Почуття в грядках, почула чоловіка голосу за спиною, коли вона побачила, що викликала її, майже безмовно.

«І чому б я маррі? ? Олексій думав, але це занадто пізно думати про це. Весільний реєстратор вже робить урочисте мовлення, наречена все в білому кольорі, гості кріляться щастям. Він любив Маринка, але перед Мар'янкою був Катя, і перед тим, як був Оксана. І з якоїсь причини, ніхто не в реєстрі перетягував його. Він не розумів, як це сталося. Один тихий осінній вечір, вона просто прийшла і сказала: "У вас маррі мене або я залишаю." Здавалося йому, що весілля було тривіальною справою, яка нічого не змінила. Але тепер він зрозумів, що це не буде.



В результаті шлюбу тривав два і півтора роки. Це хороший час для тих, хто не хоче одружитися. Alexei дійсно намагався бути чоловіком, але не останню довго - пішов зліва. Після розлучення він отримав холод. Про Маринку він пішов.

Чоловіки, які не знають відповіді на питання «Чому я одружився?» Марина виросла у велику сім'ю і дізналася, як працює світ. Ви повинні боротися за своє щастя, інакше. Сама вона приймала на стипендію в університет, вона знайшла роботу, орендувала невелику кімнату з другом в хостелі. Я також зумів допомогти молодшим. Шлюб з Alexei - її перше кохання з школи - дівчина була заохочувана матір'ю. Мати вірили, що відносини повинні бути серйозними, до могили. З дітьми і всім. Марина і сама. злийЯ був одружений.

91721018

В кінці несплес вийшов, як це сталося. Залишилося тільки радіти, що з Олексієм, щоб народитися в сім'ї не працювали. Важко закінчити магістуру з маленькою дитиною в руках. Марин не був таким, що вони більше не були разом, щоб він був зрадований. Поранений жіночий его Він не може відновитися від того, що він знайшов той, хто любить краще. Іноді, на темних вечорах, Марина навіть перепрошувала себе для неї. Я хочу, щоб Олексій запитав себе: «Чому я одружився?» І вона засудила жінку страждати.

Ви не повинні підштовхувати його так. Не слід перетягнути його до реєстру. І ви не змогли скаржатись занадто часто. Ви знаєте, що я скасовую шкарпетки по всьому будинку. Деякі чоловіки зазвичай пити і витрачати гроші на азартні ігри.



А потім в невеликому місті ковбасний завод відкрився з дуже привабливими слинами. Молодих професіоналів, як її знайти, важко знайти місце у професії. Так Марина вирішила розпочати невеликий і не менше рухатися до свого житла. І для цього необхідно зробити щось більш серйозним, ніж часова робота в бібліотеці і в відділенні.

Зустрілася Микола Васильович – другий чоловік, з яким все було вже “реально”. Це коли Марина забули про Алексей як щось повністю пологів. Ще одне - директор ковбасного заводу, який впало в любов з її на перший поглядй

Все дуже швидко перевернулося. Ось вони йдуть в море разом, але вона вже переходить в величезну чотирикімнатну квартиру в центрі. Микола Васильович виявився ефективним чоловіком, тому він не витягував вагу протягом тривалого часу з пропозицією. За чотири місяці до того, як він з'явився. "Я одружився!"І отримав він на одному коліні. Мама Марина була просто загартована, ще більше, ніж сама Марина. В останні роки все в житті моєї дочки почали займатися! Подарунок долі, немає іншого способу. Але життя мав свої плани...



Наступні два роки були щасливими в житті Марина. Вона не працювала на всіх, але тільки обставила будинок, вирушила з чоловіком на різні події, пішли на відпочинок, читати книги і, нарешті, пішли на відпочинок. свінгерий Вони мали чудовий син і все було красивим. До того, як правда з'явилась про те, чому Микола Васильович так одружився. Знала, що він мав дружину перед нею, але ніколи не запитав, чому вони були відокремлені. Ні.

Одного разу чоловік прийшов додому і попросив її упакувати її одяг. повернутися в мамуй Він не пояснив причину, не слухав її покій і сльози, але просто холодно і непомітно подається для розлучення. Марина була відчайдушна, але вона не буде сама себе, якщо вона не знайшла правду. Вона визнала її через сторонні вуха.



Виявляється, що в житті Миколая була тільки одна жінка, яка любила без пам'яті. Так багато, щоб я міг ледь залишитися в моєму розумі. Його. перший Зробили їх, як вона бажала. І хоча вони розлучилися майже вісім років тому, вона допомогла себе приїхати і піти, коли вона бажала. У той час, коли голова заводу зустрілася з молодим і оптимістичною Мариною. Вона думала, що вона була любов. Але насправді Микола Васильович не може стояти самотності і просто знайшов заміну. Він був навіть зануренням, що Марина не була свого першого жертви, тільки що він не здивував попередні. Я хочу зустріти себе, чому я одружився? ?

Марина була дуже боятися, але не для себе, але для її молодого сина. Доброго дня і ночі. Марина не виходила, Я пішов один раз на півроку протягом декількох місяців, повільно накопичуючи столицю. Але я не можу залишити матері ще, мій син був занадто молодий, щоб залишити один. Добро, що він досягається в ньому: він навчався ділігентно, у всьому. мастурбаціяй



Вже кілька років до передачі сина до старшої школи було дуже важко для Марина. Якщо вона витримала два рази швидше. На заводі в Польщі вона повернула її назад, і на роботі в Італії вона перевернула сіру передчасно. Але тепер, спостерігаючи за сина, вона не може допомогти, але радіти, на якому сина вона мала. Звісно, вона може попросити гроші від свого екс-люда, вона може навіть замахнути. нехай їїй Вона не хотів нічого робити з цим пригодником. Час пішов дуже швидко. І тепер її дорогоцінний хлопчик вступає в університет.

Один літній вечір, в той час як прокопування через грядки, вона раптом почула знайомий голос, що виділяється по паркану.



Unsplash - Марина, с. Нехай це йде?

Вона була її першим чоловіком і її першим розлученням. Він також повернувся від роботи, але якось знайшов, де вона зараз живе. Тим не менш, в невеликому місті не складався. Хто знає, куди жив. екс-дружина Директор ковбасного заводу. Так Олексій дізнався про це, вирішив поглянути на чай. Шукаючи будинок, він спокійно запропонував:

- Ковані мене, Марина. Я був молодий і міцний, я не знаю на всіх. Чому б я маррі?й Тоді я зрозумів, що я ніколи не зустрілася з вами, ніж у моєму житті. Я був для різних місць і робочих місць, але тепер я інший людина. У мене є великий будинок. І ваш син вже дорослий, він незабаром буде привезти його ф'янце десь. Повернутися до старого віку з вами.

6573418 Габаритний зображення

Все життя Марини спалахнула перед очима. Це її Лешка! В школі зачаївся один. Але він вже зрадив її один раз, хто вірить йому зараз? У місці Марини багато хто згодні без загибель. Що ви думаєте? Приймати пропозицію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное