Моя батьки дуже сподобалося чоловіка, спочатку я був щасливий, але це не так я очікував.

У цей непростий час для всіх, взаємодопомоги та підтримка важливіше, ніж будь-коли. Звичайно, варто шукати родичів і друзів, які можуть мати певні проблеми. І якщо у вас є ресурси, щоб зробити це, оберіть їх. Але найголовніше, не забудьте про тих, хто всі ми від народження. І Як допомогти батькам Кожен вирішує себе. Деякі люди потребують фінансової підтримки, інші необхідні комунікації. І, звичайно, вона не повинна бути як палицею. Всі на добровільній основі.

, Україна

Іноді виникають проблеми і непорозуміння. Але найчастіше звичайна розмова може поставити все на своє місце. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Як допомогти батькам, які я був маленьким. Я дуже нещасливий. І хоча мама і тато ми живемо разом з усім життям, тепер у мене є багато скарг про них, які я не знаю, як, але я обов'язково повинен сказати. В іншому випадку вона може принаймні руйнувати шлюб. Або навіть знищити його.

Все почалося з того, що Боря, мій чоловік, поки мій хлопець, дуже відповідально за мене. Він прийшов до мого дому, забрати мене, і ескортувати мене до точного часу, що мій батько або мати говорили мені. Так, він часто спілкувався з батьками і, пізніше, вони навіть стали друзями. Чи не так красиво? Я думав, що вперше. Мій хлопець, а потім мій fiancé і чоловік, мав тісний зв'язок з мамою і тато, що міг би виходити неправильно?

р.

Але потім змінилося трохи. Я не знаю, чому, але спочатку мій батько, а потім мій мама уявляв, що мій Боря не тільки одні з синів, але їх особистий дотик, на якому можна прийняти будь-яке навантаження. Він буде щасливим. Він не знає, як допомогти батькам. Все почалося з звичайного, тривіального запиту, щоб допомогти з будинком. З такою угодою, як вранці і ввечері - робота, а ввечері - барбекю. І було нормально. До того моменту, як в певній точці, вона перетворилася в просто неопалюючу роботу, навіть захоплення. Але Боря мовчить, не протистояти.

Також були невеликі речі, такі як місто для будівельних матеріалів, купівля та приведення їх. Це ремонт котеджу, це не пара разів на допомогу. Якісні системні завдання. Який, до речі, чоловік повинен робити під час робочого часу, і він був оплачений на бензин один раз в три. На краще. І, як я просто знаходився, Дад попросив сина-завдання, щоб залишити його "переповнювати їх". Я не знаю.



Я дізнався. Не відразу, але я зробив. І я майже отримував це неспроможність. По суті, є багато інших випадків, як це, ніж я зміг розповісти вам, і це свого роду важко, щоб поставити його відразу. Але точка, я думаю, що ви отримаєте. Що ви називаєте це ставлення до чоловіка вашої дочки?

Це те, що мій Боря дуже надійний у собі. Якщо ви обіцяєте щось, ви будете. Це природа, я вибрав його з причини. І були його батьки, скажуть, не з дуже процвітаючих сімей. Так, вони відвертають. Так він хоче знайти свою сім'ю у батьків. І він нічого не робить. З кожним днем мій мама і да стали досить mercantile люди.



Я розповів Бориса, що його прагнення були з дворянства. Що ж це мій батьки, і я повинен бути симпатичною до такої допомоги. Але в все потрібно знати замір. Особливо, коли мова йде про допомогу батькам. Чоловік відповів, Так, він погоджується, тому що іноді він просто відчуває себе дуже втомилися. Але що робити, якщо ви вже погодилися на конкретний час, і дайте людям вниз в останні хвилини, добре, немає способу? Відмінити те, що ви обіцяли.

По суті, це історія навколо кола. Коли Боря зробила щось, в той же день, мама і Дад зробив його обіцянки щось ще і знову. І в якийсь момент він не міг стояти. Не його, але його тіло. Одного разу батьки отримали багато деревини. І хто йому треба робити? Звісно, син-в-право. Вони старі. І неважливо, що половина села погоджується взяти на себе роботу за умовну пляшку. Моя сина-в-права є державним. В результаті виходить гофрований хребт. Ви можете жити, але це не весело.



І виявилося, що це не перша така травма у чоловіка. Були деякі зрошення, розводи, практично переломи. І про загальну втому тіла, я в цілому мовчить. Будь-який, хворий на це. Я хочу поговорити з батьками.

Ви не помилитесь. Я не славу в моєму житті, я не підняв, як це. Я не знаю, як пиляти, і я не маю такої необхідності пиляти чоловіка. Він добре, тільки наїв. І як я можу впливати на людей, близьких до мене, якщо я не можу жити на собакі правильно? Боря заявила, що він не хоче скандалізувати, оскільки він також вважає себе винним у поточній ситуації. Будь-ласка, ви отримаєте її. Він не має ніякого сенсу.



Але щось має бути прийнято. В іншому випадку, мій тридцять-дворний чоловік буде грати в коробку заздалегідь. У нас є діти, до речі. Мама і тато потрібно вчити правильний урок для себе, виходить, вони також повинні бути зроблені. В іншому випадку я перетягую чоловіка на мене. Але батьківське даче буде здивуватись

Категории

Смотрите также

Новое и интересное