Machu Picchu і віддалений офіс Google

Ця публікація - історія про свою подорож за кордоном у вигляді реклами Google для програмістів. І хоча деякий час проходив з написання тексту, і я не працював на Google протягом тривалого часу, я хочу пам'ятати мій графоманія моєї подорожі, в той же час, розповісти читачам, як приємно працювати, як ми всі знаємо, кращий роботодавець світу.

Ця історія почалася давно, в гарячому Ізраїлі, де при відвідуванні моєї однокласниці я почав говорити про те, що правила в Google дозволяють співробітнику іноді працювати в офісі, в якому він хоче, а поруч з яким я знайшов себе на особистому бізнесі. І сказав він мені, як його використовувати, бо географія переважна (з переліком, до речі). Але історія, що стояв близько року, поки ще не з'явіли ще дві однокласники: гостинні і енергійні, а потім я думав: це час! Південна Америка - найкращий.

Так як телепортери все ще розробляються в Google, і секретні проекти не можуть бути розкриті, я купив авіаквитка і витратив 11 годин, що відпочивають від Wi-Fi, gprs, краю і см.

На іншій стороні світу також живуть звичайні люди. І все ж я був дуже щасливим, коли я бачив обличчя знайомим з школи. Моя друга радість була невеликою карткою, яка вставляється в смартфон і підключає її до локального інтернету. Нарешті, мобільні додатки прийняли на особливий зміст. Чому в залі прильоту не існує спеціальних кіосків?

Я міг би втратити у великому несім'янському місті, але неприпустимо, мій однокласник оселився поруч з маяк. У місті все ще був офіс. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Маяковський, 3-Б, літера "А", записана в кирилиці.







Так, коли офісна будівля була виявлена, новий виклик для інженера: Як називають ліфт? На стіні немає кнопок, і навіть якщо ви перервуєтеся в ліфтовий кабіну, то вони не будуть там.

р.





Можливо, відповідь вже відома багатьом: адміністрація будівлі встановлена особливо передова система. У лобі на спеціальному пульті потрібно набрати номер поверху, де ви хочете отримати, а потім виділите балет, який з 6 ліфтів вам буде пощастило:

- Тепер ви вже не будете приходити і натиснути обидві кнопки, "до" і "завтра" відразу!



р.



Сам офіс досить затишний і схожий на шахту, де я працюю. Так ви відчуваєте себе вдома. А що потрібно для роботи, крім комфортного столу, Wi-Fi, видом на океан і кави?



Габаритний зображення



р.





Офіс ще досить невеликий, який займає лише кілька номерів на поверсі. Це добре знайоме, тому що в Санкт-Петербурзі почалися гілки. В цей час адміністрація спробувала вирішити проблему, щоб молоді люди в шортах і босоніжах не відлягали людей в костюмах. Цікаво, що тут керуються життєздатною енергією «soft power»: він робить його крутим – і престижним для гарячої країни, а в шортах, які ви не особливо виглядають.

В офісі дуже приємно і доброзичливо.









Звісно, чоловіки люблять футбол. Наприклад, на цьому екрані можна побачити тільки.
трансляційний футбол, або "футбол" з консолі (і з поточною якістю графіки, ви не завжди будете розуміти, що цей раз).





Чи складно? Чи повинен я перепланувати IP-адресу і підмережу маску, або використовуватися для того, як Coriolis зворотна сила ковтає воду в незвичайному вигляді? Ноп. Але головна проблема для мене була іспанською. На щастя, Google Translate часто допомагає. Хоча це ще екзотичний, протягом декількох років світ, ймовірно, зміниться завдяки автоматизованому перекладу, оскільки він змінився з приходом мобільного зв'язку. Крім того, досвідчені інструктори таксі також опанували Google Translate. Не отримати кращу ідею, де ви хочете піти, але спілкуватися по дорозі.

Але Google Maps не варто довіряти. В іншому випадку, один день, замість шосе, ви можете знайти себе в туману на висоті 4300 м. (І так, Анди досить прохолодні.)

р.

879236



Я залишила сувенірну ексклюзивну футболку і поїхали додому на півкулі.





Чудово об'єднати поїздку в далеку країну з можливістю роботи там. Політ на океан всього тижня розчаровує, і здатний продовжити роботу в іншому місті є чудовим способом витрачати більше часу на далеку країну, не витрачаючи занадто багато вихідних днів. Звичайно, є витрати, все одно важко продовжувати працювати з однаковою інтенсивністю, але іноді ви можете.















Джерело: habrahabr.ru/post/222371/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное