5 Суперпродукти, які можуть допомогти поліпшити здоров'я



Суперпродукти - продукти харчування з високою концентрацією поживних речовин, які сприяють здоров'ю. У тому числі їх у дієті, ви можете підтримувати тіло в тон і поліпшити благополуччя. Розглянемо 5 популярних суперпродуктів, які принесуть вам максимальну користь.

1. шия
Насіння Чиа багаті антиоксидантами, клітковиною, білками та омега-3 жирними кислотами. Ці крихітні зерна допомагають поліпшити травлення, підтримувати здоров’я серця і навіть контролювати рівень цукру в крові.
  • Джерело омега-3 і омега-6
  • Містить здоров'я шкіри
  • Допомагає регулювати вагу

2. Квіноа.
Quinoa - це псевдограїнна культура, яка містить всі необхідні амінокислоти, що робить його повним джерелом білка. Цей суперпродукт також багатий вітамінами В і клітковиною, що допомагає поліпшити обмін речовин і підтримувати здоров'я кишечника.
  • Повний білок.
  • безглютен
  • Містить залізо і магній

3. спіруліна
Спіруліна – синьо-зелений водоростей, насичений білками, вітамінами, мінералами та антиоксидантами. Його застосування допомагає підтримувати імунітет, покращує функціонування печінки і сприяє детоксикації організму.
  • Має протизапальні ефекти.
  • Зміцнення імунітету
  • знижує рівень холестерину.

4. У Ягоди Годжі
Ягоди Годжі містять велику кількість вітаміну С, заліза, білка і антиоксидантів. Вони хороші для шкіри, зору, а також допомагають збільшити рівень енергії і підтримувати здоровий травлення.
  • Зміцнення імунітету
  • Покращення зору
  • Знижувати рівень стресу

5. авокадо
Авокадо багатий мононенасиченими жирами, клітковиною та вітамінами Е, С, В6. Цей продукт підтримує здоров'я серця, допомагає нормалізувати рівень холестерину і покращує здоров'я шкіри і волосся.
  • Зменшує рівень холестерину «діє»
  • Покращує стан шкіри
  • Джерело здорових жирів

Додайте ці суперпродукти до вашого раціону допоможе поліпшити загальний стан здоров'я тіла, зміцнити імунітет і збільшити рівень енергії. Починайте з невеликими порціями, поступово збільшуючи кількість, щоб досягти кращих результатів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное