Чому носіння гарної білизни корисно для психічного здоров’я

Ні для кого не секрет, що спідня білизна є сексуально привабливим елементом і впливає на романтичні відносини між партнерами, викликає пристрасть, іноді навіть більше, ніж оголене тіло. Та попри те, що це виглядає естетично, те, що ви вдягаєте, включаючи спідню білизну, суттєво впливає на ваш настрій і почуття власного «я».

Тому не бариться з можливістю відчути себе тендітною жінкою — інтернет-магазин SokoLingerie пропонує ексклюзивне жіночу білизну як для струнких леді, так і для володарок чарівних форм plus size. Всі моделі відшиті в обмеженій кількості. Чарівна білизна і психологічний настрій 


Сучасні нейрологи проводять паралелі зі збудженням людини, пов’язаним зі спідньою білизною.

Але багато власників спідньої білизни люблять одягати її виключно для себе, не маючи на увазі пристрасті партнера. 

Білизна та сексуальний одяг історично підбиралися для привертання уваги партнера. Але сьогодні ми живемо у такий час, коли жінки розширюють свої можливості і говорять:" Я достойна того, щоб носити привабливу білизну. І можу носити її коли завгодно, щоб відчувати себе у моменті". 

Звичайно, не всі є шанувальниками білизни, а емпіричні дослідження психологічних асоціацій з нашим найінтимнішим одягом обмежені. Але анекдотичні висновки свідчать про те, що багато людей покращують психічне здоров’я, якщо носять гарну спідню білизну в повсякденному житті, таку як корсети, мереживні ліфи, бюстгальтери бралети від https://sokolingerie.com/collections/lingerie-sets

У наші дні є багато варіантів, щоб придбати дорогу білизну, яка використовує високоякісні матеріали та поставляється у гарних комплектах. Хороша білизна не обов’язково має бути надзвичайно мереживною або відверто сексуальною, щоб її власниця відчула жіночу силу. 

Білизна та самовпевненість 


Але чому саме носіння гарної спідньої білизни впливає на наше психічне здоров’я? Ось послухайте, що кажуть психологи з цього приводу. 

Носіння гарної білизни підвищує впевненість у собі 


Носіння якісної спідньої білизни посилює нашу впевненість і почуття власної гідності, навіть якщо ніхто цього не бачить. А впевненість у собі змушує нас виглядати більш фізично привабливими, тому що починаємо по-іншому стояти, ходити, говорити і жестикулювати. Впевненість робить зміст того, що ми говоримо, більш переконливим. Носіння білизни викликає почуття жіночності, сексуального звільнення та сили. 

Згідно з поглядом психологів, ідея носити для себе сексуальну білизну насправді має дійсно позитивний вплив на наш емоційний стан. Коли зовнішні

вбрання зазвичай пов'язано з культурними та суспільними нормами, комплекти білизни, навпаки, не повинні відповідати таким нормам, оскільки вони призначені лише для наших очей. 

Білизна надає свободу висловлювати особисту ідентичність 


Ми обираємо повсякденний одяг, щоб захистити від стихії, зробити діяльність комфортною,  безпечною або зробити заяву. Одяг — це наша друга шкіра і зовнішній прояв нашої ідентичності. Соціальна ідентичність спрямована у зовнішній світ, тоді як особиста ідентичність спрямована на те, як ми ставимось до себе.Сучасне дослідження виявило, що жінки вважають спідню білизну потужним, стверджувальним та складним переходом ідентичності від нудного до сміливого, і надає можливості висловити свою справжню ідентичність, яку вони не можуть спроектувати ззовні.

У цьому сенсі якісна спідня білизна дає можливість виразити внутрішні бажання та інстинкти, позбавлені будь-яких побоювань щодо судження чи втручання інших. 

Білизна є формою турботи про себе 


Жінка, яка купує якісну спідню білизну або спідню білизну виказує турботу про себе і це може підвищити моральний дух.

Це може здатися іронічним, враховуючи, що гарна білизна не часто є найзручнішим варіантом спільної білизни. Але покупцеві може просто сподобатися, як вона виглядає в певному наборі, або душевно почуватися добре, коли вона його надягає.

Все, що жінки роблять, щоб відчувати себе коханою, є турботою про себе. Наприклад, купуючи спідню білизну, жінка відчуває, що певним чином дбає про себе. Незалежно від того, чи є спідня білизна сексуальною, або просто підвищеної якості, вона дарує певну любов до себе.

Свідомі зусилля, щоб відчувати і виглядати добре, будь то спідня білизна, тіні для повік або шкарпетки — це спосіб дбати про себе.