Не можна припинити наркоманію

Випадково з'явилася по пошті в одному LJ-shka і трохи ковзали під стіл. І з самого стилю презентації, і з сутності. Авторський текст Так є скріншоти.
浜у 涓 蹇
___________________
Це незворотний факт, до якого є багато доказів. Сьогодні виявилося, що розробники освітніх програм для дітей немає, і покриють суглоб або два, і не розпадають гриби.

Завантажити програму розвитку дитини, яку автор, трохи освячений Delrhi, скромно називається Azbuka Pro і продає її тільки 10 bucks. Завантажено і запущено. Однією з завдань передбачається наступна ділянка: слово з'являється на екрані, скажуть «нариси» і три фотографії, одна з яких фактично цвяхи, а на інших двох мамамілярама і машабрилафедея, і дитина повинна поспілкуватися курсор на зображення слова, яке з'явилося на екрані, в нашому випадку – нігті. Якщо ви вгадуєте, програма говорить: "Добра робота", і якщо ні, в гравійно голос говорить: "Факс в роті, як я трахнув жити в цій країні." "Не правда." Це не погана ідея? Але реалізація ще краще, рекомендую планові наклейки для завантаження цього прогу, і таким чином, забезпечити себе довгою «хай». Фотографії дивовижна. І іноді програма не показує будь-які фотографії на всіх, всього в трьох білих прямокутників, і під ними слово, наприклад, «roof» (який залишив автору). У цьому випадку, очевидно, дитина повинна розвивати свої психічні здібності і здогадувати під яким з білих прямокутників цей дах ховається.

Я взяв кілька перлин. Першим зробленим нам привітним і захватним. Дійсно, ебать на малюнку дуже схожий на когось іншого, але це неправильна відповідь. Відчуження приховує під два залишилися білі прямокутники і, дякуємо Богу, ми не побачили його, бо я цуценя, це призведе до незламної травми всім, як люди з тонкою психічною організацією.





Ще одна перлина. Руки. Які красиві руки у мене! У двох знімках це руки, зрозуміло будь-якій людині в ремісії, єдине питання якого з них вибрати як правильну відповідь, адже руки однакові! Правильна відповідь була під середньою картиною. І знову, дякуємо Богу, ми не побачили його графічний образ.

Фотографії натискаються на повноекранний екран.

На цій "розмальовці" ми припинили, обрізаємо тишу. Я особисто побажаю автора програми Андрія Кравцова подальший творчий успіх, який я поінформував його на електронну пошту cepn@mail.ru. Так, Андрій, Ваш e-mail говориться. Програма дійсно хвора. У кулі.



Джерело:

Категории

Смотрите также

Новое и интересное