Не перший рік я був в статусі господині, і все буде дрібним, але мій чоловік почав будувати себе з нетримання.

Як знайти зріліКільце на пальці допомагає. Не секрети. Але люди роблять і люди, які час від часу намагаються відійти від звичайної собаки і поводитися не як очікується від них. Наприклад, заміжні люди знімають кільце від своїх пальців «так не пошкодити руки на роботі» і це правда! Особливо на робочому місці або якщо людина любить спорт, відпочинок на відкритому повітрі.



Незрівняні люди, з іншого боку, можуть покласти кільце на пальцях з тієї причини або іншої. Відправники, наприклад, оплачуйте заручку до колишніх дружин. Або ті, хто розлучився, які не хочуть ставити з «неправомірною втратою». В цілому правило кільця на пальці не завжди працює правильно. І в цьому плані можуть бути смішні і не дуже непорозуміння. Незважаючи на те, що це виглядає так мало...

В цілому, друзі, я нещодавно мав ситуацію. І це все ще йде, і я досі не знаю, що це зробити. Я спробую зробити це якомога простіше. Подумайте про це, можливо, хтось розповість вам щось добре.



Я те, що люди називають бізнесменом. Я особисто, як це краще. Я не мільярдера, але я маю багато перспектив. З іншого боку, я дав дуже багато до моєї кар'єри, тому мені довелося жертвувати мій час, мої нерви, мій чоловік і моя сім'я. У будь-якому випадку, я самотні.

Але є один чоловік. Для більшості людей ми не більше, ніж бізнес-партнери. Я не близька, але я знаю дружину Євгена і навіть сина. Ми часто повинні працювати разом, щоб побачити нас в одному офісі протягом дня. Проблема полягає в тому, що тільки невелике коло знає, що є більше до двох нас, ніж дружба. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Не судити мене, я невиправдана жінка, є не дуже попит на мене.

27792

Так, в усі роки, що Женя і я разом, я ніколи не говорив про те, що наші відносини навіть трохи відкриті і ближче. Я завжди був комфортним. Я знаю, що він не збирається розлучення, і чому? І знову він любить дитину, і дає дружину половину того, що він заробив через довгостроковий, але все ще справа? Я не бачу в цьому місці.

Ми не попросили нічого від одного. Можливо, Женя допоміг мені в деяких чутливих ситуаціях. Про роботу. Але ми почали говорити про те, що я просто його помічник. Так це не дивно. Крім того, я знаю, що крім мене, він іноді може виходити з іншого юнака. І я не вважаю себе однією особою. Звичайний дорослий життя, якщо ви знімаєте все, що рожевий настоянка. Добре, ви знаєте.



Але ось проблема. Про тиждень тому Євген почав грати ганчіркою. Якось я фігурую, що це буде класно, якщо він прогулявся з весільним кільцем на пальці. Вдень, коли ми працюємо або просто в офісі, будь ласка. Я не маю претензій. Але решта часу, і особливо перед нашими друзями, не турбують. Багато людей в нашому соціальному колі не знають, що Жаня одружена. Вони думають, що це пара, і вони не повинні знати решту.

За минулий тиждень кілька людей приїхали до мене з відключенням очей і явними питаннями. «Що це на пальці, і де твої?» Чому ми привітали? Всі речі. Я ще не дитина, тому лежачи або гасити не моє життя. Але тоді нам довелося поспілкуватися з сюжетом про те, яка гра у нас є, сниться весілля і так далі. Почуття, що я повинен визнати, є просто знезаду. Подібно a guilty школярка.



Я хотів попросити Дженні, що потрапив в нього. Чи має він кризу середнього життя? Так він зберіг тихий перший, потім спробував жартувати. І тепер вона сказала, що я знаю, що ігри я граю з одруженою людиною. Я повинен знати це може статися. Типова ходова чоловіча відповідь. Я розумію, що він одружений? Або ревнощі своєї дружини? Ні, але наша легенда зламається серед друзів, що не дуже добре. Румори – це кішки, слово рота завжди прекрасно працює, щоб ті, хто знає про нашу «подругу» можуть дізнатися про це.

Чи не ви думаєте, що я є? Вчора я спробував поговорити з нашим взаємним другом Alexei. Яка інформація про будь-які новини? Ні, це безперечно. Займіть чоловіків один одному. Він почав висихати всі сорти локшини на вухах, бігаючи, але він ніколи не сказав нічого. Це так, як він використовується, щоб бути різними, yeah.



Так що тут я, запитаю на консультацію. Що ви думаєте, що сталося з зміною мого друга? Чи має кільце на увазі щось? Ми спілкуємося зазвичай, крім цієї теми, він не приховує нічого від мене, і ми не маємо ніяких скандалів. Будь ласка, не радимо нам звернутися до психолога. Ми дорослі і не віримо в терапія. Я не вірю, і він не живе. Я просто не можу сказати, що хтось поруч з вами про свою проблему.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное