Моя людина і я довго планував поїздку, але її мама раптом загинула, а потім зробив, що доляльне рішення.

Не всі. розлучення Вони вказують зуби один одному, але це часто буває досить зрозумілими причинами. Втрата часу, перспективи, гроші. Нерозчинені претензії про дітей або навіть стосунки з друзями, батьками, іншими людьми. Буває, що навіть молоді люди в любові можуть змусити себе сказати hello один одному після розриву, але дорослі, навіть дорослі люди, не роблять.



Я не хочу судити або засуджувати всіх, так що я повинен. Але не нам, але наш читач, який нещодавно залишив чоловіка і, відповідно до неї, через несудимість. Ну, щоб дізнатися, що таке неспроможність, і чому ще один шлюб зламався через неї, потрібно послухати людину. Дивись, що ви дізнаєтесь про себе. Або дізнатися, що.

Мій чоловік, мій екс-люда завжди здавалося мені серйозною і розумною людиною. Не дивлячись на те, що ми і молодий, я завжди помітив йому спокій і широтість, яка часто властива дорослим чоловікам з життєвим досвідом і необхідним знанням. Тим не менш, в кінці життя кладуть все на місці. І тепер я один, але тільки за одним з його відомих принципів.

Ігор почав свій бізнес у віці 23, і ми зустрілися з ним, коли він був 25. Я знаю, що багато хлопців, які люблять повісити локшину для дівчат, про наступні «подарки», «значки» та інші нецензії. Від чого ніколи не буде постійного благополуччя, і навіть в місцях, які не так віддалені ви можете відмовитися. Але з Ігорем все було дуже прозорим, правовим і я б сказав перспективним. І Я дуже сподобалося, що про нього. Його обіцянка.



З іншого боку, я не хотів витрачати гроші на ганчі, автомобілі, дівчата. Я міг, хоча. Він завжди мав лише кілька друзів. На відміну від багатьох моїх компаній, які завжди любили галасливих компаній. Так я взяв ініціативу в своїх руках: Я зустрілася з матір'ю, я не злашився стати, принаймні за деякий час, «запекти дружину». Чистий, варений, не "до" мозків. Не в сенсі, що я насправді погана людина, просто не думаю, що дівчина в успішному шлюбі все ще повинна бути пральною кухарем. Чи не так? Ви можете трохи потіти. Це океї, кожен.

І ми нарешті одружилися. 25 Я 24. Що наші роки? І я почав повільно регулювати мій чоловік, щоб наші інтереси з ним стали загальними. І я не хочу, щоб полоснути в свою власну рутину. В іншому випадку, чому навіть таке життя, тому я можу бути разом з моїм екс-класантом-лозером. Він чекав мене на роки. Але якщо чоловік не може запропонувати нічого, жінка ніколи не буде серйозно зацікавити його.



Перш за все, я запропонував Ігору піти в тренажерний зал разом. До якого він повністю узгоджений. І не бачу нас, як пара, що працює, Але він не врахував одну річ: що наш тренажерний зал був в центрі міста, в розважальному центрі, де майже все було. Так ми витратили не більше половини години на порожні види спорту. Але вони часто їдуть в магазинах, вивчали страви різноманітними місцевими ресторанами, розважалися в боулінгі, кіно і так далі. Чому не дзвонити цей вид відпочинку в тренажерному залі? Прогулянка також зливається.

І навчив Ігоря разом з друзями в клубах. У нас багато партій, хоча його друзі майже ніколи не з нами. Я не збираюся зустрітися з кимось, я просто хотів бачити людей і показати себе. Не сидіти вдома з чоловіком, як ми 70. Поступово Ігор почав перетворювати в реальну активну молодь, оскільки він повинен бути у віці. Але про нього не змінився.



Його мама. Ні, я знаю, коли я буду. Але коли хлопець 27 років, він вже має дружину і все, що він потребує. Як ви можете бути такими, що обробляється власними мамами? Постійні подарунки, на День Народження, День матері, березень 8. У І Великодній, Новий рік і так далі. Я не зіпсував багато, я був ревно. Ну, я не був ревнощим, але мені боляче. Чому я, його коханий, отримувати менше її? Тепер я повинен бути основною жінкою в житті.

Він завжди відповідав мої скарги таким же чином: вона її мати, вони були разом з бідними і найскладнішими часами, і він любить її. І я люблю своїх батьків, але я живу з Ігорем, якось не дбаю. Але я міг бачити, що він сердився. Так що я прокинувся від часу, ви не можете бачити чоловіка через це.

Як ми зламали? Концерт. На Кіпрі дуже крута партія, і я дуже шукав її. Ну, ви знаєте, коли це пристрасть? Музика, вогні, шоу, все це обіцяє бути грандіозним і ми забронювали наші квитки заздалегідь. Але мама Ігоря хворіла і чоловік, звичайно, запропонували, що я залишився. Навіть мій хістерія і запити не допомогли. Здоров'я, це



Ну, диявола тягне мене, щоб дати йому ультиматум, що я залишаю без нього. Ну, я нічого не гонна, і я гона взяв друг, який гона сорту переконайтеся, що все океї. Тож Ігор не буде ревнощів. Я помітив, як він дивився на мене, але я думав, що під час нашого шлюбу він дізнався мій характер, звички, слабкості в деяких деталях. Так я не думаю, що я буду відступати довго.

Я не мав часу залишити місто, коли я отримав повідомлення, що ми не змогли Сердитий лист від сина матері, по суті. А потім... Диворце, виселення, і я один раз, намагаючись зрозуміти, що вони бажали мені зробити. На даний момент простіше, звичайно, але є ще деякі подразнення. Через чоловіків, які не можуть брати відповідальність і принести себе до своєї жінки до кінця, як обіцяється.

р.

Якщо ви вже вважаєте себе більш міцним сексом, ви повинні розуміти, що будучи ганчіркою поруч з жінкою є багато ослаблення і змагатися. Ми ставимося до нашого серця і сподіваємося на взаємне життя. І в кінці, ми просто горимо і свербили. Сама частина дійсно є найбільш нездатною для всіх. Але мало хто може зрозуміти це. Особливо чоловічим, які були дуже бідно принесені в дитинстві.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное