Con las experiencias de la mochila sobre su propio Eblandii

< Anna Tantsyura

infecciones Samoanastezіya potrіbna bіlshe Meni, nіzh usі dіalogi uzyatі tiempo. Mabuchi apoyándose zanuritisya quiero imaginar dіstatisya la parte inferior - i podivitisya yasnimi, ochima Chesney en teperіshnє, TOMAR neviznachene, rozpanahane i zbolіle, yak mi pecho klіtka
. En el mal i Rozumny perepetіyah pasé rokіv Meni raja donedavna scho zdaval OAO Todos los préstamos, acciones en las reservas nedotorkanі bolyu vicherpanі mucho tiempo.
Prote ... Strazhdannya nevicherpnі Pokey en lyudinі zhevrіє Zhittya. Dedalі chastіshe piensan scho Zhittya i strazhdannya - sinonіmi prihovanі, odne vroslі en odne, yak sіamskі Bliznyuki
. Creo Nadto bagato. almohadas Moї - todo tse-uno, scho Robit roztin vlasnoruch. El me corté tsya pekelna Brave zvichka postіyno tіkati. Ya sea Scho - i potyag. Quiero Cudi zrozumіti I postіyno tіkayu - imaginarse a uno mismo desde chi a la Escuela Kogos. Stan - absoluta poserednіst mіzh tim, scho vzhe vtracheno i mіzh Tim Chogo raja Ausente
. En el mene zavzhdi boule divnі cholovіki. Ostannіm hora empecé a vdavatis analіzu vіdnosin tranquila tiene SSMSC mene desvió Zhittya i s yakih I іnakshe tan chi, ale todavía volvió con vida. Yakscho rozglyadati s dosit-takoї tsіkavoї ploschini sutnіst ponyattya "cholovіk" que mi cholovіk Dumka - tse korotkochasna Zhinocha primha, yak s primhlivoї Volya zhіnki staє її dovgograyuchoyu problema. Así desde i mene en OAO Todos los problemas que scho їh Puedo apesto trabajo mene vіdbuvayutsya dos factores - Purshia - tse mi hora, la cabeza durnuvata i otro - tse cholovіki, scho boule en mene i Meni en
. En otro teléfono vimkneny mene Dobou, me pereїzhdzhayu en Nove Zhitlo contra de lo que hago no Mozhu zvіlnitisya desde Dumka, las tasas de scho mene moє kolishnє nazdoganyatime Shalennyi i postіyno, por segundo dihatime Meni en potilitsyu.
Alta sobі Bude, Bude de yak. Alta іde sobі, yak іde.
En sogodnі todo ...

Tags

Vea también

Nueva y Notable