Я шукаю, як мій друг Sveta ставить речі для того, щоб мати сім'ю і заздрити її характер.

Хто б подумав, що стати страшною дочкою-в-правом з жартів може бути простіше, ніж просто. Важко захистити свої кордони, і била - відносини з матір'ю Хороший приклад цього - мій найкращий друг. Моя людина і я просто підписалися, тому я просто відступаю. Але, подивившись на прикладі моєї Свєти, я просто боїтеся, щоб розповісти мій чоловік матері слово по всьому світу. Ось як жити мій життя, закінчуючи самотністю. робочий день після іншого. І я не бачу гроші – половина наших заощаджень йде на мій материнський та рідний.



Але на всіх святкових святах я- дочкай Софія Івановна відповіла мене перед усіма її друзями, і вона не відродила свою душу в сина. Я дуже втомився від економії на кожній парі зимового взуття. Якщо тільки люди знали, що вартість була. дочкай Іноді я думаю, що я хотів би, як Sveta, піти в нелюблених родичів. Але я б жити в будинку, і мій чоловік буде з мною, не мій мати. Я просто не маю відваги.

Іноді, як я чую історії друга, мій волосся стоїть на кінці. У інших сім'ях виходить, страви літають по будинку, люди псують один одного. Не потрібно. Але я втомився жити в тіні моєї родини. Що таке?



З Святославом ми перебували у відносинах протягом 6 років до того, як ми одружилися. Ми поїхали і вперед, але в кінці любові виграли. Я відомий свою матір довго, але я дійсно став частиною сім'ї тільки після весілля, тобто рік назад. Я чув про сімейне життя від друзів. Я не можу сказати, що будь-який з них щасливо одружений. Прийняття за один, який я згадав на початку. Я думав, що вона була божевільною, але вона не бере участі. І тепер я можу вірити, що тільки її позиція можна вважати правильним, і я маю щось вчитися.

Я працюю з ВНЗ. Вже з слов'янським, я був ембаррасований спочатку. Приймаємо до нього подяки і подарунки, звичайно, приємно, але в побуті ми звикли. розбитий У нас були робочі місця, оскільки ми були учні, тому витрати завжди були розщеплені на два.

3250Р. 3700Р.

Ми побачили мене, коли слов'янська запропонувала мені. Я сміхався спочатку, але потім я думав про це теж. Тільки Свєта розмовляє мене: «Не біжить, все добре з Святославом і без шлюбу». А коли ви одружилися, ви повинні поділитися з сім'єю. Що сталося.

Сама Севета завжди була дівчина з чарівною відгодою. Вона кинула своїх дружок, як тільки вона не схожа на щось. Але навіть для неї був джентльмен, який може порадувати все. Він зробив гідне життя. (в основному за кордоном на заробітку), був м'яким з нею і ускладненим. Завжди зробив, як вона сказала.



Непристосувати просто не отримувати разом з мамою. У сім'ї чоловіка Свєта було тільки одне хлібобулочне - її чоловік, по суті. Батько-в-одному відвертають весь час, і мати-в-завдяки працювали для двох, щоб забезпечити трьох дітей. І я розумію, чому вона не хоче, щоб її сина йти. І, нарешті, в сім'ї, які могли б піклуватися про сестри і мати. Але світло відрізняється.

За останні десять років злодій син зробив для свого батька будинок. апошніВін платить за навчання сестри і підтримує своїх батьків. Проте, щось змінилося з шлюбу. Наприклад, Sveta не розуміє, чому чоловік повинен підтримувати дві здорові дівчата, які мають силу і час, щоб заробити свої власні потреби. Це не навіть про навчання, але про кишеничні витрати.



Нешвидкий У цьому я підтримую другу. Ми навчимося та працюємо одночасно. Але є одне, що я не погоджуюся з.

Не молоді батьки, як і старше Логін тюрма В будинку є тільки мати, але батько сімейних напоїв більше, ніж приносить в будинок. Вони не живуть багато, і без допомоги сина, вони, ймовірно, живуть дуже бідними. Речі в сім'ї стали досить поганими, коли Свєта суворо заподіяла чоловіка, щоб передати великі суми до сім'ї. Тепер тільки на великих святах, а потім не завжди.



Чи варто згадати, як сердитися всю сім'ю? Сестри свого чоловіка без ембаррасментної води її з грязею за спину. У нашому місті є такі страшні чутки. І скажи, що скаже, навіть пішли на фортунний казник, щоб вона послухала дорогу сина розлучення. Це тільки світло одночасно відчуває себе великим. Вона не піклується про злих язиках або проціджених. відносиний Вони живуть окремо в приватному будинку.

Моя ситуація протилежна. Відразу після весілля ми переїхали з нашої орендованої квартири до нашого будинку батьків. Ось де все почалося...

Спочатку фіксуємо дах. Потім вони повністю обладнані двома нежитловими приміщеннями. Будинок батьків св. Св. величезний, але дуже старий. Моя мати-в-правила, що ми «злимати гроші» і, нарешті, переходимо з ними. Тепер всі гроші витрачаються на повсякденне життя, харчування для всієї сім'ї і загального автомобіля, який також переживає важко. Спочатку я думав, що рух буде гарною ідеєю. Але незабаром я зрозумів, що гроші пішли. Почнемо, вони почали. глазурй А мені здається, що іноді слов’янка дає батькам круглі суми, але він не каже мені про це.

р.

Несплаш, але мій мати-в-завдяки мені. Він не може зупинитися. Це задоволення, звичайно. Але більше і більше я дивлюся на щасливу Светку і думаю, що я теж можу рухатися? Я думаю, що це робить нас бюджетне забезпечення Він буде дрібним. Звісно, Софія Івановна проведе Святослава з усіма її травня. Але я не думаю, що це ненавидіти мене. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное