Моя мама-в-одному попередила мене з самого початку, що її син не так просто, як він здавалося.

Хто гіпокрит? Це насправді не так легко знайти. З цією особою потрібно їсти, так як кажуть, поода солі. Щоб потрапити в ситуацію, яка виявить його істинний характер, і без неї ніяк не буде. І насправді, наприклад, колега роботи посміхнеться на вас в усіх 32 зубах, дайте вам компліменти. І ви ніколи не знаєте, що він сказав про вас за спину. Як ви робите це, якщо ви тільки спілкуєтесь



Пелеса є ще однією справою відносин. Ваша половинка просто не зможе відтворити роль довго, приховавши його сутність. Вам просто не потрібно будувати замок піску і здобувати, що відбувається під ніс. Ваш партнер: Він часто говорить про своїх друзів, які ніколи не скажуть на обличчя. Що про батьків, чи є претензії до них з нуля? Довірте мене, він говорить про те, що ви, поки ви бачите. Такий характер не можна переробити. Ви повинні знати, що гіпокритт і як його розпізнати.

Хто є гіпокриттом, я не можу стояти, коли мої друзі говорять про своїх рідних, деякі прикрашені смужки або щось, як це. Я не можу думати про те, що намагатися отримати її неправильно. І я дуже хороший друзі, навіть коли я не був одружений з сином. А потім, в нашій другій або третій зустрічі, вона попередила мене, що син не був настільки простим, як він здавалося. Я думав, що вона була жартами, але вона виявилася вірною. Я хочу, щоб я взяв її слова на віру рано.

Максим виріс без батька, і це здавалося мені, що через це він став якось більш безтурботним. Ми відомі його довгий час, але це свого роду брудних. Тексти пісень, а це означає: І тоді він раптом попросив мене зустріти, я думав трохи і вирішив спробувати. З тих пір я сміхався, як п'яний на будь-яку дату. Він може зробити мене сміятися таким чином, що я не був стриманим в музеї, на виставі в театрі і навіть в ресторані, де Максим запропонував мені. Він завжди був простим.

, м. Херсон

Я не вважаю себе правою дівчиною. Я можу піти на напій з друзями, не часто, але я можу. Я можу сердитися і почати одяг, а потім крі. Я завжди намагаюся тримати своє слово перед іншими. Я не кинути їх, звичайно. Але іноді я можу відлякати себе. Я пообіцяю себе, я буду бігти вранці, а потім я дам його. Я думаю, що ви розумієте.

Максим завжди підтримав мене в таких моментах. Завжди до тих пір, поки ми одружилися. Після цього все вийшло на голову і відчував його дуже різко. Хочу я знав, хто був гіпотезою. Спочатку він став трохи занадто зосередженим, дорослим. Ні, я підтримую ідею, що чоловік повинен бути серйозним. Доброго дня. Але чому відіграють бос-авторитет перед колегами? Так само, щоб показати їх під контролем дружини? Дійсно?



Потім він почав гойдувати свою ліцензію. Незважаючи на те, що ми живемо в моїй квартирі, цей факт не вражав його на всіх. «Оля, хочу штори в нашому будинку завжди бути чистими, Оля, чому є так багато непотрібних речей на балконі?» Чому Максим раптом вирішив, що я повинен бути очищувачем у своїй квартирі? Але після того, як мій ярмарок зауважень, я не досягла жодного результату. Стара Максим зникла десь. Все, що залишилося, було його поганим, гранатометом.

О, до речі, тільки зараз я дізнався, що, він виходить, наші взаємні друзі - все скумбрія і немовляти. Ніщо в цьому житті розуміються, тільки висить і спить один з одним. Навіть ті, хто працює набагато важче, ніж нам. Ті борти. І не можна спілкуватися з ними. Ось ми йдемо. І я думав, що моя футболка Максимка - хлопець і лікує всіх однаково. Хто знав, що очі він не може стояти. Але він щасливий спілкуватися за свою користь, так. Хто гіпокрит? Мій чоловік!



Я можу дати вам багато прикладів, це буде легко, тому що ці речі довго триматися. Але чому? Просто вловити себе в поганому настрої, а негативність в житті, так, досить. Хоча я був одружений протягом шести місяців. Що відбувається?

В одній точці я вирішив попросити маму, чому син його змінив так багато, як ми одружилися. Я взяв торт, я вдягнув, я зв'язався з Максимом, що я збираюся до друга. Я просто хотів би поговорити з моєю мамою обличчям до обличчя, як я повинен бути?! Ми зустрілися і спілкувалися. Чи можу я сказати, що я відчуваю себе краще після цього? Ні, абсолютно. Я просто дізнався деякі деталі з дитинства, і що робити з ним, абсолютно не розуміючи.



Так, той факт, що Максим виріс без батька, розроблений в ньому навіть тоді, в дитинстві деякі якості. І тих, хто зараз в правильному місці. Він використовується для чоловіка в будинку. Я міг би мати мій, або я міг би трохи похизуватися. Але тепер ця роль «другого числа» для нього я граю. Що відбувається далі? Він завжди сказав мені, що його діти завжди повинні ходити на нитку і викликати його, батько, тільки ви. Це його віра.

Я не розумію, що деякі його слова звучали серйозні та зрозумілі. Я думав, що він був жартом. Вони просто люблять молоді. Але ні. І тепер у мене є вибір. Я не маю сумнівів про це. Я хочу бути одруженим з такою людиною? З ким ви не знаєте, що очікувати на кілька місяців шлюбу. Я не знаю. Так я дуже сумний.



Якщо тільки ви можете провести час з коханою людиною перед шлюбом, використовуючи детектор брехні, щоб точно дізнатися, де вони є чесними і де вони лежать. Скільки незадоволених шлюбів можна уникнути? Але це не практикується в будь-якому місці. Я шкода. Я буду першим використовувати такі послуги.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное