боці хліба до смерті. Це, звичайно, є дуже серйозним, але застрахована перешкода для мислення людини!
Я знову зроблю. У чотирьох типах круп - пшениця, жито, ячмінь і овес містить в різних кількостях такий компонент, як клейковина або клейковина. «Це суміш, що складається з амінокислот, глікопептидів, кислотних пептидів, діалізованих і недіалізованих пептидів і ферментів з різними властивостями, які визначаються як основного білкового ланцюжка, так і прикріплених бічних ланцюгів непротеїнових конденсатів, а отже, різні в фізико-хімічні властивості. Ймовірно, тому не дивно, що його ідентифікація ще не проводиться / див. монографії під редакційною колегією. Уроки, переклад російською, "Медицина" Москва, 1986 "Клінічні реакції на харчування" /.


У цій монографії є багато цікавих, і з продуманим читанням навіть несподіваних для всіх, хто цікавиться не тільки харчовою тактики, але і в стратегії. У 25 років з моменту публікації цієї книги російською мовою я не знайшов ніяких радикальних змін на основі опублікованих матеріалів. Може бути він був...


Згідно з моїми персональними клінічними спостереженнями, один прийом декількох грамів клейковини-переваги продукту /Привод до довгострокового абсолютного абстинентності від клейковини-контейнерної продукції! / після пари годин, чутливо підвищує проникність дрібної кишкової стінки для великих молекул різних складових опалубки і бродіння в ній, у порівнянні з попереднім станом. І це новий стан стінки кишечника, повільно повертається на оригінальні межі, триває близько двох місяців (!). Пам'ятка мозаїки


Відповідно, значною пропорцією продуктів рефлексії та бродіння в кишечнику надходить на портал вени в печінку, створюючи додаткове токсичне навантаження на цей орган. Цікавий ефект загоєння алергій - він точно проявляється двома до двох і півмільйонів після останнього з'їденого шматка клейковини-контейнерного продукту. (Це видалення після двох-трьох місяців цього токсичного навантаження, що може пояснити чудотворний клінічний ефект переходу на жорсткий безглютеновий раціон для всіх видів алергії, гепатиту, шлунково-кишкових захворювань, CNS тощо). Паралел до цього процесу, ряд великих антигенних комплексів, можливо, шляхом персорбції або пасивного проникнення (і, можливо, щось інше?) повільно просувається через тіло, внесений в різні частини його, відповідно до генетичних особливостей, впливу різних факторів навколишнього середовища. В цілому ситуація нагадує гру російської рулетки, з неминучими непередбачуваними пошкодженнями, як функціональними, так і органічними.

Перелік захворювань, перебіг яких залежить від відповідності / або невідповідності / безглуздий режим дуже великий. Як досить неприємний і при цьому часті може призвести дуже багато видів алергії, гепатиту, остеопорозу, закінчуючи переломами з досить нешкідливими падає, багаторазовий склероз, депресія, шизофренія, різні психічні розлади, багато шкірних захворювань, аутоімунний цукровий діабет першого типу, багато видів онкології. Список триває довго. Я хотів би повернутися до профілактики цього кошмару.


Я вірю, що поєднання наступних факторів: правильне і комфортне окреме харчування з поширеністю, якщо це можливо, сирої продукції, терапевтичне і профілактичний голодування, жорстке безглютенове режим, в поєднанні з симптоматичним фармацевтичним втручанням та іншими відомими гігієнічними методами, дозволяє дійсно зберігати внутрішню середовище тіла в певній чистоті. На цьому етапі розвитку наших знань про світ.

Практика дозволяє розділяти методи, які використовуються в процесі здорового способу життя на дві категорії: тактичний і стратегічний. На мій погляд, стратегічні методи повинні бути віднесені для того, щоб пріоритет: безглютеновий режим, кріплення, сира їжа. Далі: відсутність рафінованої їжі, вегетаріанізм вегетаріанства (приключаючи не всі продукти тваринного походження, але тільки забій!), грамотний графік прийому груп продуктів протягом дня (не плутати з окремим харчуванням, адже окреме харчування з безглютеновим режимом не виглядає так обов'язково, тому що печінка чутливо полегшується!).

До речі, вражаючий ефект застібки, що проводиться в різних терапевтичних і хірургічних захворюваннях, на мій погляд, пояснюється як шляхом стимулювання розмноження стовбурових клітин дифузно диспергується в усіх тканинах, так і шляхом переходу до виходу вже зазначених великих антигенних комплексів, що надходять в різні частини тіла. Так звані натуропати називають їх «лагами» або «брудними». й



Що таке рафінована продукція? Що таке сира їжа?

Рефіновані продуктиЦе продукти штучно очищаються від більшості натуральних інгредієнтів на користь одного, з якихось причин, на цьому етапі науково-супутних концепцій вважається основною, найважливішою складовою цього харчового продукту. Наприклад: рафінування сирого цукру до білосніжного стану кристалічної сахарози, коли навіть щури (!) не споживають цього чудеса харчової промисловості! І, штучно створене, дефіцит в вишуканому продукті компонентів, необхідних для нас, компенсується спеціальними препаратами, які, до речі, дуже важко і не завжди доступні.
Ще один приклад рафінованої рослинної олії. Звичайно, це може зберігатися протягом багатьох років (у разі будь-яких форс-мажорних обставин) на відміну від звичайної нерафінованої, але вона позбавлена багатьох важливих елементів для нас. Тим не менше, кількість бензину, що використовується для вилучення жиру з насіння соняшнику в процесі переробки.

Сире харчування- це дієта виключно сирих фруктів, овочів і горіхів. Метод добре ілюстрований у книгах Шаталова Г., Чупрун А. та ін. Я не хочу повторювати себе.

А питання про те, що ще містить клейковину, я додаю трохи нового матеріалу вже описати. В цільних зернах кукурудзи клейковина міститься в зернових культурах насіння, але з тих пір, в процесі виробництва зернових культур і борошна зернових культур відокремлюються через технологічні особливості, після чого кукурудзяне борошно і крупи, отримані не артисанними, але досить промисловими засобами, практично не містять клейковини.

Більш точні, кількісні дані про кукурудзяні проростки в останні роки, на жаль, я не збираюся. До речі, корисно знати, що перед приходом європейців на американський континент, Майя та Азетек практично дотримуються заборони на споживання зернових культур цього року. Оброблені крапки на втрачених технологіях, переповнені та витримані в спеціальних сховищах протягом декількох років. Чи можливо це було за рахунок зниження глютену в ембріонах? На жаль, вона, здається, що ця таємниця занепадала в захвату.

Хочу сказати, що список продуктів клейковини-контейнерів нещодавно розширився, так як борошно пшеничного, і часто порошують чистою клейковини, почали додавати до багатьох видів ковбас, сиру (!), кетчупу, різних соусів, кондитерських виробів тощо. В якому, згідно ГОСТу, не повинно бути обертів!

Скільки глютену в нормальній дієті і скільки потрібно викликати пошкодження келакової хвороби?

Нормальна дієта містить близько 10-40 грам клейковини на добу. Цей показник ґрунтується на кількості клейковини в середньому шматку білого хліба, який містить 4-8 грам клейковини (10% клейковини загальної маси), а кількість клейковини в подачі макаронів, яка зазвичай становить 4-6 грам клейковини (11% від загальної маси). Згідно з італійськими дослідниками, мінімальна кількість клейковини, що призводить до пошкодження дрібного кишечника, у пацієнтів з целюзним захворюванням становить 50 міліграм на добу. Про кількість клейковини, що міститься в 1/100 шт. хліба! Біопсія в цьому дослідженні показує збільшення кількості міжпихельних лімфоцитів — одна з найбільш ранніх симптомів ураження. Зміни були записані в кожному з 10 пацієнтів (діти) після 28 днів.


Оригінальне джерело:

Веб-сайт: www.celiac.com/st_main.html

До речі, люди, які не страждають КеліакСума пошкодження клейковини така ж! Але мають компенсаційні механізми. І швидкий, неперервний лих обходить їх. Потроху накопичується поступово і довго тримається. Тим не менш, рано чи пізно (в залежності від генетики людини, він їсть трохи або багато клейковини-контейнерних виробів, як і з чим він харчується хлібом, «що написано в сім'ї», і т.д.) проблеми з'являються.

Чутливість і специфіка визначення рівня крові різних антитіл при хворобі келак (у дорослих):

Антитіла

Чутливість

Специфікація

ЕМА

97%

98%

ІгГ АГА

88%

92%

Іга Ага

Джерело: doctorartemov.com/content/esse-o-khlebe

Категории

Смотрите также

Новое и интересное