На деякий момент я зрозумів, що вже в нижній частині, потім Коля з'явився в моєму житті.

Що робить людину нормальною? Стандартне життя, сім'я, хороша робота і перспективи? Давайте скажемо. Але це тільки те, що частина людської сутності, яка помітна для інших. І що всередині: емоції, враження, страхи - все це може бути прихований за відволікаючою посмішки і погляд на втомлений, півсні очі. Будь-який. депресія І так наш характер втратив все, що було так дорого. Він не залишає квартири, він змінює свій характер. Втратити контакт з сім'єю та друзями. Починається кошмар.



Звичайно, в цьому випадку, перш за все, потрібно звернутися до фахівця. Якщо психолог не допомагає, необхідно звернутися до терапевта, або навіть до психіатристів. Але як це таке, незважаючи на всі минулі перемоги і досягнення, будь-який з нас може перетворитися в порожню руїну, всередині якої немає нічого, але болю і страждань? Чому ми люди не імунітет до цього?

Про 21 або 22 років я дізнався, що у мене є депресії. Не той, що часто буває неповнолітнім через боредом або нерозділену любов з наступних дверей. На жаль, це реально. З його мінусами і без єдиного плюсу. Це було дивно мені, бо я думав, що більшість людей жили з аналогічними тарганами у своїх головах. Але виявилося, що мій випадок вийшов за межі звичайного нугою.

Як це сталося? Я пішов з невропатолога вперше, тому що я мав кілька панічних атак в місяць. Ви знаєте, коли ви перебуваєте на громадському транспорті, наприклад, і раптом ви відчуваєте себе, як ви закінчите. Розум не сприймає ніяких загроз, все здається досить знайомим з ним. Але серце починає збивати як божевільний, очі заливати червоними і вуса перетворюється на два внутрішні барабани. З якої причини? Хелл знає.

р.

Деякі епізоди відбувалися практично відразу. Інколи я трохи більше. Я точно знав, що були деякі місця, де атаки не досягали мене. Як квартиру я отримав від мого бабуся. Він завжди був спокійним і відносно простим для мене. І давав, що я працював з дому і не мав багато знайомих, було легко додати два і два: Я припинив виїзд будинку на всіх. Служба доставки стала ближче до деяких друзів. Але я не можу зробити інакше.

У першу чергу мені сподобалося цей вид життя. Я не хочу йти в офіс і поговорити з людьми, які не цікавляться. Знову економія часу божевільна. Я купив собі бігову доріжку і пару невеликих гантелей, щоб триматися. Я не думав про романтичні стосунки, вірю мене. Коли ваші внутрішні ритми і ваші зміни способу життя, хлопці останню річ дівчина має в її голові. Ну, принаймні в моєму випадку це було.

А потім... Я просто почав давати. Я думав самотність, ніж для інших. Я почав дивитися фільми, телешоу. Слухати музику, навіть писати. У будь-який час було багато вільного часу. Так чому б не витрачати на щось цікаве? Я купив новий, потужний ноутбук і почав зникнути на дні на різних форумах, чатах, соціальних мережах. Навіть приглушені на онлайн ігри. Я не можу сказати вам. Але було, допущено,

242552

І я був збережений з фіналу, якщо я можу сказати, що життя чисто від нещасного випадку. Уявіть мене, молода дівчина, 26 років. Але вже з синцями під очима і зайвою вагою. Так, сидячий спосіб життя утворився навіть з усіма необхідними. Я просто не хочу бігти або подбати про себе. Також компанія з місцевих кафе провела свою роботу. А коли ви забудете сніданк або вечерю, ви хочете добре їсти перед сном. І все йде в звичку...

Одного разу приїжджав у гості. Вони і друг зацікавили мій біговій доріжці, так як я не скористався нею на всіх. Микола, друг мого брата, був вперше здивований в умовах, що я живу. Але після того, як він почав дарувати мені деякі невеликі компліменти і навіть запрошував мене, щоб взяти прогулянку. Я, звичайно, в моєму порядку почав руйнуватися і саркастика йому, що ціна треку не підлягає зміні, для добре-угорської мови немає знижки. Але він наполягає на себе.

до 1 2 3 4 5+

А потім все почалося, щоб статися самостійно. Він прийшов, ми говорили. Не промовляйтесь і нічого іншого. У мене було подбати про квартиру я жив. Ваш зовнішній вигляд. Я почав готувати для себе різні салати, легкі закуски, супи. Якось було шамою, щоб взяти Коля на кухні, де було майже нічого в холодильнику, крім пакетів з доставкою. Ви знаєте, що пластикові контейнери, які мають багато оголошень на них? Ніщо інше, не навіть яблука. Потім, з часом я спробував і вирішив питання...

Поки ми починали ходити разом. На ніч, коли не було багато людей. Далі ми пішли на кіно разом, і один раз я був на відносно великому концерті. Я ніколи не мав «просту справу». Я навіть забули, як вони відчували. Я просто пам'ятаю про них нічого хорошого. У той же час я почав відновити, втратив вагу, отримав хороший макіяж і деякі речі.

р.

Депресивний епізод Ні, ми не одружилися. Хоча ми практично жили разом з Коля. Вони переїхали у мене, вони переїхали з собою. Дуже добре, що у нас є ноутбук, телефон і невеликий пакет - найнеобхідніші речі для життя. Все інше не важливо. Але історія закінчилася так, як вона почала - раптом. Коля просто сказала, що він зустрів деяких дівчат і він думає, що це доля. Тексти пісень, а це означає: Він не хоче лежати мені, він був тонкий з мене, але це його. І так мені не доведеться турбуватися занадто багато, я думаю, що він навіть показав мені картину її. Він виглядав ще гірше, ніж я зробив у своїх найгірших днях. Відсутній чоловік.

Я не знаю, якщо у мене є якийсь фетиш про втрати або просто сталося, але факт залишається. Ми не будемо говорити про це. Це не схоже на поганий кінець, це? Я приніс своє життя в певну кількість замовлень. Тільки день після того, як ми зламали, я мав ще одне захоплення. Через тиждень, а потім інше. Час в коханій квартирі.



Я не знаю, що робити все ще. Трохи страшно через все це і дико. Я не маю хірурга, щоб перетворювати людину, яка сидить 24/7 в Інтернеті. Але хто знає, як це буде в майбутньому? Я не можу знову звернутися до лікаря. Я не знаю, які зміни я зробив протягом багатьох років. Сидіння вниз, сумний. Іноді я торкався. Бажання жити і насолоджуватися життям зникне повністю без сліду. Я спробую повернутися до роботи. Що відбувається поруч.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное