Факти про Мадонну



1,1 км Лука Бресель Чиктон, майбутній поп-королеви, був третій дитина восьми дітей в сім'ї з канадською французькою Мадонною Луїзі Фортін і італійською Силвіо Цікконом. І ім'я Луїза і її псевдонім пішов до дівчини з її матері. Батько Мадонни назвав свою улюблену старшу дочку «Литва Ноні» як дитину. 2. У своїй домашньої школи Рочестер Адамс Вища школа, Мадонна була далеко від найкращого студента, тому у віці від 19 років вона повинна виявитися. Але вчителі запам'ятовують свою палату і ще говорять про те, як вона досягла успіху в танцювальному класі і в шкільному драматичному колі. 3. На початку 80-х років Мадонна вже стала співачкою, але вперше опанувала спеціальність барабанщика. У Нью-Йоркі вона відігравала барабани, що входять до невідомого колективу «Снідан Клуб», мала парафія з гітаристом Данилом та виконав з ним у маленьких шаббі клубах. 4. Мадонна відіграла свою першу роль у 1979 р. в Бетонному Вісіті. Героїн назвав Бруно є мешканцем одного з кримінальних кварталів Нью-Йорка, який живе з трансвеститом і страждає від його переверсій. Як стати відомим, співачка захищала свій перший досвід кіно і навіть спробувала через суд заборонити фільм від показу під претекстом великої кількості відвертих сцен насильства, але втратила справу. І режисер фільму Стефан Левік тепер захоплено розповідає журналістам, що майбутній зір у сльозах захопив його за цю роль і отримав тільки $ 100.

5. Умань Мадонна повинна відігравати роль Рахеля Марина, коханця героя Кевін костюмера, в знаменитій мелодрами «Бодіягар», але режисер фільму Мік Джексон обрано на користь іншої знаменитої співачки – Вітні Хустона. 6. За словами брата співачки Крістофера, в кулінарії Мадонна не дуже вдало. Крістофер говорить єдине, що вона може приготувати на кухні - рисові манжети. Крістофер дебункс ще один популярний міф про її сестри – історія того, як вона прийшла до підкорення Нью-Йорка з $35 в її кишені. Він стверджує, що в той час Мадонна вже мала кілька контрактів і гідних комісій за покраїнску дівчину. 7. Ключ до його успіху є ексцентричністю. У 1989 році після виходу відео на пісню «Похід молитви», де Мадонна співає на фоні паління хрестів, вона була офіційно вилікана Ватиканом і папою особисто. З цієї причини Pepsi припиняє свою найбільш вигідну рекламну угоду на час. В результаті не довга в приході – пісня «Похід молитви» стала музичним естселером і тривала на верхніх лініях графіків за рекордом довго 8. У Мадонна не страждає від нестачі самооцінки. «Я хочу бути такими, як Mahatma Gandhi або Martin Luther King, але я хочу залишитися живим».

9. Навігація Мадонна зуміла перепідготовити дизайнера одночасно. Співачка створила свою персональну колекцію шведського бренду H&M і для американського Gap у співпраці з Missy Elliott. За словами чуток, досвід створення одягу Мадонна був нещастям і вирішив не повертатися до нього. 10. Ім'я Мадонни вказана в книзі Guinness Records: вона називається найбільш успішною жіночою співакою всього часу. Її чистий варто сьогодні становить $400 млн, що вона чесно заробила після продажу 200 млн примірників своїх альбомів по всьому світу. Під час своєї кар'єри 25 років вона видала переглядів: 64, які вступили до Великої Британії Топ 40. Дивіться також: 30 фактів про Леді Гага. 10 фактів про Париж Хілтон. 40 фактів про Eminem. 20 фактів про Steve Jobs. /р

Джерело: www.mgpublications.com/news/9682

Категории

Смотрите также

Новое и интересное