П’ять кращих радянських фільмів, які знімалися на Одеській кіностудії

Про якість радянського кінотеатру, як було розбито копії. У світі немає кращого чоловіка. Це свого роду і трохи наїв, але це завжди про перемогу над злом (принаймні, як радянські чиновники побачили його). Не вірю, що рівень кінотеатру тих років не досягав висоти світового кіно. Люди люблять фільм, оскільки вони не побачили його. Сьогодні ми розглянемо лише невелику частину радянського кіно. Давайте поділимося нашим рейтингом фільмів, які я зробив. Одеська кіностудіяй



Відразу додайте, що вибір картин дуже предметний і створений виключно на основі думки автора. Якщо ви не будете збігатися з цим. Ви завжди можете говорити про це в коментарях під матеріалом, ми обов'язково прочитаємо його.

Одеська кіностудія Почати невелику екскурсію в історію. Заснувала Одеська кіностудія, яка в радянських часи була однією з двох центрів кіновиробництва в Україні (друга, звичайно, в Києві). 19 Річнай Це було власне кіностудії.

р.

Місцевий фотограф Мирон Гроссман Починався фільм Одеського літопису. Через кілька років на території свого брата він побудував лабораторію, в якій обробляється плівка і невеликий павільйон. У 1919 р. після націоналізації та об’єднання приватних плівкових заводів Харітонова, Гроссмана та Борисова.



Тут розстріляли багато картин, які пам'ятають радянською аудиторією. У цій статті ми виділимо п'ять, що, на нашу думку, заслуговуємо на звання найкращого. У той же час ми не будемо розміщувати. Не потрібно, тому що всі ці фотографії красиві.

"Пригоди електроніки." Чудова історія і відмінна кінопристосування, яка була прикрашена усіма радянськими школярами. У ці дні майже кожна школа цитувала цей шедевр. У разі, якщо хтось заготував, суть оповідання полягає в тому, що робота названа електроніка втекло з лабораторії професора. Його зовнішній вигляд, вчений скопійований від хлопчика, портрет якого був розміщений на чохлі журналу. Саме з цього моменту починаються найцікавіші речі.



Звичайно, чудові пісні заслуговують особливу увагу. Хто не пам’ятає «Свінч на Старій вежі»? Це чудовий фільм, який слід дивитися принаймні один раз на рік.

Місце зустрічі не можна змінити. Не навіть кіно, але ціла серія, яка дав величезну кількість лапок, які стали культами. Звісно, частина картини про МЮР була знята в Москві, але всі павільйонні зйомки відбулися в Одесі. Великий Висоцький, талановитий Конкін, харизматичний Джигарханян і багато інших. Боротьба з бандою «Чорна кішка» вступила в історію кінотеатру країни.

р.

«Веснянка на вулиці Заречная» Доторкнувшись історії про любов вчителя і сталейного працівника. Першим є місто, де є величезний металургійний завод, щоб навчати російську мову та літературу в місцевих школах робочої молоді. Друга школа в цій школі.



Учитель не відразу усвідомлює, наскільки важко для молодих людей отримати освіту після важкого дня на роботі. З іншого боку, місцеві працівники знайдуть багато причин і не навчаються. Фільм показує, як важливо, щоб отримати освіту, навіть якщо ви повинні провести час на ньому.

D'Artagnan і Трьох мукетів я не можу сказати вам багато тут. І так зрозуміло, що це культова адаптація класичного роману Дума. Це фільм з Боярським, який має бути вдячний за свою репутацію. Дотепер більшість жартів, пов'язаних з Михайлом, є посиланнями на картину Мускатерів.

Габаритний зображення

"Візарди." Якщо для більшості радянських мешканців символ Нового року був розписом «Залізо Фати, або зі світлим паром!», то в сім'ї вони дивилися «Чарівники». Я зізнаю, що серед радянських акторів я очолював Абдулов про те ж рівні, як Миаков. Це два символи кіно цієї країни. Отже, фільми, які порушують в апріорі красиві.



Що стосується цієї картини з сценарію братів Стрігацького, важко знайти слова, щоб висловити, скільки я люблю його. Де в радянському кіно без красивих пісень? Про костюм, три білі коні, і річка Відьма. Це хороший фільм, я не чекаю до Нового року, я буду слухати його сьогодні.

"Порада жінок" Я не здивився, якщо ви не бачили цього фільму. Я люблю його дуже багато, тому я поставив його на список. І неможливо, що в підборі з Одеської кіностудії не було фільмів про море. Я хотів би назвати цю картину острів фемінізму в Радянському Союзі. Фільм про дівчат, які працюють в буксі. Вони мають виключно жіночу команду, і їхні батьки, які займають різні позиції в порту, роблять їх краще, щоб отримати своїх дочок, щоб відмовитися від своїх позицій.



Точка повороту в кіно – це прихід журналіста-практика, який повинен зробити звіт про роботу над кораблями. Щоб знову зануритися дівчатам, хлопець направляється до них як кокс. Що відбулося поруч, див. для себе...

"Коме завтра..." Немовлята, але дуже наївна Фрося Бурлакова до Москви вступає до Гнінка і стала співачкою. Виявляється, що вступні іспити вже надходять. Але дівчина хоче почути професора Соколова. Заради сцени цього прослуховування варто переглянути весь фільм. Дуже задоволена.

Габаритний зображення

Звісно, багато інших картин можна додавати до цього списку. Але ми зупинимо там. Ви можете писати в коментарях, які фільми Одеської кіностудії пам'ятають більше інших. Хтось може бачити один з цих зображень.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное