Якщо ви хочете бідності і відчайити, щоб залишити свій будинок, не дайте ці речі безкоштовно.

Хто серед нас не запозичили або запозичили нічого? Ми зазвичай не даємо це велике значення. І езотеристики між закликом до таких дій бути значущими. В іншому випадку ви можете втратити багатство в будинку - привертати неприємності і неперевершено поділитися своїм багатством, здоров'ям і щастям. Повідомляємо, як запозичувати товари для підтримки вашого благополуччя.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вкрай складно контролювати його заряд. Ми не завжди знаємо, як хтось лікує нас, коли вони приймають нашу власність. Повернувшись до об’єкту, може побажати нам шкоду.

Небезпечні люди Вони дають негативність всім, що вони торкаються. Так ви повинні бути дуже обережними з ними. А також – слідувати рекомендаціям, щоб не підбирати чужу «чорність».

Якщо ви сумніваєте наміри вашого контрагента, попросіть йому дати вам монету або невеликий деномінаційний рахунок для вашого речі. Так ви не можете відмовитися від вашого, це як ви продаєте. Що ж, коли ви запозичуєте щось. В кінці вони сказали, "Оплата". Це закриє двері в будь-яку негативність.



Які речі ніколи не можна давати безкоштовно? Вази, квіти, коріння, паростки і насіння вимагають оплати. В іншому випадку ваш донорський завод припиняє рости або навіть з І якщо ви подаруєте перерахований ворог, можна сказати, щоб надії вирощування квітки одного виду. Неважливо, що ви намагаєтеся!

Тим не менш, якщо ви попросите обертів квітки, який ви поділилися раніше, він швидше за все відмовляється. Тому що знає: це порушить відтік енергії, яку він свідомо створив.

Для повернення вкрадених повноважень до ваших квітів, щобскинути квітку гвоздики до ворога і сказати наступні слова: «Я даю вам квітку (ім'я людини), я приймаю свою квіткову душу, я повертаю все до попередніх місць». Повернутися до нормального часу.

Прийміть хоча б копійку для вашого заводу. Навіть якщо ви подаруєте його в тіт або подруга.



Ви можете приваблювати пастки та конфлікти в будинок. Снорсери радять робити наступні дії. Взявши монету на користь, покласти цукерки в посуд і сказати наступні слова: «Я не даю посуду, але продаємо їх на деякий час». Я повертаю і тримаю свою силу собі. й

Запитайте чоловіка, щоб повернути контейнер. Після промивання його під проточною водою з щіпкою солі, кажучи: «Якщо страви забирають іноземні сили, сіль їх знімала».



Ви не повинні залишатися будь-яким улюбленим кільцем або сережками! Відмовляється від цього запиту, оскільки ювелірні вироби поглинає енергію вашої господині. Ще одна річ, якщо ви вирішили подарувати ювелірні вироби. Під струмом води скажу: «Я наготував енергію цієї речі, займіть всю силу від неї, залишаю всі приємні спогади про це для себе. й

А потім «Послуги і принести щастя». Коли ви даєте, попросіть копійки в жовтому кольорі. Важливо, щоб людина відразу кладе на подарунок. Це зробить його щасливим і приносить йому щастя. Ваша влада залишаться з вами.



Сильна енергія солі діє як губка, поглинаючи як добре, так і погано. За запозиченою сіллю, ви поділяєте силу вашого дому. Подарує вам свою негативність, проблеми та проблеми. Часті запитання

Як захистити себе? Поливна сіль для гостя, спокійно витерла такі слова: «Я даю порожню сіль, я залишаю силу собі». Порушуйте з ліворуч, і зробіть гроші на послугу з вашим правом.

Якщо людина підозріла, ви маєте право відмовити від його запиту. У разі надзвичайної ситуації, купіть пачку солі на леваному місяці, який ви не будете використовувати. У домашніх умовах світиться свічка будь-якого кольору і падає на вершині 3 крапель воску, кажучи: «Ця сіль не вбере сил, що його оточення». Ніщо не буде вводитися в будинок або відійти.



Помістіть в будь-який куточок, крім кухні. Але також беруть символічну плату за неї. Важливо: подарувавши сіль, не вимагайте його назад, щоб не відпустити інших людей неприємностей.

Останнім складом хліба є достаток в будинку. Ви заблокуєте свій потік благополуччя. Не хвилюйтеся про те, що хтось думає, що ви зрадієте. Але якщо сковорідки совісті міцні, купуйте два ловери так можна віддати.

Якщо ви знаходитеся до запозиченого хліба, візьміть невеликий рахунок від особи і попередите, що не варто давати лофа. При подачі хліба як алми, не пропускають його через поріг. «Я допоможу, що людина потребує, зберігала свої позитивні сили». Доброго дня!

Р

Спокій в будинку: речі, дорогі душі Ми говоримо про об'єкти, які ви маєте більше 3 місяців. У вас є право не давати нічого, що приносить вам радість і удачу. Якщо це звичайний светр, ручка або ваза. Навіть якщо вона запитала її.

Що ви ніколи не збираєтеся до позичальника? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное