Дитячі книги для розвитку мислення

Книга, як ви розумієте, є дитяча книга, з трюком, що складається в наступній: на лівій сторінці кожного об'єкта поширюється один об'єкт, і на правій стороні - інший. Завдання полягає в тому, щоб зрозуміти, що об'єднані ці об'єкти. У нижній частині правої сторінки є закрита права відповідь - відкрити і порівняти з власним. Ось що виглядає так:





Я думаю, що особливо приглушені люди не приходять на мій сайт і всі розуміють все: пара слів «дослі» – «проти», правильна відповідь полягає в тому, що вантажівка несе яблуко. Це просто бекап!

Тепер я пропоную, що ви продовжуєте тестувати або розвивати своє мислення. Я збираюся дати вам кілька слів спочатку, читати їх, думати про те, що відбувається, а потім натиснути на картинку і порівняти своє мислення до думки авторів.



03 мар

р.

04 мар



Так, прогріваючи. Якщо ви не відповіли правильно принаймні один приклад, підберіть своє мислення і намагайтеся, якось підняти свою гідну самооцінку.

Інші можуть переходити на наступний рівень.

р.

Ви не повинні знати, що ви відповіли ці два приклади правильно. Якщо вони відповіли, як ви отримуєте ту ж траву, як автор цього шедевра?

Джерело



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное