Я нещодавно знаходився про невідповідність дружини, але я був більш шокований, що вона була знайомства за спину.

Справжнє обличчя Люди не завжди відповідають їхньому вигляду. В інших словах завжди вистачить претендентів в нашому середовищі. Навіть японська кажуть, що кожна людина має 3 серця. Один у роті і всьому світі може побачити його. Друга в грудях і вона тільки для друзів. І третя прихована глибоко і ніхто не може його знайти. Ну, це майже точну цитату з останньої серії Shogun, але це красиво сказав. І це ідеальне відчуття.



І тяжко, пригнічення деяких людей іноді просто дивує. І ми не означаємо цю гру малюка, де ви повинні зануритися дорослих з кишенькових грошей для цукерок. Ми – тонка, глибока помилковість, яка розбиває долю. Це сумно, що є люди, як це. І іноді це дійсно небезпечно. Це те, що вони показують свою справжнє обличчя.

Ви коли-небудь любили чоловіка до точки зцілення зубів? Як у вашій молоді, але тільки для життя? Ні лівовер, просто чистий, непристойна любов? Я не можу. І з дружиною Це свого роду, щоб думати про це зараз, тому що наш мозок, наш egos, різні. Ми завжди є героями нашої маленької історії. І якщо нам не ми, то прибираємо нерви. Чи не ми, то хто? Це, мабуть, основна причина для ревнощів. Але це не вірно.

Мій перший шлюб був, як, теплий Ми були молодими і любили розмову один одному. На фізичному рівні. Решта часу ми провели в хорошій релаксації. Я не хочу працювати в серйозній професії. У нас було досить багато робочих місць для більшості речей, і її батьки подарували їй квартиру на вісімнадцятий день народження. Чому не одружився? Дякую за доброту мозкового мозку не було достатньо, щоб грати до претенсивного весілля або, крім того, взяти кредит на нього. Вони швидко розсіюються і без кладки. Просто інший урок життя.



Але з Ольгою я одружений як дорослий хлопчик. Я знаю, де я збираюся. Я довго думав про те, що ви не вірите) шлюбу. Але, під тиском суспільної думки і найбільш вірних, він вирішив. Також є бізнес, квартира з автомобілем. Я люблю свою дочку і з нею довгий час. Що таке перетягування? Я впевнений, що багато одружених чоловіків знають свою ситуацію дуже добре.

Оля також одружився на другий раз і, як я розумію, її перший шлюб не серйозний. Хоча це було те, що вона сказала. І я вирішив собі, що додаткові питання про екс-бойфренди або навіть чоловіка, для жінок не є фрахтувальником. Так для морального здоров'я краще не підібрати цю тему надовго, вона буде легше для всіх. Я промовив, що ми по собі. Ну, довіряю мене, що ще можна сказати?

Як розпочато наш сімейний життя. Часті, іноді щасливі, іноді навіть майже ідеально. Вибравши наші ролі відразу. Я хлібобулочний, вийміть гроші в будинок і намагайтеся не забути занадто жиром на ярусній їжі. Вона відстежує комфорт, внутрішню кухню і займається чисто жіночими справами. Все, що це. Класика, чому змінити все? І сама Оля була тільки щаслива з цим, вона сказала, що вона не була 19 років, щоб претендувати бути незалежною дівчиною, яка керує всім себе.



Як ви відчуваєте себе про нудьги, які постійно купують щось на інтернеті або ТВ-магазинах? Після того, як Ольга стала просто цим. У нас були гроші і вона була замовляла деякі зміни, тому я просто не звернув увагу до неї. Але потім покупки стали більш дорогими і стали дійсно помітними. Коли я наказав на цю дружину, вона почала протистояти мені з власними шкідливими звичаями, які, алас, також недорогі. І я запав.

Ми не встигли мати дітей довгий час, в результаті чого багато грошей витрачали на лікарів, консультації, всілякі препарати. Я був фізично не в змозі бути в двох місцях одночасно: в роботі і в кабінеті лікаря. Я просто дав праву суму дружині, і вона подбала про все інше. Я думав, що це право зробити. Ну, ви знаєте, що я був до цього часу? Добре, давайте бачити.



Я не хочу говорити про те, як я дізнався про свою дружину. По суті, як і у випадку нашого весілля, вона також виявилася досить банальною і блендою. Ну, пара разів я бачив її в інший номер, щоб поговорити по телефону. Хто назвав? Лікар. Після того, як вона почала заховати свої повідомлення. Що таке довіра? В кінці я просто трапився бачити їх разом. Це кінець історії, і я вирощував рогів.

Але це не те, що цікаво. Що застрягти мене найзручніші деталі і як розумно Оля обставлені ними. Я не знаю, як він закінчився. Не зважаючи на те, що її коханця не було, ніж її перший чоловік. «Неважливо, це і було, помилка молоді». Так, не мастурбує. І він не міг би назвати косою, потрапив у обличчя і навіть не міг дати змін. Оля майже прикрив його грудей. Але.



Я ж Оля, моя дружина, відчув кожну пенну, серйозно, кожен пенні для нього. Вона лягла мені про покупку багато речей, і вона відправила більшість з цих грошей на нього на карті. Про походи з друзями, і прогулялася по місту, і всі придумані витрати... Я послав йому картку. І найголовніше, гроші на лікарів, тести і все інше пішли. Ви, ймовірно, хочете попросити мене: «Так, Вітя, чому не можна зробити це самостійно?» Чи є у вас проблеми здоров'я? ?

Ні, але завдяки запитуванню. Не було проблем, крім совісті. Це просто те, що мій колишній "незрівняний" контроль за пологами на регулярній основі. І я думав, що вона отримала краще, навпаки, через «інфантазії», що вона дала там, в художній лікарні. О, мій Бог, вона зробила все це, щоб звільнити свого улюбленого чоловіка борг! Так багато сил і наполегливості для такого козацтва! Це її справжнє обличчя!



Звичайно, суд, розлучення, негативні думки. Я, ймовірно, не одружився знову. Але я тебе розповість. Жінки не всі однакові і люблять використовувати чоловіків. Я маю на увазі, ви. У моєму випадку, що сталося. Але в разі, якщо це запекло ... У будь-якому випадку, хлопці, зробити власні висновки. Я вже підписала щось важко. Я думав, що це буде коротше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное