Які продукти допоможуть вам впоратися з осінньою дощем


Осінь - це час, коли дні виходять коротшими і погода часто похмура. Це може вплинути на наш настрій, викликаючи так звані осінні сині. Однак правильне харчування може допомогти впоратися з цим станом. У цій статті ми розповімо вам, які продукти можуть підняти настрій і підтримувати здоров’я восени.


Продукти, багаті на tryptophan
Триптопхан - амінокислота, яка сприяє виготовленню серотоніну, гормону щастя. Щоб поліпшити настрій, включають наступні продукти харчування в раціон:
  • Банани Не тільки джерело триптофану, але і калію, який підтримує здоров'я серця.
  • Горіхи та насіння Особливо корисні горіхи і насіння гарбуза.
  • Продукція Йогурт або сир можуть бути чудовими закусками для підтримки рівня серотоніну.


Продукти, багаті омега-3 жирні кислоти
Омега-3 жирні кислоти позитивно впливають на настрій і можуть допомогти зменшити симптоми депресії. Включіть в раціон харчування:
  • лосось Один з найбагатших джерел Омега-3.
  • Чиа і льон Відмінні джерела рослин жирних кислот.
  • Горіхи. Вони також багаті омега-3s і можуть поліпшити роботу мозку.

Продукти харчування, багаті антиоксидантами
Антиоксиданти допомагають захистити клітинки від пошкоджень і підтримки здоров’я мозку. Включіть в раціон харчування:
  • Ягоди та інші ягоди - багатий вітамінами і антиоксидантами.
  • христина Джерело вітамінів С і Е, що підтримує імунітет.
  • Темний шоколад Містить флавоноїди, які покращують настрій.

Чай і настій для спокійності
Теплі напої восени особливо приємні. Для підтримки здоров'я та відпочинку намагайтеся на наступні напої:
  • Чай ромашки - має спокійні властивості.
  • Зелений чай Він містить антиоксиданти і допомагає боротися з втомою.
  • Чай Ginger стимулює кровообіг і допомагає підтримувати імунітет.

Висновок
Зміна сезонів може вплинути на настрій, але за допомогою правильного харчування можна істотно поліпшити здоров’я. Додайте в раціон продукти, багаті на tryptophan, омега-3 жирні кислоти та антиоксиданти, ви допоможете вашому тілі впоратися з осінньою синіми і зберігати життєздатність.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное