Що хочу навчити своїх дочок

Ми навчаємо наших дітей. Чи подобається нам це чи ні. Ми навчаємо іноді корисно і іноді шкідливі речі. Можливо, вони не хочуть робити це.

Дуже важливо подарувати дітям знання, які зроблять їх життя гармонійним і чітким, що допоможе їм постраждати рідше і грамотно зрозуміти, що відбувається в світі і в самому серці, що допоможе їм зрозуміти людей і будувати стосунки в сім'ї і в суспільстві.

Учора я читаю статтю про те, що світові вчені вивчають умови для досягнення успіху, прийшли до висновку, що найважливіші фактори є особистісними якостями і дисципліною.

І це не навчається в будь-якій з шкіл - ні в загальному освіті, ні в музиці, ні в мистецтві, ні в інших.
Це знання про те, що людина або має свої минулі роботи, або він набуває в середовищі, в якому він більший час.

Сім'я, батьки, кохані - це навколишнє середовище, яке безпосередньо впливає на дитину і формування характерних якостей в ньому, за допомогою якого він буде спілкуватися з цим світом.

Вчити дітей важливо і вторинні речі. Я також розділив всі знання та навички на дві групи. Не дивлячись на те, що обидва ці групи важливі. Але першим є фундамент, підстава, без чого все інше не має сенсу.







Так, найголовніше і найцінніше я хотів би навчити своїх дочок:

1,1 км Подаруйте їм вірну філософію життя, щоб вони могли бачити світ правильно.

Я хочу, щоб вони знали, що зв'язки варто більше, ніж гроші і будь-який вид користі, що не варто жертвувати одне щастя для власної зручності, але це комфорт для щастя інших. Вони знають, що світ подарує їм, що вони дали їм.

Ви повинні використовувати речі і любов людей.

Що в часи труднощів і судових випробувань, все відповідальність за те, що відбувається самостійно і тільки самостійно. Не існує сенсу, щоб розбити когось і шукати ворогів у вашому середовищі.

Що таке 6 найважливіших ворогів людини і, можливо, єдиними - є заздрість, лютість, гнів, жито, ілюзія і божевільність. Якщо ви бореться з кимось в житті, це з ними.

Хочу пояснити тим, що за чужими негативними емоціями та поганими відданими є страх і ігнорування, які можна боротися за добротою та знаннями. Але люди не приймають знання без любові від близьких.

Тексти пісень, а це означає: І що кожен чоловік повинен бути вбитий так, щоб його серце відкриє вам і до світу, як квітка.

У нас немає хороших і нещасливих людей.

Є багато інших і важливих речей, які я хочу пояснити їх.

2,2 км Я хотів би дати вам можливість зрозуміти дуже складне мистецтво відносин.

Не так складно, коли ви розумієте, що відносини будуються і як він розвивається.

Люди лише зацікавлені в кількох речах: чесність або щирість, суд і, звичайно, поваги.Ви можете будувати хороші стосунки практично будь-яким, якщо ви даєте людям, які вони потребують.

Дуже важливо, щоб ми змогли навчити наших дітей, як поводитися в конфліктні ситуації і як вийти з конфлікту. Ми не ідеальні і конфліктні. У зв’язку з тим, що у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з цим, у зв’язку з чим. Але це мистецтво, і я, безумовно, хочу, щоб ваші діти володіли ним.

Дуже важливо, щоб вони зрозуміли, що багато залежить від відносин в їх житті і в будь-якій спірній ситуації, дуже важливо, щоб спробувати їх зберегти.

3. У Я хочу знати, що лояльність є однією з найважливіших якостей для людини.

Лояльність – основа самореспекту. Це основа розвитку особистісних якостей і навіть досягнення життєвих цілей.

Після того, як лояльність – це консистенція та поглиблення відносин, в роботі, в житті. Дуже легко почати щось, навіть простіше руйнувати, але продовжити з року до року щось дуже важко і не всім здатний. Але це те, що можна поглибити.
Ви можете бути вірними не тільки людям, але й за принципами і вашим викликом. І це те, що допомагає виростити і розвивати людину і як фахівця.
Я хочу, щоб вони знали, що глибина сто разів дорожче, ніж щось нове.

4. Чистка ... Я хотів би навчити їх чистоти в усіх сферах життя.

Є чистоти тіла, є чистоти будинку і що це чистота, майже кожен знає.

Також є чистота приготування. Це означає, що їжа готується з свіжих продуктів, вона не пробується під час приготування їжі, очищаємо всі зайві і миємо брудні страви, не чекаючи завершення процесу, її готують з любов'ю і в гарному настрої. І, звичайно, вони висвітлюють молитви. Якщо жінка не чиста на кухні, навряд чи її будинок буде повноцінним гостям.

Ще одна дуже важлива - чистота відносин. Коли люди не лежать один одному, вони не є гіпокриттів і не шукають прибутку і отримати прибуток. Кожен хоче зробити більше, ніж вони очікують. І без цієї чистоти не буде радості спілкуватися з близькими.

Я хочу навчити своїх дітей. По суті, їхнє суть набагато більш глибоке, ніж я можу описати їх. Я думаю, що ви можете писати серію статей на кожному з перерахованих вище.

Я хотів би, що я хотів би навчатися. Але вони дуже важливі і кожна дівчина потребує їх.


1,1 км Хороші навички приготування їжі.

Якщо жінка може приготувати смачну і корисну їжу, вона буде корисною дією на сімейні відносини, а на зв'язки з будь-яким - з колегами, друзями, просто знайомими.

У світі майже нерозчинні проблеми - голод і самотність. А людина, яка потрапляє в будинок, де він теплий і доброзичливий, де він був смажений смачним різноманіттям їжі, буде наповнений і щасливим. Повернутися до цього будинку знову і знову.
Тому кожна жінка повинна бути в змозі приготувати. А ще краще, якщо вона любить готувати, якщо це стане креативним і захоплюючим процесом для неї.

Хочу «заражати» дочку. Чому комаха? Тому що спілкується з емоціями, які зварюються з матір'ю. Що означає її? Примусове навантаження або радість творчості і самовираження.

2. Грайте і красиві мови.

Уміння правильно висловити свої думки, сказати, що ви хочете сказати, і не що сталося. Висловляючи послідовно і чітко є дуже важливим мистецтвом. Таку людину приємно послухати і хочеться спілкуватися з ним.
Красива послідовна мова є наслідком того, що в свідомості людини все зрозуміло і зрозуміло. І звичайно, потрібно читати і спілкуватися багато, щоб розробити і поліпшити своє мовлення.

3. У Перемістити витончено і акуратно.

Це чергова важлива майстерність для будь-якої дівчини. Варто звернути увагу на те, що вам потрібно звернути увагу.

Це може бути досягнуто через танці. Але це також дуже важливо, щоб скромні бути присутніми в її рухах. Якщо в свідомості є скромність, то рухи дівчини будуть скромними і стриманими.

4. Можливість відтворення музичного інструменту та співу.

Це не найважливіші навички і ви можете легко жити в цьому світі без них. Але якщо дівчина знає, як грати і співати, вона перша робить її більш привабливими, а по-друге, музика часто загоює душу в складних разів, в часи втрати і втрати, коли філософія чітка і чітка, і серце не може прийняти ситуацію. У часи, як це, музика може бути дуже корисною.

І коли серце співає з щастям, це добре, щоб дати їй можливість зробити це голосно.

Це основні навички, які я хотів би навчити своїх дівчат. Звичайно, тут можна додати кілька точок. До переліку 64 талантів жінка повинна мати. Але багато з них абсолютно нездійсненно в наш час.

Найголовніший талант для будь-якої людини в будь-який час є вміння любити людей. Якщо цей талант існує, то життя буде найкращим. Але це найскладніше для всіх талантів і якщо вони не мають батьків, то буде дуже важко придбати його самостійно. Насправді це спадкоємство. Це особливе бачення світу і людей, які проходять як батон з серця до серця.

Автор: Наталія Богданівна

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki



Джерело: lilamrita.by/? p=1741

Категории

Смотрите также

Новое и интересное