Я попросив маму, щоб сидіти з дитиною, коли моя дружина і я пішов на море, її відповідь застрягла в голову.

Найкращий час для дітей для відпочинку - це солодке теплого літа. Але коли ви 5, то це не важливо, де ви витрачаєте 3 місяці щастя. Не менше моря, на дачній ділянці. Головне, що поряд з батьками ми любимо. Герой нашої історії почуло сильні слова від старої мудрої жінки. Тепер він має всі шанси бути ідеальним танцем для сина.

3610Р. 4200Р.

Я завжди вірю, що дружба між сином-в-правом і матір-в-правом є як рідкісна, як ауроса в наших широтах. Як правило, мати дружини представлена в якості Cerberus в спідниці, з якою неможливо знайти спільну мову.

Але мій друг Саша не думає. Він любить свою маму. Або принаймні лікуйте його з великою ніжністю. Коли я попросив їх, як вони вийшли там, вони сказали мені свою історію. Від чого він сказав.



Після весілля я очікував мати дружини, щоб зробити трюки і скумбрія. У той час я почула скарги і страшні оповідання від друзів про мій шляхетний матері-в-право. У той час я звик до ідеї, що це сталося для всіх. Крім того, Валерія Сергіївна була вдовою і пенсіонером. Я визначився, що вона почне заважати в нашому житті.

Що сталося. Вона називалася Лудкою щодня, і вони були на телефоні за годину. Але про себе не дала мамі.

Коли Міша народився, я вирішив, що прийшов час. Тепер мати дружини обов'язково заплутати нас з турботою і викладаннями. Я навіть почав шукати новий розкладний диван замість старого. Я вирішив, що Валерія Сергіївна буде з нами протягом всього дня і навчати молодих батьків.

153981

І знову здивував мене. Вона купила капелюшку, приніс нам гору підгузників, гірників та інших дитячих речей. І тільки тихо випаровуються. Валерія Сергеевна ніколи не відмовилася сидіти з онуком, коли вона повинна йти до лікарні. Але я ніколи не попросив бути нянькою.

Після того, як я почула від колеги, я почула рецензію на одну приморську базу відпочинку. Для пар і грошей доступні. Він кинувся до своєї дружини з контактами і запропонував упакувати валізи. За 4 роки, як батьки, ми не взяли на себе хвилину. А тепер довгоочікуваний відпочинок пливе в руки.



Все, що я повинен зробити, було вирішити питання Мішка. Я пропоную, щоб залишити дитину в матір'ю, давайте її онуком. Моя дружина направила мене до приватної розмови з матір'ю.

Моя дружина не має проблем! Я взяв торт, пакет улюбленої кави і попросив її мати-завдяки відвідати. Вона привітала мене з посмішки, заварила ароматний напій. Я сказав, що онука буде добре провести пару тижнів з коханим бабусям, а його батькам - забрати сили на морі.

Валерія Сергіївна ретельно прослухала мене і відповів: Саша, я можу взяти Мешеню принаймні на весь літо, це не складно для мене. Але покажіть мені, мій улюблений син-в-право, коли ви можете прийняти ваш 4-річний син до моря? Зараз. Через рік буде п'ять, а потім шість і сім. Ви не можете відкликати весь літо, щоб повісити з вашим сином, якщо ви запобіжите його з Бабцем. Чи можна виїхати з цього дорогоцінного каміння?



Слухати Сашенка. Коли Мішке 18, він не хоче йти в море з батьками. Чому він має предки? Подаруйте друзям і дівчатам. Солодкий час відпочинку дітей і батьків так короткий.

Так швидко виростите, ви не встигнете зв'язатися з нами. І ви не будете мати особливих спогадів про перший раз, коли ви приносили сина в море. Ви не почуєте свого риві сміху. Ви не будуєте свій перший піщаний замок з ним, ви не покажете його гілочки і альтанки.

Це Ваше право, Саша. І праву Вашої дитини пам'ятати, що це був Дад, який вперше показав йому море, а не інші люди. Подаруйте йому це диво пам'ятати!

Довірте мене, наші діти не з нами назавжди. Тому кожен момент біля них чудовий і неповторний.



Час життя дитини: серйозна мудрість І ви знаєте, слова моєї матері-в-прави глибоко закладені в мене. Я раптом зрозумів, що я не маю спогадів про те, щоб море з батьками. Я проживав щороку в селі з братом. Моя батько працювала як дамн. Весь вільний час з'їжджав на роботу. І коли мій тато мав інсульт, то я нічого не пам'ятаю.

Я змінив мій розум швидко і безумовно. Три з нас пішли на море, що рік. І наступний, теж. І я поважав мій дорогий мама-в-одному ще більше. Ця мудра жінка є справжнім скарбом.



Що ви думаєте про цю історію? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное