Як жити в зданій квартирі: 10 порад

Сьогодні ми представляємо Вам дизайнера з Великої Британії Софі Робінсон та її рекомендації про те, як зробити оренду квартири в реальному будинку. Софі Робінсон є одним з найвідоміших дизайнерів інтер'єру Великобританії: вона часто запросила до співпраці з великими меблевими магазинами, щоб створити надихаючі дисплеї інтер'єру.

«Мані, включаючи себе, зараз живуть в оренду будинки, і здається, що ми стаємо все більш і багато іншого. Тому тема облаштування такого простору більш актуальна, ніж коли-небудь. З тих пір, як я вперше залишив будинок батьків і, разом з трьома іншими свіжими людьми, орендували підвал водного фронту в Брайтоні, я хотів би побачити, коли я швидко і бюджетно прикрасити його улюбленими речами.





Я хочу розповісти про свою першу квартиру. Я був 20 в часі і це просто кошеня свято: рожеві стрибкові принти, брелоки з 1960-х, золоті дзеркала і яскраві рожеві акценти всюди. Три фунти метр леопардової тканини я зробив покривала старий телевізор зі штучним хутром, і кладуть стрази на його кнопках. Коли я був в коледжі -- Я взяв палицю цього божевільного декору з мене, і я перетворю ще один тимчасовий будинок в мій будинок.

З тих пір мій смак змінив багато, але пристрасть до повороту нової квартири в будинок, наповненої особистими історіями не охолоджується. Хоча можливість перефарбувати стіни, щоб повністю змінити будинок рідко, завжди є можливість зробити квартиру більш стильним і затишним, просто додаючи кілька ретельно підібраних аксесуарів. Ось мої 10 ідей, як це зробити.

1,1 км Використовуйте дзеркала.

Проектний виклик, який багато людей стикаються: як зробити освітлення в кімнаті більш яскравим і природним? Реальне життя будинку завжди наповнене сонячними променями, і навіть якщо не можна фарбувати стіни білого кольору, є інші способи зловити промені сонця – наприклад, дзеркала.

Я люблю великі (більше краще): худнути на стіну, вони створюють розслаблену атмосферу. Колекція маленьких дзеркал на великій білій стіні також може виглядати красиво. Спробуйте повісити дзеркала перед вікном: він буде відображати не тільки прекрасний вид, але і натуральне сонячне світло.

Вивчіть візуальні ілюзії, які дзеркала можуть створювати в вашому будинку. Вони можуть дійсно зробити це більшим, ніж це, головне, щоб вибрати правильне місце. Отже, якщо у вас є вузька кімната, розмістити дзеркало на довгому стіні, це допоможе зробити приміщення трохи ширше.

р.



2,2 км Додати текстури.

Ключ до вдалого дизайну - це змішування багатьох фактур, для яких буде скління очей. Це особливо важливо, якщо ви прикрасите приміщення в нейтральних тонах, інакше це буде нудно і бліда. Секрет на контрасті: об'єднати грубі фактури - вовна, дерево, камінь - з гладким склом, відшліфований мармур, оксамит. У той же час нейтральна колірна гамма є логічним і успішним вибором для знімного інтер'єру: вона буде стояти випробування часу і не турбувати вас, і ви можете ретельно вибрати і додати необхідні яскраві акценти пізніше.

3. У Показати кращі.

Ви не повинні купувати нові речі для перетворення номера: подивіться на те, що ви вже маєте і побачите, як ви позбавляєте від цих речей. Наприклад, майже всі будинки мають книжкову шафу, і часто вона не прикрасить простір своїм натовпом дешевих видань і старих DVD полиць.

Важливо ретельно стежити за тим, що ви кладете на дисплей, тому необхідно, але незрозуміло ягняти слід відправити на закриту шафу або на нижніх полицях. Це буде безкоштовно верхні, які будуть служити вітринкою для більш красивих речей.

Влаштування або розміщення книг на полицях у зв’язках для створення бази для майбутнього «Виставка». Виберіть елементи, які ви хочете показати і розділити їх на групи трьох або п'яти штук, не забуваючи, що кожна група має речі різної висоти.

Я люблю збирати групи на певній основі: колір, стиль, тема, тому речі краще поєднуються між собою. І на ризиках, що здавалося безглуздим, я дам вам ще одну пораду: Якщо ви не збираєтеся перепрочитати ці книги з паперу, тепер це час, щоб позбутися від них.







4. У Додати особистість.

Я думаю, що це важливо, щоб думати про місце, де ви живете як вдома, і це легко зробити: прикрасити його особистими приналежками. Зазвичай вони розкидані фотографії друзів і родичів, але є кілька способів зробити цю колекцію стильним.

Перший трюк, який дизайнери часто використовують, щоб друкувати всі фотографії в чорному і білому кольорі. Покладіть разом, вони будуть виглядати набагато краще, ніж кольорові. Я консультую вам думати про каркас. Різні рамки виглядають занадто мотлі, але це не означає, що вони повинні бути повністю однаковими. Вистачить, якщо вони об'єднані тільки кольором: чорний, білий або золото.

Фотографії будуть виглядати краще, якщо ви поставите їх разом. Ви можете повісити їх на стіну або покласти їх на ящик або консоль. Якщо стіни квартири не можна зіпсувати, використовуйте спеціальні Velcros для картин і плакатів: вони досить міцні на стіні, і легко знімаються без слідів.





5. Умань Краса в симетрії.

Зразок, які дизайнери часто використовують для оформлення номера, є прикрасою симетрії. Ми хочемо, щоб інтер'єр був приємним для очей і допомогти нам розслабитися, а симетричне розташування меблів і декору - це чудовий спосіб принести замовлення і спокій в будинок. Купити два настільні світильники з яскравими світильниками і покласти їх на обидві сторони дивана. Опосит, розмістити пару стільців. Навішайте два фото в рамці над консолі. Як мінімум прикрасити ліжко або диван з парою великих яскравих декоративних подушок. Войла - ваш будинок в блендері очей став набагато більш стильним, ніж він був.



6. Жнівень Стиль стін

Одна з головних недоліків орендованої квартири - стіни, з якими нічого не можна зробити. Ви можете змінити будь-який шлях. Можливо, можна перефарбувати стіни за умови, що потім повернути все на свій оригінальний вигляд. Шпалери зазвичай складніші, але недавно я відкрив грунт Peel, що дозволяє очистити шпалери без труднощів: після того, як вам буде потрібно оновити фарбу на стіні.

Ще одним способом прикрасити стіни є використання вінілових стікерів. Вони недорогі, прості у використанні і швидко додадуть вашій домашньої ідентичності. Ви можете придбати наклейки з красивим лаконічним дизайном з інтернет-магазину або замовити наклейки з місцевого сервісу за власними ескізами. Трохи хитрості я використовую перед видаленням стікера з стіни полягає в тому, щоб зігріти його за допомогою фена: нагрів розм'якшить клей, і він буде відходити від стіни більш легко.





7. Про нас Додати текстиль.

Якщо ви не хочете мені з стінами, можете змінити зображення приміщення за допомогою текстилю. Меблі в орендованих квартирах зазвичай виражається, тому варто додавати свіжість і колір до неї, купивши шикарні покривала для ліжка або набору диванних подушок. Навіть штори можуть перетворювати приміщення. Виберіть світлі штори: На відміну від щільних штор, які, як правило, пристосовані до розміру конкретного вікна, вони продаються в різних розмірах, тому ви можете легко знайти відповідні.

до 1 2 3 4 5+



8. У Більше світла.

Освітлення може дійсно змінити простір, і це дуже важливо, враховуючи, що ми будинку найчастіше вечори, в штучному освітленні. Навіть якщо у вас немає можливості впливати на розташування стаціонарних світильників, ви завжди можете створити правильний настрій за допомогою настільних світильників і підлогових світильників, підсвічувати темні куточки гірляндами. Моє головне правило є більш різними світильниками на всіх рівнях. І вимкніть, що нудна люстра.



9. Навігація Покращення підлоги.

Зверніть увагу на підлогу. Ви дійсно не схожий на килим або ви постійно боїтеся отримувати його брудні і втратити свій депозит? Покупка великої – не менше 2 до 1,5 метрів – може дійсно змінити приміщення і настрій. Розгортаємо і приховує килим власника і йдемо в пошуках яскравого безлистового зразка. Дуже добре, якщо стіл в кімнаті буде зі скляною стільницею, щоб ваш шикарний дизайнерський килим залишається в точковому світлі.

, Україна



10. Іконічний запах

Смелли мають силу пережити спогади і відірвати емоції, тому якщо ви керуєте пов'язаним запахом з почуттям будинку, це завжди допоможе вам зробити будинок більш комфортним. Це як кондиціонер: з ним, всі ваші речі просто пахнуть прямо. На продажу є багато свічок, дифузорів і сашетів - вивчити ваші смаки і асортимент магазинів і вибрати правильний запах для вас. Видання



Читайте також: Як захистити будинок від повені

Як вибрати колір для спальні: рекомендації психологів





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!



Джерело: kvartblog.ru/blog/kak-obzhit-s-emnuyu-kvartiru-10-sovetov-ot-sofi-robinson/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное