Вініри: основні різновиди, показання до установкиУстановка якісних вінірів на зуби є найпростішим способом здобути бездоганно гарну посмішку, яку прийнято називати «голлівудською». Завдяки сучасним технологіям досить лише одного відвідування стоматолога, щоб відбілити і вирівняти зуби. Тепер не потрібно вдаватися до виготовлення дорогих імплантатів або інших видів протезів. Вініри від lumident.kiev.ua/ua/services/viniry допомагають повністю вирішити цю проблему.Що це


Вінірами називають тонкі пластинки, що закривають поверхню проблемного зуба. Головна функція виниров — поліпшення виду зубного ряду. Товщина готового виробу становить приблизно половину міліметра. Він щільно прилягає до зуба, не викликаючи жодних неприємних відчуттів.

Вініри від Люми-Дент дозволяють вирішити такі проблеми:
  • виправлення конфігурації зубів;
  • усунення сколень, отриманих в результаті травм;
  • вирівнювання зубів за розмірами;
  • ліквідація міжзубних щілин;
  • маскування пломб, оскільки матеріал, з якого вони виготовлені, відрізняється за відтінком від природного емалі. Вініри за зовнішнім виглядом практично не відрізняються від природних зубів. Лише досвідчений стоматолог може помітити корекцію;
  • усунення плям на зубах, якщо процедура відбілювання виявилася малоефективною.

Конкретна ціна вінірів залежить від таких факторів:
  • спосіб виконання. Непряме виготовлення в умовах лабораторії Люми-Дент обходиться дорожче, але такі вироби міцні і довговічні;
  • число і розмір зубів, що підлягають корекції;
  • матеріал виготовлення накладки;
  • обсяг супутніх послуг (первинна консультація, знеболювання, супутнє лікування зубів).
Розглянемо основні різновиди вінірів, в залежності від матеріалів виготовлення.

Керамічні


Матеріал їх виготовлення — якісна кераміка. Головна її відмінна риса — високий рівень міцності. Функції зубного ряду і окремих зубів збережені повністю. Крім цього, керамічні вініри довго не втрачають привабливого вигляду, стійкі до тривалої дії шкідливої їжі.

Композитні


Їх виконують зі спеціального матеріалу. Композитні вініри простіше у виготовленні і дешевше, ніж керамічні. Крім того, кількість зубної емалі, що знімається при установці, менше. Суттєва перевага — невелика тривалість процедури. Досвідчений фахівець витрачає на всю сукупність маніпуляцій близько 1 години. При цьому можливе виправлення навіть істотних дефектів. Але пломбувальний матеріал стирається швидше за кераміку і в процесі експлуатації втрачає блиск.

Люмініри


Такі вініри в Києві називають «голлівудськими». Це найтонша (близько 0,2 мм) пластинка з високоміцного фарфору. Вартість їх досить висока, але термін експлуатації складає близько 20 років. Ще одна важлива перевага — мінімальна травматичність. Лікар не виконує обточування зубної емалі. Застосування люмінірів дозволяє ефективно усунути невеликі вади і вирівняти зубний ряд.

Ультраніри


Це вдосконалений варіант «голлівудських» виниров. Товщина пластини становить 0,3 мм. Вони виготовляються відповідно до особливої технологією. Досить двох відвідувань зубного кабінету, щоб забути про тріщини, зубні проміжки та сколення.