Незайнятий американський прийшов з дуже оригінальним способом заробити гроші

Незайнятий американський прийшов з дуже оригінальним способом, щоб заробити гроші чекають людей. За словами Роберта Самуїла, втратив свою роботу на AT&T був великим сюрпризом, але він зумів зібрати себе разом і думати про інноваційні способи отримання прибутку. На вулиці, коли він захопився величезною чергою за межами Apple Store, де iPhone 5 почав продаж.





Я думав, що я жив кілька блоків з Apple Store, і я б не мав часу, щоб зберегти магазин першим. Я можу заробити гроші на агонізуючому чекі. Я підійшов одну людину і запропонував зробити його щасливим, стоячи за ним, Американець згадує початок своєї роботи. Він дав мені 100 греків, а потім він повернувся, скасував додаток, але залишив мене гроші, які я заробив. Тоді я продаю свою роботу іншому хлопцю за 100 греків. Тоді я назвав мої друзі і попросив їх, щоб отримати в лінії, а пізніше, коли вони втомилися і залишили, я продала ці місця.
Роберт не зупинився там і пішов ще далі - він вивів молочні коробки з дому і продав $ 5 заготовлених людей, які були щасливі відпочивати втомлені ноги. Таким чином, в цей день заробіток Самуїла було $325.
З тих пір підприємець не здивився назад, оскільки інноваційна ідея допомогла йому організувати прибутковий бізнес. В даний час ми використовуємо 7 людей, які він називає «відправників», і ще 15 висловили зацікавленість у роботі.



Незважаючи на успішне просування своїх послуг, Роберт не соромиться від роботи, але воліє співпрацювати з найбагатшими клієнтами. Як тільки він отримує замовлення, він займає рюкзак з двома iPhones, портативний зарядний пристрій, IPad mini, портативний обігрівач, а також парасолька і крісло, щоб зробити його пильним максимально комфортним.



«Що боїться пропустити щось нове», - сказав він. І в Нью-Йорку це почуття перетворюється в справжню фобію: Американці бояться пропустити відкриття нового клубу, виставки або продажу іншої модної речі, і готові оплатити будь-які гроші для реалізації своїх планів. Потім я покажу з спальним мішком в одній руці і тістоподібним горіхом в іншому, і вони розуміють, що для своїх грошей вони отримають правильне місце в будь-якій черзі. Я даю людям основне значення вільного часу: наприклад, можна придбати три години сну і не стояти під магазином в дощ або снігу.



Джерело: dymontiger.livejournal.com

Категории

Смотрите также

Новое и интересное