"Піду в поліцію" (2015). Фільм-експеримент Богдана КутєповаЖурналіст Громадського Богдан Кутєпов методом «маски» занурюється в процес відбору в патрульну службу поліції. Серед понад 30 тисяч охочих він реєструється на конкурс і проходить його етап за етапом, приховано фіксуючи на камеру нюанси, які виникають у процесі.

Пройшовши всі етапи відбору, Діана Іваникіна звільняється з посади керівника відділу маркетингу. Упродовж кількох місяців вона та 2000 майбутніх поліцейських навчаються за унікальними методиками. Каже, що якби зупинила нетверезого Арсена Авакова за кермом, отштрафувала б його без роздумів…


Фільм «Піду в поліцію» знятий з січня по липень, і охоплює період від самого початку відбору до присяги нових патрульних поліції Києва.

Саундтрек — «Покину все...»: soundcloud.com/kutiepov/polic...

***
Громадське – проект, який створили самі журналісти. Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил. Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.

kiev police


режиссер — Гео Лерос
оператор — Гео Лерос и Андрей Гайсинский
пост-продакшен — postmoder.com.ua
музыка — the maneken
  • 511
  • 08/07/2015


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое